Skocz do zawartości

Czym się kończy nie patrzenie w lusterka...


Rekomendowane odpowiedzi

Moze "nic specjalnego", ale do przemyslenia. Prowadzacy Cordobe mogl spojrzec w lusterko, zobaczyc, ze jest ok i rozpoczac manewr - w tym czasie moto juz bylo na pasie obok. Samochodziarze mysla wolniej, przez co my musimy 2 x bardziej uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Kierowca na moto tez dal troche ciala, bo jak widac tak agresywnie jadacego delikwenta w samochodzie, to wiadomo, ze taki moze zrobic cos nieprzewidywalnego...

Jak widze, ze jakis samochod jedzie przy osi jezdni i "wyglada", bo chce cos wyprzedzic, to raczej sam sie za jego wyprzedzane nie zabieram, bo wiem, ze moze mnie tak staranowac jak na tym filmie...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Kierowca na moto tez dal troche ciala, bo jak widac tak agresywnie jadacego delikwenta w samochodzie, to wiadomo, ze taki moze zrobic cos nieprzewidywalnego...

Jak widze, ze jakis samochod jedzie przy osi jezdni i "wyglada", bo chce cos wyprzedzic, to raczej sam sie za jego wyprzedzane nie zabieram, bo wiem, ze moze mnie tak staranowac jak na tym filmie...

 

Pzdr

 

 

Mi to wyglada na celowe zajechanie, poniewaz nie wiem jaki głupek zaczyna wyprzedac samochodem z tak duzej odleglosci. Sam kiedys opisywalem prawie identyczna sytuacje, z tym ze ja na cale szczescie odpuscilem sobie wyprzedzanie po dwukrotnej probie staranowania mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Koleś w samochodzie mógł go po prostu nie widzieć. Na tym filmiku wygląda, że motorek prawdopodobnie znalazł się w martwej strefie. Był tuż za samochodem na wysokości słupka c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki głupek zaczyna wyprzedac samochodem z tak duzej odleglosci.

Jakiej dużej odległości? Popatrz na cienie :) Koleś w cordobie wyprzedza auto, którego kamera motocyklisty nie uchwyciła :)

A co do całej sytuacji, co się będę wypowiadał skoro

byyyyło....

;)

 

pozdrawiam

kendzior

Edytowane przez kendzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie widac, że Cordoba jedzie na zderzaku poprzedzającego pojazdu i wyraźnie zamierza wyprzedzic. Jedzie przy osi jezdni, tuż za wolniejszym i na dodatek kilkakrotnie hamuje. Koleś na mtocyklu dał ciała, bo jechał za blisko dłuższą chwilę i mógł nie byc widoczny w lusteku /był w martwym punkcie/. Wiem wiem, łatwo się gada siedząc przy kompie w kapciach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej dużej odległości? Popatrz na cienie :D Koleś w cordobie wyprzedza auto, którego kamera motocyklisty nie uchwyciła :)

 

Faktycznie po cieniach widac ze cos wyprzedzal, czyli temat juz byl :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca na moto tez dal troche ciala........... Jak widze, ze jakis samochod jedzie przy osi jezdni i "wyglada", bo chce cos wyprzedzic, to raczej sam sie za jego wyprzedzane nie zabieram

dokładnie,

ewentualnie gdy to "wyglądanie" samochodu trwa zbyt długo- wyprzedzam i lewy kciuk jest gotowy natychmiast nacisnąć klakson, a czasem trąbnę delikatnie już w momencie rozpoczęcia wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby wydech o głosnosci przelatującego odrzutowca to moze by nie dosżło do tego;P . Czesto ludzie słyszac za sobą cos głosnego nawet nie musza widziec, ale wiedza ze własnie cos ich dojechało i nie są sami na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa jak się wyprzedza na ciągłej linii. Za głupotę trzeba płacić. :icon_razz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa jak się wyprzedza na ciągłej linii. Za głupotę trzeba płacić. :icon_rolleyes:

 

Nigdy nie wyprzedziłeś na ciągłej linii? A wracając do linka to kierowca moto chyba nieuważnie obserwował samochód przed nim. Nie dość że kierowca puszki jechał tuż za innym samochodem to jeszcze w 13 sek filmiku przy wyjsciu z zakrętu zjechał do osi jezdni co ewidentnie mogło świadczyć że zaraz zacznie wyprzedzać tą pierwszą puszkę, poza tym być może motocyklista zdąrzyłby użyć jeszcze klaksonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...