Skocz do zawartości

problem z wyborem


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z wyborem czy nowe dl1000 lub cbf1000 lub bt1100 a może jednak używane r1150r.jeżdżę w weekendy raczej wokół komina max.odl.200km.często z plecakiem.radzcie bracia motorowi. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wyborem czy nowe dl1000 lub cbf1000 lub bt1100 a może jednak używane r1150r.jeżdżę w weekendy raczej wokół komina max.odl.200km.często z plecakiem.radzcie bracia motorowi. pozdrawiam.

Do takich wypadow, rzadkich i krotkich na pewno nie bedzie potrzebny ci zaden sprzet z tych ktore wymieniles, ona sa raczej stworzone do jazdy daleko i raczej na dluzej bo sa pakowne. Pomysl nad jakims duzym nakedem, mocy i miejsca na pewno ci nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz promień 200 kmów to zostaw te motocykle. Nie wykorzystasz ich walorów. Poważnie. Wiem, co mówię, bo właśnie sprzedałem V-Stroma po roku jazdy właśnie ze względu na to, że już przestałem jeździć z plecakiem dłuższe trasy. Wsiadłem na Yamahę MT01 i do 200 kmów szukaj właśnie jak kolega powiedział wyżej innego moto. Będziesz miał dużą przyjemność jazdy i nie będziesz zfrustrowany, bo za jakiś czas uznasz, że podjąłeś zły wybór.

 

Jeśli trasy około 200 kmów + plecak + (dla plecaka) możliwość jakiś sakw textylnych lub montaż kuferka i w przedziale cenowym do 40.000 oraz kolo litra pojemności to popatrz na:

 

1. Yamahę FZ1 Fazer,

2. Yamahę XT660Z Tenere (no tu trochę poleciałem, ale sam chciałbym go na 2 moto, wydaje się bardzo w porządku, choć nie do końca do Twojego opisu i potrzeb),

3. Suzuki Bandit 1250

4. SV 1000 - bardzo polecam!

5. oraz rzecz jasna Yamahe MT01 (choć to osobiste zboczenie, bo ani kufra nie założysz, ani plecaka nie weźmiesz, ale te 200 kilo to przejedziesz w wielkiej przyjeności :icon_mrgreen::) )

 

Innych marek nie polecam, bo nie znam i nigdy nie jeździłem włoskimi, Kawą czy Hondą...

 

Pozdro i udanego wyboru.

 

Ps. Fajnie, że coraz częściej kupuje się nowe motocykle. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na nowy to wieki plus. To ma tylko 2 koła a większość niemiecko - francuskiego importu to tragedia na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wyborem czy nowe dl1000 lub cbf1000 lub bt1100 a może jednak używane r1150r.jeżdżę w weekendy raczej wokół komina max.odl.200km.często z plecakiem.radzcie bracia motorowi. pozdrawiam.

BT 1100 najmniej wymagający pod względem obsługi bieżącej ale 200 km to akurat tyle żeby bak osuszyć.

A po co Ci nowy, ile nim rocznie nakręcisz km. Kup mało używanego DL 650 i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli trasy około 200 kmów + plecak + (dla plecaka) możliwość jakiś sakw textylnych lub montaż kuferka i w przedziale cenowym do 40.000 oraz kolo litra pojemności to popatrz na:

 

 

4. SV 1000 - bardzo polecam!

 

 

 

No wlasnie. Czy ktos moze powiedziec z wlasnego doswiadczenie czy pasazerowi (160cm) bedzie jechalo sie wygodnie?

 

Czy sa jakies kufry do SV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałem.Po żmudnej analizie oraz poszukiwaniu nabyłem r1150r rockster z przebiegiem 1500km i jestem bardzo zadowolony.Moto niepowtarzalne, o bardzo dobrej trakcji i wyposażeniu, wygodne no i jakość wykonania :P Oczywiście opinia subiektywna,ale to jest to czego szukałem :buttrock: POZDRAWIAM falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No coz. To akurat wybrales najwiekszego globtrotera z wymienionych przez Ciebie sprzetow, dla ktorego jazda wokol komina bedzie wielkim upokozeniem :crossy:. Toz to sprzet do kontynentalnych wojazy!

No ale coz. To wlasciciel ma byc zadowolony z moto a nie moto z wlasciciela, wiec... gratuluje! :icon_biggrin:

I szerokosci!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No coz. To akurat wybrales najwiekszego globtrotera z wymienionych przez Ciebie sprzetow, dla ktorego jazda wokol komina bedzie wielkim upokozeniem :P. Toz to sprzet do kontynentalnych wojazy!

No ale coz. To wlasciciel ma byc zadowolony z moto a nie moto z wlasciciela, wiec... gratuluje! :)

I szerokosci!

 

Pozdro

A więc ZBYHU chciałbym Ci powiedziec że model R1150R rockster jest nakedem i w żadnej mierze nie nadaje się do dalekiej turystyki,do tego celu służą RT;LT;GS;ST.Jeżdżę nim z plecakiem po okolicznych knajpkach oczywiście na kawę ku wielkiej mojej i jej radości. :lalag: Do tego stworzono to coś :wink: POZDRO falki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ZBYHU chciałbym Ci powiedziec że model R1150R rockster jest nakedem i w żadnej mierze nie nadaje się do dalekiej turystyki,do tego celu służą RT;LT;GS;ST.Jeżdżę nim z plecakiem po okolicznych knajpkach oczywiście na kawę ku wielkiej mojej i jej radości. :crossy: Do tego stworzono to coś :wink: POZDRO falki

 

Moim zdaniem ja bym szukał czegoś co ma wiekszą pojemnośc i jest wmierę ekonomiczne pod względem obsługi i zużycia paliwa,czyli wybór padł by na bandita.

Ja obecnie ujeżdżam olejaka z 2006 roku,a nie wiem do końca jak się sprawa ma z tym 1250,podobno paliwożerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ja bym szukał czegoś co ma wiekszą pojemnośc i jest wmierę ekonomiczne pod względem obsługi i zużycia paliwa,czyli wybór padł by na bandita.

 

kpisz..? chyba, że pojęcie "w miarę ekonomiczny" rozumiemy z goła odmiennie...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(luk600ss @ 28.06.2008 - 21:25) *

 

Moim zdaniem ja bym szukał czegoś co ma wiekszą pojemnośc i jest wmierę ekonomiczne pod względem obsługi i zużycia paliwa,czyli wybór padł by na bandita.

 

 

kpisz..? chyba, że pojęcie "w miarę ekonomiczny" rozumiemy z goła odmiennie...

jsz

Też Go nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ZBYHU chciałbym Ci powiedziec że model R1150R rockster jest nakedem i w żadnej mierze nie nadaje się do dalekiej turystyki,do tego celu służą RT;LT;GS;ST.Jeżdżę nim z plecakiem po okolicznych knajpkach oczywiście na kawę ku wielkiej mojej i jej radości. :D Do tego stworzono to coś :wink: POZDRO falki

 

Gratuluje sprzetu, to raz a dwa moj kumpel mial Rockster'a i jakos nie przeszkadzalo mu to ani w turystyce ani do utrzymywania predkosci rzedu 200 km / h na autostradach, ( gdybym nie widzial, pewno bym nie uwierzyl :) )

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...