Skocz do zawartości

TSCHUL z ALLEGRO-naciagacz!UWAGA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj kolega z dziewczyną umawiali się z gosciem z ALLEGRO http://www.allegro.pl/item326309483_kombin...le_107_303.html

INTER LUK -uzytkownik

dzwonili do niego najpierw tydzien przed spotkaniem, powiedzieli swoje wymiary, jakie kombinezony ich onteresuja (w sumie bylo ich 4 sztuki-tych kombi do przymiarki) , koles powiedzial ze spoko, ma kombinezony i przetrzyma je do spotkania w legnicy, poniewaz tam mieli sie spotkac.

Kolega zadzwonil jeszcze dwa dni przed spotkaniem zeby mu przypomniec ze maja sie spotkac w niedziele w legnicy-poniewaz gosciu chcial zeby mu przypomniec, ok, przypomnili, ale juz wtedy powiedzial ze nie ma 4ech kombi tylko dwa, bo dwa sprszedal, pomysleli sobie ok! to dobrze ze sa te dwa chociaz to wezma. W niedziele rano dzwonią do goscia ze sa juz kolo legnicy a koles nie odbiera! dzwonia za 20 minut to samo, za 30 minut -odebral! powiedzial ze mu dzisiaj nie pasuje i nie moze sie spotkac!!!!!!! 120km jazdy na marne! w jedna storne! co za ROZJ.....B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze uwazajcie na niego. Trzebaby mu porzadnie ryja obic to by sie moze nauczyl! burak jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. po pierwsze to wcale się nie dziwię, że mając okazję sprzedać kombinezony zrobił to, a nie czekał aż Wy sobie je przymierzycie, bo przecież nie wiadomo czy będą pasowały i czy je kupicie. poza tym fakt-troche do dupy, że wcześniej nie odwołał spotkania, ale z tym obijaniem ryja to przyhamuj nieco. nie wiesz też, czy np. nie odwołal spotkania, bo jego matka wylądowała w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie mie sie co tak spinac odrazu i wyzywac od naciągaczy i oszustów.Dlaczego nie zadzwonili przed wyjadzem??Ja rozumie ze sie mozna wkurzyc ,ale ja bym dogadał sprawe za nim bym z domku wyjechał.Noi z tym Ryjem to tez przesadzasz, bo samo życie go nauczy podejcia do klijenta , no chyba ze chce całe zycie dreptac w miejscu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że zapłacili 3000 PLN i dostali Kombi pracownika ubojni a tu tylko takie cuś :D

 

p.s. Małe pytanko? W jaki sposób on jest naciągaczem? Bo nie bardzo rozumiem :bigrazz: No chyba że jest właścicielem PKN ORLEN czy innego koncernu na którego Stacji twój znajomy tankował przed wyjazdem do Legnicy .............. to wtedy tak, naciagacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie. po pierwsze to wcale się nie dziwię, że mając okazję sprzedać kombinezony zrobił to, a nie czekał aż Wy sobie je przymierzycie, bo przecież nie wiadomo czy będą pasowały i czy je kupicie.

a ja się bardzo dziwię- w końcu umówił się, że zatrzyma 4 kombi do przymiarki. Chyba nikt go pistoletem nie zmusił do takiej umowy. W końcu słowo powinno być coś warte (jeśli już nie na codzień to chociaż w kontaktach handlowych :biggrin: ). Jeśli zamierzał sprzedać kombi - powinien sam wykonać telefon do kolegi dyrmaza i powiedzieć mu o tym.

 

Ja myślałem że zapłacili 3000 PLN i dostali Kombi pracownika ubojni a tu tylko takie cuś :)

dla mnie jednak ten post jest wartościowy. Pokazuje mi, że jeśli już napalę się na jakiś towar wystawiany przez niego (kupję rękawice niedługo) to muszę dzielić przez dwa jego obietnice i sprawdzać telefonicznie wszystko po kilka razy. Poza tym zwyczajnie wku... mnie takie postępowanie, uważam, żę takich gości należy piętnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by wiele ni gadać, to kultura handlu w Polsce naszej kochanej jest na mizernym poziomie :banghead:

W zeszłym roku sprowadziłem DRke dla brata z niemcowa, a gośc na telefon trzymał moto prawie dwa tygodnie - a dlaczego ;) :) :) bo powiedziałem, że będe po moto :flesje: :flesje: :icon_exclaim: mimo, że sąsiad jego też był zainteresowany, ale że byłem pierwszy to czekał, czy kupie czy nie!! czyli się da, tylko trzeba chcieć być poważnym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze przesadzilem lekko z eslowami, ale... dzwonil kolega do goscia 4 razy! specjalenie zeby mu przypominac,zeby nie jechac na darmo, i jeszcze w wieczor przed porannym wyjazdem. Umowil sie konkretnie na nastepny dzien raniutko. A koszty... chociazby samo paliwo 300km! 8 litra na sto km. w sumie 24 litry ropki. ile by za to np posmigal na motorze... trroche by zrobil. dzien zabawy na pewno. tyle zapewnien , telefonow i tu taki zonk. Co prawda gadalo sie z nim spoko przez telefon i to by bylo na tyle. Bądzcie przygotowani na pewne niespodzianki, chociaz nikomu tego nie zycze.POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...