Skocz do zawartości

Royal Enfield


mkotu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś już rozważał sprowadzenie Enfielda, przy okazji pobytu w Indiach?

Cena zakupu na miejscu nowego modelu to jakieś 2000 $.

Fajny motorek dla drugiej połówki :icon_mrgreen:

Edytowane przez mkotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego koszty transportu, cła , podatki i inne bajery a wyjdzie niezła sumka. Lepiej kupić w UK taki sprzęt za podobną cenę, a tu jest w czym wybierać.

 

np.:

http://cgi.ebay.co.uk/2005-ROYAL-ENFIELD-B...1QQcmdZViewItem

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś rozważał już sprowadzenie Enfielda, przy okazji pobytu w Indiach?

 

Znam gościa, który kupił tam Enfielda 350 za kilkaset dolców, wrócił nim do Polski zwiedzając przy okazji kawał świata i jeździ nim do dziś:

http://rockers.webd.pl/photogallery.php?album_id=6

 

Obawiam się jednak, że teraz nie przejdziesz "zerowego" przeglądu rejestracyjnego ze względu na test spalin EURO-3. Chyba lepiej będzie kupić egzemplarz już zarejestrowany w kraju....

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z dodatkowych kosztów. Zastanawia mnie orientacyjna ich wartość.

Parę miesięcy spędzę w Indii dlatego pomyślałem żeby kupić tam i użytkować przez czas pobytu Royala a ostatecznie przywieźć go do Polski.

Zdaje się jednak że rejestracja w Polsce, faktycznie nie będzie możliwa. ( http://www.royalenfield.com/app/IN/private_imports.asp )

Pozdrawiam

Edytowane przez mkotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki ten Enfield.Kupiłbym gdyby mi go ktoś do Polski wysłał.

 

 

Jak chcesz to mogę zapytać ziomka który często gęsto smiga do UK po motorki. Może zabierze Royala przy okazji. Zresztą gość jest na naszym forum też. Pzodro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Qrim pisze - nie opłaca się, sam planowałem sprowadzić motocykl z Indii, koszt transportu jest koszmarny chyba, że sprowadzisz go w częściach i znajdziesz sposób na odprawienie jako pojazd.

Na pewno będzie droższy niż kupiony w UK.

Jak chcesz cos sprowadzić z Indii to poszukaj np Ariela Square4 - oryginalny/kompletny z kwitem w EU stoi 10K ojro, za to co zarobisz sprowadzisz Royala z UK i pewnie na dużego :biggrin: zostanie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest strona dystrybutora Enfieldów na Wielką Brytanię. Nówki sztuki, spełniają wszystkie normy emisji. Niektórych modeli nie sprzedają (Lightning, Bullet Machismo, Thunderbird & the diesel) właśnie z tego powodu, a cała reszta różni się trochę od tych indyjskich. Nic tylko przebierać. Sam przez chwilę sie nad takim Cafe Racerem zastanawiałem. Ceny są zachęcające.

 

Pozdrawiam

Eryk

Edytowane przez Erolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się marzy pierwszy motocykl kurierski jako że pracuję w tym biznesie.

 

 

A owe moto to Royal Enfield WD/CO. Zwróccie uwage na podobieństwa silnika i ramy z Bulletem.

 

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...ztewjrwg1zi.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poszukiwania czego? Bo sam próbuję sie odnależć w tym swiecie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Taa. Za Bulletem się rozglądam regularnie ale nie na gwałt. Mam inne plany w trakcie realizacji a jak sie trafi fajny w dobrej cenie to go "zażyję".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Heh. Taa. Za Bulletem się rozglądam regularnie ale nie na gwałt. Mam inne plany w trakcie realizacji a jak sie trafi fajny w dobrej cenie to go "zażyję".

Witam.

Jestem nowym forumowiczem, od niedawna posiadam bulleta 350.

Chciałbym podpiąć się pod temat rejestracji motocykla z Indii. Kupiłem go w Holandii, tu też mieszkam. Motocykl kupiłem z Indyjskim dowodem rejestracyjnym, nie mam żadnych innych dokumentów. Czy jest szansa zarejestrowania go w Polsce? Z tego co się dowiedziałem w Holandii będzie bardzo pod górkę plus koszty około 1500€. Motocykl jest z 1986r z przebiegiem 742km, praktycznie nowy! Tak jeździ i też wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...