Skocz do zawartości

Odpowiedzialnosc zbiorowa


Earl77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym mu odpowiedział : "Skoro nigdy nic mądrego nie mówicie to moge Ci wyj**ać wszystkie zęby frajerze..." . Powinno zadziałać.

 

 

Brawo, szacun, Ty to jesteś gość. A mówią, że elita wyjechała z kraju :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, szacun, Ty to jesteś gość. A mówią, że elita wyjechała z kraju :icon_mrgreen:

 

 

Obecnie przebywam w UK. Serio. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu odpowiedział : "Skoro nigdy nic mądrego nie mówicie to moge Ci wyj**ać wszystkie zęby frajerze..." . Powinno zadziałać.

 

zanim stwierdzisz to co bys powiedzial poczekaj na opis wizualny taksowkarza... Bo znam kilku do ktorym pewnie bys tak nie powiedzial..

(zalozenie czysto teoretyczne bo nie wiem jak wygladasz / ktory juz pas zdobyles w kickboxingu :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że jesteś bikerem i takie klimaty poruszasz i bronisz puszkarzy

pS - OT

jesteś pewien że to był HD a nie inny kredens?

 

Zgadza sie, nie jestem... Prawdziwi bikerzy jezdza tylko jedna sluszna marka motocykli po chodniku 100km/h. :) A ja jestem tu tylko po to zeby bronic puszkarzy (nie wiem gdzie zes sie tego dopatrzyl)... Szkoda gadac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy grzecznie stoję w korku wydaje mi się że goście w puszkach myślą o mnie frajer; pewnie dopiero co kupił moto i nie umie sobie radzić. Tym bardziej, gdy w miedzy czasie przejedzie inny motor albo skuter a ja dalej stoję. Więc tak i tak niedobrze :banghead: Swoją drogą krawężniki bywają dość wysokie i można uszkodzić moto. Raz też o mało nie wygrzmociłem jak lawirowałem pomiędzy autami i teraz dwa razy pomyśle zanim coś takiego wykonam.

Edytowane przez robinx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi bikerzy jezdza tylko jedna sluszna marka motocykli po chodniku 100km/h.

 

nie doczytałem Twojego posta, że gościu jechał 100km/h po chodniku - zwracam więc honor... :wink:

 

A ja jestem tu tylko po to zeby bronic puszkarzy (nie wiem gdzie zes sie tego dopatrzyl)

 

może tu:

 

W efekcie Pan z taksowki nie wytrzymal i specjalnie zjezdza na srodek blokujac mnie. Odkreca szybke i grzecznie mowi:"skoro jezdzicie juz chodnikami to nie ma powodu zeby was tez puszczac srodkiem." Taksiarz byl grzeczny a argument no coz raczej bezdyskusyjny...

 

pan z taksówki ;) - trzeba było mu powiedzieć jak jeżdżą inni panowie z taksówki... yyy..też grzecznie :clap:

ja bez względu na markę moto utożsamiam się w TAKICH (bezpiecznych, mało szkodliwych, bez nadmiernej głupoty, itp...) sytuacjach zawsze z bikerami - mimo, że jak to mówisz -jeżdżę jedyną słuszną :flesje: - nie wiem co to znaczy bo wcześniej miałem 2 x Kawe, ale dzięxy Earl...

pzdr - i na looziku :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się, jak rozkapryszone bachory - a przynajmniej część z Was...

Jak tylko ktoś coś nie po myśli, od razu go zaj... od razu bluzgi lecą.

 

"przeciez nei blokował nikogo, upłynniał ruch" - to już w ogóle bez komentarza. Typowe polskie cwaniactwo.

"bo się spieszył" - to też nie argument. Bo żaden z Was nie chciałby się na takiego nadziać i ucierpieć w wypadku.

A na chamskich cwaniackich zagrywkach cierpi później właśnie ogół. My sami. Spieszysz się? Trudno. Nie Ty jeden.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bo się spieszył" - to też nie argument

ooo... kolejni święci na forum, nie jeżdżący między samochodami... :) Smiech mnie ogarnia jak coś takiego czytam... :biggrin:

jak zobaczę kogoś na mieście nie stojącego w korku to mu to zacytuje -

Typowe polskie cwaniactwo.

"bo się spieszył" - to też nie argument. Bo żaden z Was nie chciałby się na takiego nadziać i ucierpieć w wypadku.

:icon_razz: :biggrin:

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... kolejni święci na forum, nie jeżdżący między samochodami... :rolleyes: Smiech mnie ogarnia jak coś takiego czytam... :)

jak zobaczę kogoś na mieście nie stojącego w korku to mu to zacytuje -

 

 

Pisałam o jeździe po chodniku. - To jak dla mnie szczyt chamstwa i bezmyślności. Między samochodami aż tak nie razi.

Razi natomiast sterta bluzgów na każdego, kto zachowa się niewłaściwie, lub - bogowie brońcie - ma inne zdanie.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - jeden za wszytkich, wszyscy za jednego. Z tego wynika że każdy taksiarz to wredna, zawistna suka?

;)

 

Zielu - gdybym był sucharem to raczej bym nie burzył do cFaniaków. 174cm i 105kg. No i ta czarna skórzana kurtka oraz chusta na twarzy budzą czasem respekt, czasem przerażenie. :biggrin:

 

Pisałam o jeździe po chodniku. - To jak dla mnie szczyt chamstwa i bezmyślności. Między samochodami aż tak nie razi.

 

Dobrze że to tylko Twoja opinia. Dla mnie to świetna zabawa. Czasem lubie wbić się kredensem na chodnik żeby sprowokować jakiegoś ciecia w puszce. A jak się spruje to jazda z nim. Przeciez aby obić komuś michę trzeba mieć powód. :D :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo pączków i ciasteczek nasz forumowy "grubasku" :icon_razz:

 

 

Aaatam słodkości. Jak już to 2 kebaby. No i burger na starter co bym nie zemdlał zanim zrobią te kebaby.

Takie jest zycie kuriera. przeciez nie bedę wozil ze sobą kanapek cały dzień. Trza coś zjeść na ulicy jak jest czas.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...