Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia zapodam w niedziele, gdy będę miał okazję zrobić je w świetle dziennym.

 

Seryjnych nie chciałem pruć bo zawsze są dobre i złe strony takiego zabiegu... Szczerze mówiąc nie słyszłałem jeszcze pustych przerobionych z seryjnych wydechów więc nie mam zbytnio porównania. Jedyne co wiedziałem to to, że seryjnego dzwięku trzeba się jak najszybciej pozbyć :icon_mrgreen:

Teraz czekam tylko na suchy asfalt i przetestuję nowe wydeszki podczas jazdy:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja przerobiłem orginalne wydechy Vn i szczerze mówiąć nie podaobaja mi się za bardzo, chodza jak traktaor, jak jakis ursus ewentulanie 126p, to nie jest dzwiek, to jest hałas. dlatego bede zamawiał wydechy z niemiec, najprawdopodabniej lasery :rolleyes:)) Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I.. pojawił się problem :)

 

Wczoraj pierwszy raz polatałem z pustymi wydechami i okazuje się, że moto się zalewa. Nie da rady jechać bo na wolnych obrotach gaśnie. Wiosną pierwsza rzecz to regulacja gaźników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema szafir

jakoś niebardzo chce to zrobić bo zajefajnie sie prowadzi niech tak zostanie :lalag: myśle sobie że trza sie kiedyś spotkać i pogadać o naszych maszynkach pozdro :notworthy:

ps. do wrocka mam 200 km z wolsztyna wiec jakby tak po 100 na srodku co o tym myślisz?? :)

Witam.Z częcią dołączę do dyskusji nawet przy browarku o klasyku VN Pozdro dla VN-owców 4umowiczów i nie tylko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Wiem ze ten temat był już wałkowany tysiąc razy ale mam konkretny problem.

 

Dostałem część pieniedzy z ubezpieczenia i jestem na etapie poszukiwania wydechu. Przeglądając cenniki np. silvertail'y czy louis takie wydechy kosztuja srednio kolo 2 tys. jednak wczoraj byłem w bemotorze i okazało sie ze za całkiem puste, przelotowki Highway Hawk trza dać "tylko" 1067zl. :lapad: To jest tysiąc zl różnicy-jak dla mnie góra pieniedzy.

 

W poprzednich postach nt pustych wydechow ktos napisal ze Highway to lipa ze sie przebarwiaja itp.

Czy ta znaczna różnica w cenie przekłada sie tak znacznie na jakość, ze kupno jest ryzykowne bo z tego co wiem to Highway hawk to dośc dobra i znana marka...

 

Z góry dziekuje za każda odpowiedz.

 

Pozdrawiam :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...