Skocz do zawartości

POLICJA MNIE ZŁAPALA A JA MAM 125 POMOCYY


Rekomendowane odpowiedzi

kąd te wszystkie motocykle z fałszywymi dokumentami się biorą, jak skoszą kilkuset diagnostów, którzy to podpisali

 

ja powiem tak widocznie ja żyje w innym świecie bo............kumpel ściągnąl z niemiec starą mtx 125 i chciał żeby mu zrobili przegląd na 50 ma 10 stacji kontroli nikt nie chciał głowy nadstawić nie pomagała kasa flaszka gadanie nic......teraz naprawdę jest cięzko zrobić 125/50 bynajmniej w mojej okolicy chyba że kwestia znajomości.........jest tylko jeden haczyk którego sie nie przeskoczy i dlatego ZAWSZE będa 125/50......w dowoidzie nie ma numerów silnika......spawarka flexa pare kątowników troche myśli technicznej i mamy silnik dezamet 023 w ramie od mtx 200.......i nawet to jedzie........teraz stacja kontroli wpisuje 50 po czym wymieniamy silnik spowrotem i jest 200/50 .........dlatego stacje kontroli nie zawsze są winne......włożenie silnika od motoryny w rame od xl600 nie jest nielegalne i z technicznego punktu widzenia jest bezpieczne (skoro rama wytrzymuje 45KM i 50kg silnik to nie wytrzyma 2KM i 11kg ??)więc czemu mają nie podbić ??jedyne czego mogą sie złapać to jesłi jest to fatalnie wykonane (silniki wisi na 1 śrubie ) hamulce bębny z elektryki na dobrą sprawe tylko żarówki wymienić ...........i jedzie............dopóki jest ten silnik w ramie jest to legalny motorower.....i nawet bezpieczniejszy niż ogar 200 czy 205 bo wszystko jest liczone pod 40Km i 150 kg a mamy 2KM i 100 kg ......także na dobrą sprawę można zrobić 900/50 żaden problem.......silnik częsć zamienna....... dobry mechanik wsadzi silnik od kosiarki (34ccm) w rame od cbr 900 i to pojedzie....i co nie jest motorower ?? pojemnośc poniżej 50ccm prędkośc ograniczona konstrukcyjnie do 45km/h( z mocą tego silnika i masą ramy i oporem kól w CBR 900 jak to pojedzie 30km./h to będzie super wszystko zgodnie z prawem...

 

dlatego stacje kontroli nie będa wisieć........bo zawsze sie wyprtą że jak oni mieli to łapach to miało 50 a że teraz ma 250 to co oni poradzą przegląd był bezterminowey zgodnie z prawem ........więc ten proceder podobnie jak narkotyki prostytucja będzie sobie radośnie kwitnąl ...........

 

A z tym B to na serio mówisz...? Chciał byś mieć "kupione" prawko...?

 

wiadomo że jak powiem TAK to nagrodzą mnie 10% i będe przeklęty na forum więc oficjalnie mówie NIE :bigrazz:

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wszyscy powiedzieli co wiedzieli i starczy - bo inaczej zaraz będziemy mieli mocno odbiegający od zasad tego Forum. Rad i sugestii jak nielegalnie teraz z tego wybrnąć lub jakie macie sposoby na rejestrowanie 125/50 publikować nie będziemy.

 

Zamykam - a autor problemu jeśli uzna to za potrzebne poinformuje nas o wyniku sprawy w osobnym temacie.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...