Skocz do zawartości

Nie ucz się jeździc zaczynając od CBR 929


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze robiac prawko takimi sie nie jezdzi :notworthy:

 

heh w Norwegii ucza sie takze na scigaczach. Mam fotke Kawasaki Ninja z 4 lusterkami i drugim kompletem manetek na miejscu pasazera dla instruktora :notworthy: Jak ktos chce zobaczyc to wrzuce :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora: Lec po piwko :flesje:

 

Do czepialskich: dajcie se siana, kazdy kupuje dla siebie

 

heh w Norwegii ucza sie takze na scigaczach. Mam fotke Kawasaki Ninja z 4 lusterkami i drugim kompletem manetek na miejscu pasazera dla instruktora :banghead: Jak ktos chce zobaczyc to wrzuce ;)

 

Foty dawaj :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynalem z powaznym moto od yzf 750 i odpukac jakos 3 sezon smigam, Dziwia mnie te nagonki na kazdego kto zaczyna od 600 w gore.

Wg niektorych powinno to wygladac chyba jak w ewolucji. vel -

 

10 lat - 50 cmm

15 lat - 80

18 lat - 125

20 lat - 250 tutaj juz mozna uczyc sie delikatnie skrecac i wrzucac 2

40 lat - 500 to juz czysty POWER - wrzucamy 3

50 lat - 600 jestesmy juz mastachą 4 i 5

60 lat - 1000 i 6 bieg

po takim stazu umiemy juz skaldac sie w winkle , a kazdy, kto nie jedzi przynajmniej 15 lat i w/g tego schematu nie umie winkli i lamie lamersko zakrety.

No bo niby jak ktos moze jezdzic tak dobrze po np. 2 latach, jak jakis wymiatajacy mastacha ( PRAWDZIWY MOTOCYKLISTA ) po 10? Hanba :icon_evil:

Dlatego mysle ze kazdy powinien zaczynac od czego chce . Poprostu trzeba mierzyc sily na zamiary i miec co nieco w glowie

 

:wink:

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg niektorych powinno to wygladac chyba jak w ewolucji. vel -

 

10 lat - 50 cmm

15 lat - 80

18 lat - 125

20 lat - 250 tutaj juz mozna uczyc sie delikatnie skrecac i wrzucac 2

40 lat - 500 to juz czysty POWER - wrzucamy 3

50 lat - 600 jestesmy juz mastachą 4 i 5

60 lat - 1000 i 6 bieg

 

:cool:

 

 

Ty niekracz bo teraz wchodzą nowe kategorie wiekowe na prawko i beda troche podobne do tych :icon_mrgreen:

A niektórzy motocyklisci nawet popieraja ten pomysl.

 

sory za offtopic ale tak mi sie skojarzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty niekracz bo teraz wchodzą nowe kategorie wiekowe na prawko i beda troche podobne do tych :biggrin:

A niektórzy motocyklisci nawet popieraja ten pomysl.

 

sory za offtopic ale tak mi sie skojarzylo

ja popieram bo mam 29 lat :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez kisYZF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynalem z powaznym moto od yzf 750 i odpukac jakos 3 sezon smigam, Dziwia mnie te nagonki na kazdego kto zaczyna od 600 w gore.

Wg niektorych powinno to wygladac chyba jak w ewolucji. vel -

 

10 lat - 50 cmm

15 lat - 80

18 lat - 125

20 lat - 250 tutaj juz mozna uczyc sie delikatnie skrecac i wrzucac 2

40 lat - 500 to juz czysty POWER - wrzucamy 3

50 lat - 600 jestesmy juz mastachą 4 i 5

60 lat - 1000 i 6 bieg

po takim stazu umiemy juz skaldac sie w winkle , a kazdy, kto nie jedzi przynajmniej 15 lat i w/g tego schematu nie umie winkli i lamie lamersko zakrety.

No bo niby jak ktos moze jezdzic tak dobrze po np. 2 latach, jak jakis wymiatajacy mastacha ( PRAWDZIWY MOTOCYKLISTA ) po 10? Hanba :biggrin:

Dlatego mysle ze kazdy powinien zaczynac od czego chce . Poprostu trzeba mierzyc sily na zamiary i miec co nieco w glowie

 

:biggrin:

 

 

Taaa :biggrin: poruszasz stary i znany temat.

Mozna tez, to co napisales odwrocic:

 

18 lat - 1000, prosta= pala na maxa, zakret = hamowanie juz z daleka albo wylot na przeciwny pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno leżała nie raz, nie dwa, ale sam fakt - spacerkiem, jeszcze kolesia po plecach poklepał i beznamiętnie "potrzebuję chłodnicę" - luzak :buttrock:

A co sie dziwisz. Zajrzyj na ebay i zobacz ile kosztuja motorki w stanach.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam, jak chcialem nauczyc mlodsza siostre jazdy na skuterze... bylismy nad morzem, na wakacjach... skutek : polamana klamka hamulca i kilka elementow porysowanych. Heh wlasciciel wypozyczalni nie byl zadowolony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...