Skocz do zawartości

Gaz w motocyklu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzicie, dało by załorzyć gaz w motocyklu?? Pytam oczywiście z czystej ciekawości, śmiesznie by to wyglądało, niektórzy z którymi rozmawiałem mówia że nie da, a mój tata, mówi że da rade... Wypowiedzcie sie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę :icon_mrgreen: W którymś Świecie Motocykli był nawet skuter z instalacją gazową (butla w kufrze). Poszukaj na forum ścigacza, tam wypowiadał się ktoś, kto samodzielnie przerabiał jednoślada na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma chłodzenie cieczą to się da.

Widziałem kiedyś w jakiejś gazecie artykuł o skuterze przerobionym na gaz - z butlą w schowku na kask. Jeździł podobno bez zarzutów, więc jak widać można.

Jednak u siebie w fazerze na pewno bym takich wynalazków nie instalował.

Pzdr.

 

Da radę :icon_mrgreen: W którymś Świecie Motocykli był nawet skuter z instalacją gazową (butla w kufrze). Poszukaj na forum ścigacza, tam wypowiadał się ktoś, kto samodzielnie przerabiał jednoślada na gaz.

Widzę że nie tylko ja to czytałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=185144&c=0&f=38&19 wpisane w google motocykl LPG :icon_mrgreen: wygląda wcale nie śmiesznie

 

a w skuterze 125 którymś to fabrycznie montują

Ciekawe, ciekawe....więc jednak nie tylko skutery już na gazie śmigają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś obstrukcję masz że tyle tematów zakładasz?

 

MOżna by tak to ująć:wink:))

 

Jakąś obstrukcję masz że tyle tematów zakładasz?

 

MOżna by tak to ująć:flesje:))

A dlaczego w sprzęcie chłodzonym powietrzem nie można? Malucha z gazem widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w sprzęcie chłodzonym powietrzem nie można? Malucha z gazem widziałem...

podczas pracy parownika ochładza się on i trzeba go ogrzewać więc podłącza sie go do układu chłodzenia silnika

 

w silniku chłodzonym powietrzem trzebaby kombinować z elektrycznym podgrzewaniem albo jakimś małym obiegiem cieczy czy może głupi pomysł oleju :) głównie chodzi o zimę i niskie temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłby ktoś podać zbliżone koszty założenia do skutera 50 ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie ze da radę i nawet jest calkiem fajnie :crossy: szczegolnie pod wzgledem kosztów eksploatacji :clap:

Niedawno kolega powiedzial ze tankujac za 20zl nadal mu sie rezerwa swieci w R1 podczas gdy ja za tyle tankuje do pelna gazu i robie na tym przecietnie 200km :banghead:

Edytowane przez rider143
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: teslasim

masz może jakiegoś linka coś jak wykonać ten mieszalnik ??butle mam reduktor ciśnienia też (jeśli potrzebny jest )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...