Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ku przestrodze:

Dzis w Stargardzie umowilem sie ze znajomym,

niestety nie dojechal, najpierw minela mnie karetka na sygnalach,

pozniej dostalem phone od niego (na szczescie), ze niestety nie dojdzie do spotkania;

 

Zasr... zlotowa zajechala droge, skrecajac w lewo,

z gsxr'ka nie ma co zbierac, a taki byl sliczny (2005/6r);

 

Sezon przed nami - zapowiada sie dlugi, uwazajcie na siebie,

Edytowane przez kamilpierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze:

(..)

 

Zasr... zlotowa zajechala droge, skrecajac w lewo,

z gsxr'ka nie ma co zbierac, a taki byl sliczny (2005/6r);

 

Sezon przed nami - zapowiada sie długi, uważajcie na siebie,

 

 

Kilka dni temu w Gazecie Wyborczej był artykuł o wypadku: motocykl kontra maluch. To stało się poza terenem zabudowanym. Kierowca malucha postanowił skręcić z głównej w lewo. Nie sprawdził w lusterkach co sie dzieje no i.... motocykl, który właśnie chciał malucha wyprzedzić uderzył w niego z taka siłą, że maluch się przewrócił. Motocyklista zginał. Kierowca malucha również.

 

Oby reszta sezony była lepsza dla motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% maluchow, ktore wyjezdzaja poza miastem z drogi podporzadkowanej (wioski, badz inne takie... - bez urazy)

ZAWSZE MI WYJEZDZAJA POD KOLA WYMUSZAJAC,

normalnie jest to niemal jak regula...

 

zazwyczaj sa one biale ;-]

 

Na początku witam po przerwie.

Niestety to nie tylko białe maluchy tak robią. Ja w niedziele wracając z miejsca zimowego garazowania gixerki miałem wątpliwą przyjemnośc spotkania co najmniej 5 kierowców z brakiem pojęcia do czego służy lusterko lub jaki ruch mamy w Polsce. I nie ma zasady, że to kobieta czy dziadek w kapeluszu. Niestety taka "kultura" jazdy w naszym kraju, zresztą nie tylko jazdy :biggrin:

Pozdrawiam i życzę bezpiecznego latania.

A może przenieśmy się na forum Truck i kupmy sobie ciągniczki siodłowe:) wtedy nie trzeba się przejmować czy się ma pierszeństwo czy nie :)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.No witaj po dłuższej przerwie!

 

2.Tematy - na prośbę zakładającego kasuję, żeby była jasność odnośnie tematu założonego przez Heffiego.

 

3.Radek z okolicy Golisza bardzo cię proszę "czytaczu" odezwij się do mnie na gg lub smsem lub mailam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ile uniosę :crossy: i dni bez wiatru - to byśmy tyulko słonce mieli i wygladali jak czarny bez:) a maluchy to mogą być tylko na dwóch nogach:)

Dziękuję za życzenia - czasem sie zastanawiam jak fajnie było mieć tak gdzieś między 20-23 lata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

mam pytanie czy ktos z Was posiada przypadkiem laptopa Fujitsu-Siemens z windowsem. mam problem ze swoim i potrzebuje jednego CD,ktory daja przy zakupie zestawu.ja kupilem z linuxem i teraz jest maskara..nie da sie windy zainstalowac bez tej plytki... ;)

czekam na jakies info GG 3378739

pozdro

dr Redu

moto-klinika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...