Skocz do zawartości

NOWE MOTOCYKLE Z USA


Patriko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo F na wyświetlaczu i parę tysiaków w kieszeni albo...

 

Lenar, nie ma opcji żeby serwis nie sprzedał części, bo motocykl jest z USA. Jeśli tak się stało to można zgłosić zażalenie do UOKiK. Ja serwisuje swój sprzęt w PolandPosition i nie ma żadnych problemów. Motocykle nie różnią się bebechami, a jedynie kwestiami homologacyjnymi (emisja spalin, obrysówki). Problem z podpinaniem to też bajka.

 

Nie róbmy scen - motocykli z USA jeździ w PL baaaardzo dużo i gdyby coś miało być nie halo to już dawno by to wyszło. Inna sprawa, że niektórzy debile w serwisach traktują właścicieli sprzętów z poza sieci Polskich salonów jak klientów drugiej kategorii. Pieprzenie o częściach to sposób na odstraszenie ludzi od kupowania ZNACZNIE tańszych motocykli. Podobnie jak gadanie, że motocykle od sprzedawców takich jak Bogusławski to lewizna :crossy: Bzdury tworzone po to żeby potencjalny kupiec wyłożył 40 tysięcy w Polskim salonie zamiast 30 u prywatnego importera.

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo F na wyświetlaczu i parę tysiaków w kieszeni albo...

 

Podobnie jak gadanie, że motocykle od sprzedawców takich jak Bogusławski to lewizna :icon_question: Bzdury tworzone po to żeby potencjalny kupiec wyłożył 40 tysięcy w Polskim salonie zamiast 30 u prywatnego importera.

 

Z tymi F to takie widzi mi się :eek:

 

A z prywatnymi importerami to wydaje mi się, że kupują u nich Ci, którzy potrafią liczyć ;) Dlatego dla mnie szczerze mówiąc nie ma innej opcji jak ściąganie ze USA, bo po ch*j mam przepłacać...?

 

Dlatego temat można zamykać, bo widzę, że nie ma czego się obawiać ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu koledze powiedziano w serwisie ze jest problem z podpinaniem amerykanskich sprzetow pod komputer, czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat?

 

wiem że w BMW tak jest (mam znajomego w serwisie)

 

podobno niektóre pierdoły w silniku też sa pozmieniane. Np rozstawy i rozmiary śrób w karterach.

 

trudno się dziwić skoro ten sam motocykl np. k 1200 GT w polsce kosztuje 67 tyś zł a tam 18 tyś $ w wersji podstawowej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że w BMW tak jest (mam znajomego w serwisie)

 

podobno niektóre pierdoły w silniku też sa pozmieniane. Np rozstawy i rozmiary śrób w karterach.

 

trudno się dziwić skoro ten sam motocykl np. k 1200 GT w polsce kosztuje 67 tyś zł a tam 18 tyś $ w wersji podstawowej :/

 

Ale czy o tej "taniości" świadczą miejsca w których są skręcone kartery czy od warunków danego rynku?

 

No prosze mi teraz nie mówić, że motocykle z USA to są jakieś "odrzuty produkcyjne" z tańszymi materiałami itd itp :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy o tej "taniości" świadczą miejsca w których są skręcone kartery czy od warunków danego rynku?

 

No prosze mi teraz nie mówić, że motocykle z USA to są jakieś "odrzuty produkcyjne" z tańszymi materiałami itd itp :D

patrząc na jakość zastosowanych materiałów i wykończenie niektórych amerykańskich samochodów... można stwierdzić, że... TAK! ;) :rolleyes:

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Slyszalem ze opony w amerykanach nie za bardzo nadaja sie na europejskie drogi, moze ktos to potwierdzic?

Tez przygladam sie motocyklom z USA i pewnie na nowy sezon bede sciagal, bo cena jest o wiele lepsza niz w kraju. Jakby ktos potrzebowal importera godnego polecenia polecam: http://yourbike.com.pl, udalo sie fajnie wynegocjowac cene i wybrac taki kolor jakiego jeszcze na zadnym moto w polskim salonie nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze opony w amerykanach nie za bardzo nadaja sie na europejskie drogi, moze ktos to potwierdzic?

(...) polecam: http://yourbike.com.pl, udalo sie fajnie wynegocjowac cene i wybrac taki kolor jakiego jeszcze na zadnym moto w polskim salonie nie widzialem.

 

Co do opon to jedynie mogę zaprzeczyć, ale w sumie cudów jeszcze Bladym nie wyprawiałem, więc może przy ekstremalnej jezdzie...???

 

Co do cen w tej firmie, to te wystawione na stronie mają mało zachęcające. Chyba, że potem takie super negocjacje są możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to jedynie mogę zaprzeczyć, ale w sumie cudów jeszcze Bladym nie wyprawiałem, więc może przy ekstremalnej jezdzie...???

 

Co do cen w tej firmie, to te wystawione na stronie mają mało zachęcające. Chyba, że potem takie super negocjacje są możliwe.

dziwne jakoś ja miałem 3 tygodniowe metzelery(made in germany) w swoim :icon_rolleyes: cuda??

