Skocz do zawartości

250 2t vs 300 2t


Rekomendowane odpowiedzi

Exc to praktycznie crossowka wiec nie wiem co Ty chcesz tam utwardzac :biggrin: Jak juz to zmiana oleju na pewno pomoze :lalag: a tuning do wydech dedykowany do tego modelu, gaznik nie wiem czy jest sens wstawiac wiekszy skoro i tak on juz swoje lyka benzy. Jak na 125 to i tak jest mocn moto wiec po co rasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zawodach MX lub Enduro bo tu kazdy smiga na podrasowanym moto i te 5 konikow wiecej sie przydaje na torze....

 

 

dobre :wink:

:biggrin: .

 

 

jeździłeś kiedyś na exc125 ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rasowac po to zeby miec jakies szanse na zawodach MX lub Enduro bo tu kazdy smiga na podrasowanym moto i te 5 konikow wiecej sie przydaje na torze....

 

Swego czasu na MX do Wschowy przyjechał jakiś Niemiec na standardowej RM 250 i wszystkim dokopał. Jedyny który mu uciekł to Maciej Zdunek. Ale nie ma w tym nic nadzwyczajnego, po prostu Maciej miał rasowany sprzęt, a Niemiec "tylko" seryjny.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów w rasowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież EXC nie odstaje od crossowek 125 moc o cały 1 albo 2 konie mniejsza tak ze to smiech,taki brak to techniką nadrobisz...zreszta EXC to prawie cross :icon_razz:

PS przydaje to sie technika a nie pare koni :biggrin:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy to jaka 250 jest lepsza z roku 2006. Ostatnio widzialem fajna yamahe, kawe i ktm wszystkie zz 2006 roku. Czy to to samo . Bo pisza juz ze nie ma prawie zadnych róznic. ozdro

 

Kawasaki, najlepiej chyba idzie na gume. Nie jeździłem co prawda na żadnej, ale dużo zdjęć widziałem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki, najlepiej chyba idzie na gume. Nie jeździłem co prawda na żadnej, ale dużo zdjęć widziałem.

Pozdro.

Dobrze mowisz!! Bo najwazniejsze ktore najlepiej na kolo rwie :icon_razz: ;) .

 

MOTOCROSS

Ja bym bral motocykl w najlepszym stanie i cenie, jezeli bys byl zawodnikiem albo bardzo dobrze jezdzacym amatorem to bys zapewne nie zadawal takich pytan bo bys wiedzial co chcesz, wiec te drobne roznice miedzy motocyklami bede praktycznie nie wyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki, najlepiej chyba idzie na gume. Nie jeździłem co prawda na żadnej, ale dużo zdjęć widziałem.

 

Qrwa trzymajcie mnie, bo mnie zaraz rozp**rdoli. Takie komentarze to sobie można jedynie w dupe wsadzić, a tata a marcin powiedział że Kałasaki najlepiej na koło idzie, bo na zdjęciach widział... żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...