Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz jeszcze wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary :clap:

 

PS

to juz 400 strona :wink:

 

 

 

100 lat 100 lat.......................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja tutaj zaglądam zeby takim zbłądzonym owieczkom powiedzieć gdzie się pisze:)Wejdz na forum na stronie Halo Szczecin.Tam juz jestm nas cała masa i życie leci dalej tak samo:)"

 

tez tam zagladam, ale nie widzialem informacji o jakims "latanku", "propozycjach", "zaczepkach do jazdy" ;-]

 

polatalem i to nie sam..., z nowiootka GSX-R ką - piekna maszyna,

po drodze widzialem jak iskrzy sie lancuch sunac po drodze i jak wylatuje olej z Hondy, co to jej ten lancuch rozwala scianke w silniku..., az przykro bylo patrzec,

na Hakena stara ekipa ;-), pizza na Orlenie, chlopaki po cichu sami ja zezarli ...... ;-) , runda po miescie and home - bylo fajnie

 

---

 

ViperPL: tak, to ja, moto mruczy jak miodzio,

specjalnie jezdzilem Ci pod oknem ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dawno mnie nie było, ale to nawał pracy. Chyba czas z niej zrezygnować tj. z pracy.

Mam takie pytanko:

Czy ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się na zlot do Pirates?

 

http://www.pirates.motormania.pl/index2.htm

 

W powyższym linku dokładne informacje. Ja wyjeżdżam dzisiaj około 17-tej.

 

Pozdrowionka

Robuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

 

Byłem u Pirates w Brzeźnie na zlocie. Impreza super i miejsce piękne z ładnym, czystym jeziorem (nie licząc opon i innego gruzu). Bardzo fajni ludzie. Nawet nocne ulewy nie przeszkadzały dawać czadu. Ale było pogo przy scenie.

 

Mam nadzieję, że niedługo umieszczą zdjęcia na swojej stronce. Wtedy może się dowiem, gdzie i jak straciłem w nocy trampki, zaraz po pierwszym urwaniu filmu.

 

Pozdrowionka

Robuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

 

Byłem u Pirates w Brzeźnie na zlocie. Impreza super i miejsce piękne z ładnym, czystym jeziorem (nie licząc opon i innego gruzu). Bardzo fajni ludzie. Nawet nocne ulewy nie przeszkadzały dawać czadu. Ale było pogo przy scenie.

 

Mam nadzieję, że niedługo umieszczą zdjęcia na swojej stronce. Wtedy może się dowiem, gdzie i jak straciłem w nocy trampki, zaraz po pierwszym urwaniu filmu.

 

Pozdrowionka

Robuś

 

ale ty dziwny jestes, tyle wachy na jazde wychodzi daj spokój napij sie

Edytowane przez Zbychu_Belzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i to zazwyczaj ustalamy z dnia na dzień lub kila dni do przodu.Chcesz sie wybrać gdzieś z nami?W czerwcu 16 jest parada ślubna, 23-24 jest impreza w Legnicy tzw babo zlot, 29 czerwiec do 1 lipiec jest zlot w Niechorzu. Ponadto co weekend są jakieś spontaniczne wyjazdy gdzieś w trasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...