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to jedynie mogę zaprzeczyć, ale w sumie cudów jeszcze Bladym nie wyprawiałem, więc może przy ekstremalnej jezdzie...???

Slyszalem ze mieszanka gumy jest inna i nie najlepiej trzymaja sie drogi. Nie wiem czy to prawda, stad pytanie.

 

Co do cen w tej firmie, to te wystawione na stronie mają mało zachęcające. Chyba, że potem takie super negocjacje są możliwe.

 

Dlaczego malo zachecajace, nie znalazlem tanszego FZ1 jak u nich (http://yourbike.com.pl/index.php?id=motocykl_new&producent=Yamaha&typ=street&nazwa=Yamaha%20FZ1&nr_id=52). Nowka sztuka, w PL za podobny motocykl trzeba by bylo kilka tysiecy wiecej zaplacic. Przeszukalem prawie caly internet i nic ciekawszego nie znalazlem. Poza tym, umowilismy sie ze maja opuscic kilkaset PLN, kurs przeciez caly czas spada :clap: Cena na WWW jest cena po odprowadzeniu podatku i zaplaceniu cla, takze zadnych dodatkowych oplat poza zarejestrowaniem - a to juz drobiazg.

 

Myslalem zeby samemu sciagnac, troche taniej by wyszlo, ale jednak stwierdzilem ze nie warto szarpac sobie nerwow. Wole komus doplacic i miec z glowy wszystko co jest zwiazane z tym procesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja sie tak zastanawiam... kumpel kupil Fazera na poczatku roku w salonie, dostal w prezencie OC+AC, kask Airoha kevlarowy i komplet ciuchow.. sumujac to wszystko nie wychodzi juz taka kosmiczna roznica :biggrin:

chyba ze komus nie zalezy na AC, a kask i ciuchy juz ma :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze mieszanka gumy jest inna i nie najlepiej trzymaja sie drogi. Nie wiem czy to prawda, stad pytanie.

Dlaczego malo zachecajace, nie znalazlem tanszego FZ1 jak u nich (http://yourbike.com.pl/index.php?id=motocykl_new&producent=Yamaha&typ=street&nazwa=Yamaha%20FZ1&nr_id=52). Nowka sztuka, w PL za podobny motocykl trzeba by bylo kilka tysiecy wiecej zaplacic. Przeszukalem prawie caly internet i nic ciekawszego nie znalazlem. Poza tym, umowilismy sie ze maja opuscic kilkaset PLN, kurs przeciez caly czas spada :icon_biggrin: Cena na WWW jest cena po odprowadzeniu podatku i zaplaceniu cla, takze zadnych dodatkowych oplat poza zarejestrowaniem - a to juz drobiazg.

 

Myslalem zeby samemu sciagnac, troche taniej by wyszlo, ale jednak stwierdzilem ze nie warto szarpac sobie nerwow. Wole komus doplacic i miec z glowy wszystko co jest zwiazane z tym procesem.

To cos slabo szukasz, bo nawet na allegro oglaszaja sie sprzedawcy z FZ1 za 28900, i to w wersji Europejskiej, a nie USA!!! Poza tym podany przez Ciebie sklep jest wedlug mnie drogi, np. Motorownia Poznan-Busa 2008 kosztuje 3 tysiace zlotych mniej niz w podanym przez Ciebie miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cos slabo szukasz, bo nawet na allegro oglaszaja sie sprzedawcy z FZ1 za 28900, i to w wersji Europejskiej, a nie USA!!!

Na allegro chodza rozne rzeczy w roznej cenie i jak przyjdzie co do czego, to placi sie zazwyczaj temu kto ma drozszy, bo nie zrobi przyjanmniej w bambuko. Sprawdzalem natomiast na otomoto i tam nie FZ1 jest drozszy. A jakie ma znaczenie czy jest z USA czy europejski? Gwarancja? jesli tak to naprawde nie warto przeplacac. Lampa do wymiany?

Poza tym podany przez Ciebie sklep jest wedlug mnie drogi, np. Motorownia Poznan-Busa 2008 kosztuje 3 tysiace zlotych mniej niz w podanym przez Ciebie miejscu!

Jakos nie znalazlem tego co szukam u nich na stronie. Chyba zadzwonie lub napisze.

Moze i masz racje ze slabo szukalem, ale do nastepnego sezonu mam jeszcze troche czasu, takze poszukam :crossy:. Chociaz cena koncowa przytoczonego tutaj FZ1 na yourbike jest tez dobra, bo wynegocjowalem na ~30k ale juz ze wszystkimi oplatami (tylko papiery do UK musze zaniesc i ubezpieczenia wykupic). W tym gwarancja na 1 rok.

 

Patrzyłem pod kątem swojej CBR i R1/R6 na przyszły sezon dla żonki, to jednak tam, gdzie kupiłem było atrakcyjniej cenowo.

A gdzie kupiles jesli nie jest to tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...