Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę i w czwartek i w sobotę pojeździć bo już mam set :wink: W czwartek po prostu chce polatać z naszym gościem z Zielonej Góry.

Do soboty droga daleka i nie widzę problemu umówienia dwóch terminów dla chętnych. Pokażmy, że takie rzeczy to nie tylko w Erze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 21 to i ja bym pojezdził, ale to chyba już po ptokach, co?

 

ps. co do soboty to planują lanie wody z nieba, znowu

W sobote pod wieczor ma juz byc spoko

I niedziela do popoludnia rowniez

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ludziska ale o 14 to ja byłem już od kilk godzin w robocie to nawet nie byłem w stanie was o niczym poinformować. Dwu Ninjowa wycieczka udała się bardzo i Alt zda szczegółową relację o czym jeszcze nie wie :icon_mrgreen: Oczywiście PZW nie było :wink: Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że o 21 z hakiem byliśmy tam gdzie samoloty :wink:

 

Sobota niedziela nadal aktualna, osobiście proponuję nadziergać coś w dziale Warszawa tak żeby każdy był up to date i mógł się wypowiedzieć/wyżalić :buttrock: Pogodę zapowiadają taką jak dzisiaj, przyzwoitą :)

 

EDIT: Zarzuciłem temat w eter, oto i link i wypowiadać się http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=132536

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;)

 

Stało się :cool: ...mój własny pierwszy moto zakupiony :bigrazz: ...jest to oczywiscie kawa 250 w przepięknej zieleni:)

ma przejechane cale 2km wiec nóweczka :) cenowo myśle ze nie przepłacilem...16000zl za 2009 rocznik.

Jako iż gostek od ktorego biorę kawę obecnie wypoczywa, moto odbieram dopiero w poniedziałek (juz sie nie mogę doczekać ^^). Pozwole sobie wrzucic ze 2 foteczki w ramach pochwalenia sie :biggrin:

 

I tu prośba dla bardziej wtajemniczonych ode mnie...polećcie jakies ciuszki(oczywiście z zielonymi akcentami) na sezon lato/jesien i w miare dobry kask w rozsądnych cenach. Nie chce dać sie naciągnąć przez chłopów w sklepach a podobno lubia kosic takich zółtodziobów jak ja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Moje gratulacje :clap: i życzę szerokości

 

Co do cuchów to trudno doradzać. To co kupujesz musi się podobać i pasować. Ja nie mam nic w zieleni gdyż u mnie dominuje w 100% jedynie słuszny kolor czyli czarny :) ale zielone też jest akceptowalne :)

 

To może Ci się przydać

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1650263

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mój własny pierwszy moto zakupiony :bigrazz: ... GRATULACJE

 

...polećcie jakies ciuszki(oczywiście z zielonymi akcentami) na sezon lato/jesien...

Osobiście zakupuje akcesoria i odież albo Łopuszańska 36 albo Sękocin Free&fun, duży wybór, ale z zielonym mogą być problemy :icon_biggrin:

 

Powodzenia. Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mój własny pierwszy moto zakupiony :bigrazz: ... GRATULACJE

 

...polećcie jakies ciuszki(oczywiście z zielonymi akcentami) na sezon lato/jesien...

Osobiście zakupuje akcesoria i odież albo Łopuszańska 36 albo Sękocin Free&fun, duży wybór, ale z zielonym mogą być problemy :icon_biggrin:

 

Powodzenia. Anita

 

hmm jak sie domyślam jest to Ww-a...ja niestety mieszkam na śląsku wiec wyprawa po ciuchy az do waw-y mija sie z celem...Jak iz to moje pierwsze moto sporo czytam o technice i bezpiecznej jezdzie, zakupilem nawet "strategie uliczne" i "motocyklista doskonały" bedzie lekturka ;). Co do ciuchów wystarczy w zupełności jesli wskazecie mi chociaż drogę po jakich firmach produkujących odziez sie poruszac. Normalne ze w skorach bezpieczniej a ja chce jezdzic bezpiecznie i stad moje pytanie. Kurtały/spodnie jest tego na rynku naprawde sporo a ja jako ten "zielony" wolę zapytać bardziej doświadczonych niż działac na wlasną rękę Co do modelu bede wdzieczny jesli chodzi o kask. Chyba trochę offtopuje tymi banalnymi pytaniami wiec z gory sry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję małego przecinaka :buttrock:

 

o ubrania pytaj w tym dziale, tam jest więcej aktywnych użytkowników o dobrym rozeznaniu w ciuchach

