Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba James Dean:P

Dziwne wydaje mi się że nie powinno być problemu z tym motocyklem. Aż muszę od kogoś go pożyczyć.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach to paskudztwo z tą dziwną przekładnią, toto mam w ogóle klamkę sprzęgła?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się doktora M jak rzep psiego ogona, a to był pierwszy stunter którego miałem okazję kiedyś oglądać na żywo i takim go zapamiętam, bez wzgledu na to czym zajmuje się teraz. :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się doktora M jak rzep psiego ogona, a to był pierwszy stunter którego miałem okazję kiedyś oglądać na żywo i takim go zapamiętam, bez wzgledu na to czym zajmuje się teraz. :icon_mrgreen:

 

 

Visuz, może to jest przyczyną pewnej niechęci do stuntu, zauważalnej w niektórych tematach.....?!!

 

 

;) :icon_twisted:

93!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visuz, może to jest przyczyną pewnej niechęci do stuntu, zauważalnej w niektórych tematach.....?!!

;) :icon_twisted:

 

To było ładne kilka lat temu, przy okazji jakiegoś motobajzlu w Krakowie. Jego popisy robiły wtedy całkiem przyzwoite wrażenie, zważywszy że dysponował dość ograniczoną powierzchnią i nawet porządnie rozpędzić się nie mógł żeby nie wjechać w tłum. Fakt, że nie wszystko mu wyszło perfekt i w pewnym momencie dupą urwał zbiorniczek z płynem hamulcowym i coś tam jeszcze z kierownicy. :icon_mrgreen: Nie widziałem go od tego czasu więc nie wiem czy jeszcze coś umie z tego co pokazał wtedy.

Edytowane przez Visuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, DN chyba nigdy nei wstanie na gume z racji swojego napędu.

A deauville nie postawili na gume? Nawet widziałem filmy, ze na Electra Glide latali w pionie.....

A filmiki formacji "Szrot team" widzieliscie? Polecam

ja sie pomyliłem i zamiast DN napisałem że to było Deunville... mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...