Skocz do zawartości

POLICJA MNIE ZŁAPALA A JA MAM 125 POMOCYY


Rekomendowane odpowiedzi

Sorka za bledy lub cos w tym stylu 15 min temu zlapala mnie policja i wzieli dowod i jakies pokwitowanie dali i podpisalem, mowili ze to nie jest 49cm a 79cm, a ja mam aprilia classic 125, ja sie rozplakalem bo myslalem ze sie zlituje i odda dowod i powie " jedz do domu ", ten jeden gadal ze sie nie mam nic martwic bo mi oddadza dowod, ze do rzeczoznawcy czy cos tam. Jak co to jechalem 40 w miescie i zlapali mnie na kontrole. I jeszcze mnie zmusil do podpisania tego dokumentu, ja mu gadalem ze nie podpisze bo to jest motor o pojemnosci 49 tak jak w dowodzie a on ze mam podpisac ze to 79 i PODPISUJ !! POMOCY..... oddadza ten dowod ??;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cię zmusili ? co ty piszesz ? Mogłeś 20min temu trzeźwo myśleć i nie wbijać sobie gwoździa do trumny, to teraz nie oczerniał byś misiaczków.

 

EDIT: adrian44 rzeczoznawca nic nie będzie dochodził jak gość podpisał się że ma 79cm^3. Teraz za niego nikt kaczora moczył nie będzie !

Edytowane przez DUŻY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał byś mniejsze problemy gdyby nie to że ta 125 na 50 zarejestrowana ...

 

Takie powalone przerabianie .. jak dlamnie szczyt idiotyzmu kupic 125 zarejestrowaną na 50 ..

No ej ile ludzi tak jezdzi Ja nie mam na 50 tylko na 49 bo to roznica :clap:. tu odp do poprzedniego postu no ej ja sobie nie wbijam gwozdzia do trumny tylko on sie dar na mnie a ja roztrzesiony to podpisalem gadalem ze nie podpisze bo mam 49 a nie 79 to gadal jeszcze glosniej ty bys tez podpisal na moim miejscu ! Tata gadal ze sie nie mam martwic, policjant gadal ze sie nie mam martwic. To ja teraz nie wiem czy tak czy nie mysle ze raczej mam sie martwic bo jak wezma motor na testy ale moze w ten czas zrobie tak zeby jechal 45km/h....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tam juz nie kombinuj, pojemnosci nie zmienisz juz

 

po prostu bylo nie podpisywac, zaprzec sie i dzwonic do ojca

 

nie chce cie straszyc ale z tego moga wyniknac bardzo powazne problemy, rowniez moze sie to skonczyc cicho! trzeba czekac dobrze ze ojciec cie uspokaja a nie robi awantur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby według polskiego prawa każdy motorower musi jechać nie więcej jak 45km/h. Więc zalożyłbym jakąs blokade prędkości i kit. Bo jak pojedzie nie wiecej niz 45 to nikt wnikać nie bedzie czy to 125 czy 50 bo i tak jedzie jak 50. A że to tylko kontrola, a nie jakies spowodowanie W to bym sie nie przejmował, zrobil bolkade i nikt niczego nie bedzie dochodził, bo to jest podstawa. A rzeczoznawca, tak sie zna jak ja na robieniu placków, więc jak stwierdzi?? Tylko po prędkości, chyba.

 

pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...