 

http://forum.motocyklistow.pl/Co-jak-i-gdz...listy-f185.html

 

Podpowiem, że samo Kawasaki jako firma wypuszcza swoje ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym, dziękuję Shininganiemu, za wspólne zwiedzanie Wawy, w szczególności cargo. 1 raz widziałem tyle wypasionych bryk w jednym miejscu. Szkoda, że policja dbała o nasze bezpieczeństwo, bo mogło byc jeszcze bardziej widowiskowo. Jazda po Wawie jest nie do podrobienia. W ZG 100km/h jest na obwodnicy, w stolicy 120 i ponad na każdej dwupasmówce. A i jazda między autami i mijanie ich lusterkami o mm... :-) Jak tylko uda mi się zgrać foty z komórki, wrzucę je na forum, bo 2 ćwiartki kawy obok siebie :-) to rzadko spotykany widok

 

Co do modelu bede wdzieczny jesli chodzi o kask. Chyba trochę offtopuje tymi banalnymi pytaniami wiec z gory sry

 

Ubrania i kask to bardzo indywidualna sprawa. Testów i porad możesz poszukać na tym forum, scigacz.pl, motogen.pl oraz pl.rec.motocykle, ale na końcu i tak musisz przymierzyć, bo najważniejsze, żeby dobrze na Tobie leżało.

 

Pozdrawiam

Alt

 

PS gratuluję motora :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak sie domyślam jest to Ww-a...ja niestety mieszkam na śląsku wiec wyprawa po ciuchy az do waw-y mija sie z celem...Jak iz to moje pierwsze moto sporo czytam o technice i bezpiecznej jezdzie, zakupilem nawet "strategie uliczne" i "motocyklista doskonały" bedzie lekturka ;). Co do ciuchów wystarczy w zupełności jesli wskazecie mi chociaż drogę po jakich firmach produkujących odziez sie poruszac. Normalne ze w skorach bezpieczniej a ja chce jezdzic bezpiecznie i stad moje pytanie. Kurtały/spodnie jest tego na rynku naprawde sporo a ja jako ten "zielony" wolę zapytać bardziej doświadczonych niż działac na wlasną rękę Co do modelu bede wdzieczny jesli chodzi o kask. Chyba trochę offtopuje tymi banalnymi pytaniami wiec z gory sry

ja jestem ze śląska, jak co to można się ustawić kiedyś ;) jak tylko odpicuje bryke :banghead:

 

a ciuchy to

-kurtka modeka roma (dobra na wszystko, pół polski w niej śmiga :biggrin: )

-spodnie mottoware, jeansy

-kask, spróbuj coś z cabberg'a, ewentualnie ludzi mówią że hjc.

 

Skąd dokładnie jesteś to mogę Ci ewentualnie jakieś sklepy polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze śląska, jak co to można się ustawić kiedyś ;) jak tylko odpicuje bryke :banghead:

 

a ciuchy to

-kurtka modeka roma (dobra na wszystko, pół polski w niej śmiga :biggrin: )

-spodnie mottoware, jeansy

-kask, spróbuj coś z cabberg'a, ewentualnie ludzi mówią że hjc.

 

Skąd dokładnie jesteś to mogę Ci ewentualnie jakieś sklepy polecić.

 

rodowity jaworznianin ale ze wzgledu na prace mieszkam obecnie w sosnowcu.

 

studiowalem troche forum o ciuchach, przeczytalem ciekawy artykul...zastanawiam sie nad duetem perforowana skóra (gora i dół) + bielizna termoaktywna

 

co do ustawki to jak najbardziej...chetnie posmigam jak tylko zdam prawko ;) jesli znasz jakies dobre sklepy to oczywiscie prosze o info... :cool:

ostatnimi czasy coraz czesciej slysze ze wiekszosc ma prawko w .... i jezdza bez ale, w takim przypadku gdyby cos sie stalo nie daj Boze to jestem na przegranej pozycji wiec raczej sie wstrzymam ze smiganiem bez PJ

 

oglądałem właśnie ciuchy modeki...przypadły mi do gustu powiem szczerze + duza uniwersalnosc naprawde warte uwagi

 

p.s. shiningami --> THX za linka o ciuszkach, co do ubran firmowych kawy to z tego co widzialem na ten sezon strasznie slabo ale na allegro niektore komplety sa dosc ciekawe...tylko wlasnie..allegro...poki nie przymierzysz tak naprawde sam do konca nie wiesz czy bedzie pasowało

Edytowane przez ziele83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...