Skocz do zawartości

Nowe BMW S1000RR


Rekomendowane odpowiedzi

Ale do tych małych żółtych ludzików będzie im zawsze brakowało :icon_question:

 

zobaczymy, zobaczymy... w pewnych dziedzinach do dziś im wiele brakuje, a jak widać obecnie również na torach - stary kontynent odzyskuje utracony na kilka lat prymat w innych. nie bądź więc taki pewien tego, że kolesie od plastikowych kalkulatorków zawsze będą tacy do przodu :icon_question:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej ciekawi mnie temat:

 

"będzie możliwe zamówienie motocykla z pneumatycznymi zaworami w silniku" tzn chodzi o rozrząd?

 

czy taka technologia jest gdzieś używana czy to totalna nowość i innowacja?

 

słyszałem o sterowaniu elektromagnesem w leksusie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najbardziej ciekawi mnie temat:

 

"będzie możliwe zamówienie motocykla z pneumatycznymi zaworami w silniku" tzn chodzi o rozrząd?

 

czy taka technologia jest gdzieś używana czy to totalna nowość i innowacja?

 

słyszałem o sterowaniu elektromagnesem w leksusie...."

 

 

Technologia stosowana w silnikach F1.Nie slyszalem ,zeby w motocyklach ktokolwiek stosowal do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do tych małych żółtych ludzików będzie im zawsze brakowało ;)

 

Czy ty czasem przemyslisz to co piszesz ? Ze niby gdzie im brakuje ? W sportowej turystyce sa nie do pobicia, w sportach i supersportach prowadza japonce bo nie wiem czy zauwazyles, ze BMW nie produkuje do dzisial motocykli tego typu, wiec co chcesz porownywac, jablka z gruszkami ? Jak beda na rynku to sie zobaczy.

 

czy taka technologia jest gdzieś używana czy to totalna nowość i innowacja?

 

Moto GP

 

 

Jednej rzeczy mozna byc pewnym,,,,,,,,,,na pewno nowa beemka wygra prownanie litrow w niemieckim Motorradzie i wszystkich im podleglych periodykach. ;) :smile:

 

Co do WSB to pozyjemy zobaczymy,,ale poczatki beda raczej trudne.

 

No tez jakos nie mam co do tego watpliwosci :icon_mrgreen: jedno jest pewne, ze Buell raczej kiepsko bedzie przy niej ( i jej wynikach ) wygladal :icon_mrgreen:

 

nawet na torze w Indianopolis czy tego ktory podales we wczesniejszym porownaniu, he, he

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ty czasem przemyslisz to co piszesz ? Ze niby gdzie im brakuje ? W sportowej turystyce sa nie do pobicia, w sportach i supersportach prowadza japonce bo nie wiem czy zauwazyles, ze BMW nie produkuje do dzisial motocykli tego typu, wiec co chcesz porownywac, jablka z gruszkami ? Jak beda na rynku to sie zobaczy.

 

 

W odpowiedzi na Twój post posłużę się wypowiedzią innego użytkownika, wykazującego dużo większą dozę dojrzałości psychicznej.

 

 

4. No i niestety troszkę "osobistego" wpisu: jesteś nauczycielem, a nie chwytasz żartu, przenośni czy drobnych złośliwości? To o tym członku - przemyśl trochę czasami "co Poeta chciał powiedzieć", zanim chwycisz z nerwowym pośpiechem za klawiaturę...

pzdr

 

 

Czasami warto przemyśleć przesłanie i sens wypowiedzi. Chyba, że Twój układ obwodowy wykazuje istotne dla prawidłowego odbioru zewnętrznych informacji problemy.

 

Polecam Ci psychologa, który będzie próbował wyleczyć Cię z tych głęboko zakorzenionych skłonności narcystycznych. Na co dowodem jest znakowmita większość Twoich postów na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, zobaczymy... w pewnych dziedzinach do dziś im wiele brakuje, a jak widać obecnie również na torach - stary kontynent odzyskuje utracony na kilka lat prymat w innych. nie bądź więc taki pewien tego, że kolesie od plastikowych kalkulatorków zawsze będą tacy do przodu :D

jsz

Japsy maja co raz trudniej ale nie dlatego ze technicznie idzie im gorzej tylko ze wzgledu na przepisy.Dla mnie nieporozumieniem jest w WSBK limit pojemnosci dla V2 1200ccm a dla R4 1000ccm.A kiedy to sie zmienilo?Jak wlosi pokazali 1098R.Nie dawaja rady z japoncami to atakuja z innej strony czyli ustalaja sobie przepisy pod siebie ;) Paranoja!Jak sa tacy the best to niech zrobia porzadna V2 1000ccm i niech pokaza R4 1000 jacy sa dobrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japsy maja co raz trudniej ale nie dlatego ze technicznie idzie im gorzej tylko ze wzgledu na przepisy.Dla mnie nieporozumieniem jest w WSBK limit pojemnosci dla V2 1200ccm a dla R4 1000ccm. (...)

 

no cóż, unikanie dyskryminacji w sporcie też działa ;)

dla mnie osobiście - chociaż przyznaję, że nie znam się na tej działce - jest to logiczne: podobnie jak w zawodach crossówek kiedy startowały jednocześnie 2t i 4t dla tych drugich pojemność silnika była dopuszczona odpowiednio większa, żeby parametry takie jak moc pozostawały na porównywalnym poziomie. nie widzę więc nic zdrożnego w tym, żeby w zawodach torowych dla różnych typów silników - dopuszczać przepisami różne pojemności; jeśli sprawi to, że porównywalne będą pozostałe parametry silników

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wyglada jak zbabrane Ducati 999 :clap:

 

Widzialem na zywo i o jakimkolwiek podobienstwie do zbabranego Ducati 999 mowy byc nie,

moze :D

 

cale szczescie, ze o gustach sie nie dyskutuje.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

To juz prawie 10 lat jak model jest na rynku..

Chcialbym zebrac wszystkie zalety i wady tego modelu.

szukam motocykla torowo drogowego (90% tor) i padlo na bmw wlasnie z lat 2010-2012, bo mozna juz za ok 30tys cos kupic.

co mnie interesuje??

silnik- podobno pierwsze egzemplarze mialy problem

zawieszenie- jak wyglada sprawa zawieszenia w tych modelach?? 

Jak te motocykle wytrzymują ostra jazdę na torze??

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...