Skocz do zawartości

Uszkodzone felga ... co zrobić..?


Wochu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawde mówiąc ja bym to tylko troche obszlifował papierem i prysnął farbą dla kamuflażu. Klejenie raczej odpada a przynajmniej jeśli chodzi o poksyline itp, bo zapewne odpadnie przy wymianie kapcia.Co do spawania to ciężko powiedzieć, są zwolennicy jak i przeciwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlacze sie . A co byscie zrobili z lekko skrzywiana felga. Tzn nawet nie cala tylko zant od wyboju jest lekko skrzywiony. Nie powoduje to zadnych wrazen ani doznan na kierownicy czy motocyklu ale troszke przekracza wartosci dopuszczone w serwisowce. Nie ruszac tego czy moze prostowac?? Wiem ze najlepiej byloby nowa fele zakupic ale nic sie nie dzieje poza tym ze widac jak sie zakreci na postokju kolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlacze sie . A co byscie zrobili z lekko skrzywiana felga. Tzn nawet nie cala tylko zant od wyboju jest lekko skrzywiony. Nie powoduje to zadnych wrazen ani doznan na kierownicy czy motocyklu ale troszke przekracza wartosci dopuszczone w serwisowce. Nie ruszac tego czy moze prostowac?? Wiem ze najlepiej byloby nowa fele zakupic ale nic sie nie dzieje poza tym ze widac jak sie zakreci na postokju kolem.

 

 

Witam

 

lekkie skrzywienia mozna prostowac nie ma problemu

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podlacze sie . A co byscie zrobili z lekko skrzywiana felga. Tzn nawet nie cala tylko zant od wyboju jest lekko skrzywiony. Nie powoduje to zadnych wrazen ani doznan na kierownicy czy motocyklu ale troszke przekracza wartosci dopuszczone w serwisowce. Nie ruszac tego czy moze prostowac?? Wiem ze najlepiej byloby nowa fele zakupic ale nic sie nie dzieje poza tym ze widac jak sie zakreci na postokju kolem.

 

Mi taką wgniotke prostował gość w Brodnicy i nawet mu się udało, 50 zeta taka przyjemność. Napewno nie ma co tego robić na zimno tylko jak już to dać komuś kto się tym zajmuje. Ale generalnie to sprawa do bezproblemowego uratowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, na świecie się robi niesamowite rzeczy...

http://www.framestraightsystem.com/Alloywheel.htm

 

Ale u nas (znaczy w Polsce) możesz mieć problem. Znaczy widziałem ogłoszenia, ale musiałbym wcześniej zobaczyc dużo pozytywnych opini...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie ma co tego robić na zimno tylko jak już to dać komuś kto się tym zajmuje. Ale generalnie to sprawa do bezproblemowego uratowania.

 

Wiadomo ze samemu tego bym nie robil tylko dal komus kto sie tym zajmuje do wywalcowania (chyba tak to sie nazywa?). Tylko tak sie obawiam tego grzania czy przez to felga nie straci swojej wytrzymalosci?? Moze jednak skoro nic nie czyc na kierownicy wogole tego nie ruszac??

Edytowane przez babyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...