Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no z 80 o jaką pytasz nie powinno byc problemu ale z tym ze wszystko śmiga na kole to bym nie przesadzał

A ja bym przesadzał :biggrin: Jak dojechany romet z 2-ma biegami jeszcze w rączce i wyskakującą jedynką idzie na koło to co nie pójdzie? :icon_rolleyes: Od sprzętu wystarczy, że będzie możliwe poderwanie jej do pionu, a długość gumy zależy od umiejętności kierowcy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym rometem i skuterem to akurat głupi przyklad daliście- to samym szarpnieciem sie do pionu stawia(mala masa, srodek ciezkosci przesuwamy do tyłu i moc jest zbedna- tylko szarpniecie i potem balans) za to długi ciezki czoper lub cruiser i juz jest o wiele wiekszy problem- przy duzym wysilku i jeszcze wiekszej odwadze mozna takiego spaślaka troche w góre podrzucic ale o lataniu na gumie można zapomniec

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pojdzie na kolo, kwestia kierowcy, ja na swojej 50cm, pojade na gumie z 2biegu, a jak sie postaram i na stojąco poderwe to i z trzeciego, a na pocztku nawet z jedynki niemoglem;p

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim Banditem próbuję strzelać ze sprzęgła i coś tam go podrywa do góry, ale szybko opada :/ Po ostatnich próbach trochę przypaliłem sprzęgło więc narazie dałem sobie spokój. Na tylne podnóżki nie staję, bo jakoś nie czuję się na siłach, a bandziorek ciężki jak ja pier... Poczekam na jakiś lżejszy motór i wtedy spróbuję poszaleć :notworthy:

W każdym razie co się odwlecze to nie uciecze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...