Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Garaż to już knajpa która nie istnieje, ostatnio jakas moda na kluby się zrobiła, a my tworzymy grupe bez żadnych zobowiązań, większośc czasu spedzamy na lokalnym forum, alby nie zaśmiesać tego, więc jak chcesz dołączyć zapraszam.

P.S. Przywitałas chłopów a co z innymi użtkownikami dwóch kólek?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

zaglądają ludzie zaglądają:)

servus chetnie bym widzial wiecej ruchu na tej szczecinskiej stronie.od czasu do czasu pytaja mnie moi niemieccy koledzy gdzie by to nie wyskoczyc do Szczecina i z kim.Czekam na sugestie i szerokiej drogi zycze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam motocyklistow z pieknego Szczecina :buttrock:

Mam, pytanko, moze cos doradzicie.

Na przelomie lipca / sierpnia musze w Szczecinie zalatwic pare spraw sluzbowych, i zeby polaczyc pozyteczne z przyjemnym, postanowilem wybrac sie na moto.

Mozecie doradzic jakis hotel / motel/ pensjonat w poblizu centrum miasta ? Chodzi mi o jakies miejsce przyjazne motocyklistom, gdzie moglbym byc spokojny o "nocleg" moto.

 

Dzieki i pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam Izabelllloooo!!!

Oczywiście że się przyłączymy do cudownej zabawy zakrapianej tradycyjnie tanim winiachem. A jeżeli chodzi o forum to chyba pora wrócić do korzeni bo nawet moją małżonkę z prywatnego forum halo szczecin wypier..... Jak to ktoś kiedyś powiedział żżżżżżeeeeeeennnnnnnuuuuułłłłłaaaaaa.

 

Pozdrowienia dla starych wyjadaczy!!!!! ( Jeżeli jeszcze o tym forum pamiętają )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...