Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wiecej nie wiem,

sprobuje dowiedziec sie czegos wiecej,

ale wydaje mi sie, ze to bedzie mialo krootkie nogi,

raz ktos wpadnie - niestety

i wszyscy beda unikac owego PoliRidera,

Witam wszystkich po długiej nieobecności :) :notworthy: widzę że motorodzinka się systematycznie powiększa :crossy: :crossy: jeszce raz dla wszystkich pozdrowienia :flesje: :( :biggrin: :flesje:

 

P.S.

Kamil daj mi swoje namiary tel. na PW mam pilną sprawę,dzięki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, fakt dawno cię nie było:)Teraz będziesz częstszym gosciem?

Witam i pozdro dla wszystkich jeszcze raz :icon_question: :icon_eek: Narazie dalej będę niestety gościem bo od prawie roku siedze u żabojadów i nie mam neta tak więc pozdro i do zobaczenia może wkrótce na jakiejś polatance :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam all ;] troche dawno mnie tu nie było ale ja tylko z małym pytankiem : czy są jaczyc odwazni wogole i chetni zeby jutro jechac na zlot winobraniowy do zielonej góry?? wiem ze to trioche daleko ale chyba jazda motocyklem to sama przyjemnosc a w zielonej gorze sa jedna z najlepszych zlotów ;] ja tam jade chyba ze bedzie lało :P

 

http://www.bachus.zgora.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

szykuje sie w tym roku Bakutil ? bo jak tak to musze wybrac miedzy peknieta guma a bakutilem z przewaga na bakutil :) - niestety soboty mam robocze :/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie w tym roku Bakutil ? bo jak tak to musze wybrac miedzy peknieta guma a bakutilem z przewaga na bakutil ;) - niestety soboty mam robocze :/

bakutil w tym roku chyba ma sie nie odbyc,wczoraj rozmawialem z frankiem - nie chce mu sie robic,pozdro redu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jesli pogoda wynormalnieje, wpadne na peknieta gume ;)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jesli pogoda wynormalnieje, wpadne na peknieta gume ;)

 

 

info o rajdzie:

II Turystyczny Rajd Motocyklowy na orientację

Termin: 6.10.2007 (sobota)

Miejsce startu: Moto-Klinika ul.Wadowicka 2 , Szczecin-Pilchowo

 

Program:

g.10-11 Zapisy i powitanie uczestników rajdu.

g.11 Wypuszczenie pierwszego zawodnika na trasę rajdu, następni uczestnicy wypuszczani są w odstępach 1 minuty.Trasę Rajdu każdy pokonuje indywidualnie, motocyklem posiadającym aktualne badanie techniczne i policę OC.

Impreza ma charakter krajoznawczy w związku z tym nie szybkość lecz dobra orientacja w terenie jest najwyżej punktowana.

Na trasie Rajdu uczestnicy oprócz poprawnego odnalezienia się w terenie mają do wykonania zadania sprawnościowe (m.in powtórka z kursu na prawo jazdy, ujażmienie quada itp) i teoretyczne (m.in.test o tematyce motoryzacyjnej).Mieszkańcy miasta mogą kibicować uczestnikom na Gminnym Ośrodku Sportowym w Pilchowie , gdzie odbędą się jedne z konkurencji.

Większość trasy prowadzić będzie bocznymi drogami asfaltowymi i bitymi drogami wiejskimi, zdażyć się jednak mogą odcinki szutrowe.

Rajd jest przygotowywany pod takim kątem aby posiadacz każdego typu motocykla (od weterana po choppera) mógł bezproblemowo pokonać trasę rajdu.

W ramach symbolicznego wpisowego 5-10zł uczestnicy oprócz całej masy atrakcji otrzymają rónież ciepły poczęstunek po rajdzie.

Na zakończenie imprezy przewidziany jest festyn w Gminnym Ośrodku Sportowym w Pilchowie połączony z wręczeniem nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tras jest robionych sporo; choć nie wiem po co ten temat nadal wisi, skoro i tak wszyscy odsylani sa na forum lokalne?

 

No właśnie :/ Ja co prawda się nie udzielam w ogóle, ale zawsze lubiłam poczytać o waszych plotkach i ploteczkach. Myślę, że grupa halo szczecin sporo straciła. Na lokalnym forum jest dużo mniej życia niż było na tym. A i ludzie z Polski pewnie mniej zaglądają na lokalne. Ale to tylko taka moja skromna opinia (czytaj: tak sobie chciałam popalać - nikogo nie urażając :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...