Skocz do zawartości

Ehhh mój niecodzienny wypadek


vinyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za wszystkie zyczenia powrotu do zdrowia :notworthy: Dzis rozmawialem z kolesiem z firmy ktora bedzie mnie reprezentowac podczas negocjowania odszkodowania (biorą 15 %). Jesli chodzi o zdrowie o w piatek mam zdjecie szwow, ktore bardzo mnie swedza, a tak to moge juz chodzic bez kul, ale do konca miesiaca bede sie meczyc, tak jak zalecil lekarz. Jak sprawa odszkodowania sie zakonczy to napisze jak sie potoczylo, mam nadzieje ze troche dostane. Od razu kupuje jakas 500tke i porzadne wdzianko !

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak napisalem wyzej - wroclawska firma od uzyskiwania jak najwiekszych odszkodowań i zalatwiania formalnosci juz podjela dzialania, zabrali ksero wszystkich dokumentow itp, w zamian za 15 % prowizji. Moze sie to troche ciagnac niestety. A jesli chodzi o zdrowie to wczoraj udane zdjecie szwow, i do konca miesiaca o kulach smigam, chociaz juz bez nich pomału daje rade, ale wole sie sluchac lekarza :icon_mrgreen: Jak juz bede mobilny to musze sie szybko na prawko zapisac, zeby przed nowymi przepisamy zdazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...