Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze nie wiedzialem ze jedziesz... bym sie podpial i pojechal z toba... a tak sam bede chyba zpainal (okaze sie w przyszlym tyg.)

 

A wlasnie.. jakie sa koszty promu na wyspe ? ..

 

Podeslij trase jaka jechales.. moze mi tez podpasuje ;]

 

hej !!

 

Jeśli jeszcze nie pojechałeś to wal na Dunkierkie, są tam tanie promy . Ale trasa to standard E 30 potem E34 czyli krajowa 2.potem za 12 zjazdem na E 41 czyli krajowa 42potem na E 35 kraowa3 i spowrotem na E 34 krajowa 40 potem z górki,kierujesz sie na Antwerpie potem na Gent A 14 i potem kolejno A 10 , A 18 i jesteś w Dunkierce pokierują cie tam drogowskazy na promy.

 

Jak chcesz to ci jeszcze moge to wszystko wyjaśnić moje GG 7717005

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza polatac coby nabyc doswiadczenia ;]

 

No ale samemu? Na trasie polatałem ale na prostej to i małpa umie odkręcić.Musze sie nauczyć w winkielkach pomykać bo narazie sie troszke boje składać mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale samemu? Na trasie polatałem ale na prostej to i małpa umie odkręcić.Musze sie nauczyć w winkielkach pomykać bo narazie sie troszke boje składać mocniej.

 

Witam!!! Ja napewno sie wybiore na winkielki, nauki nigdy za mało. Jak jechalismy do zamku Drahim, czyli do Starego Drawska, to tam jest naprawde gdzie sie uczyć :cool: polecam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny tu jest coś dla was http://www.madmotogirls.com/ :icon_biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co zalogowałeś się tam? ;) :clap: :clap:

A możesz sobie sprawdzić jak wyjdziesz z pod pantofla :icon_biggrin: :cool: :banghead:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz sobie sprawdzić jak wyjdziesz z pod pantofla :icon_biggrin: :cool: :banghead:

jasne ze sprawdze i nie cwaniakuj tak bo ten pantofel moze cie mocno nadepnac i juz nie pojezdzisz w tym sezonie na chromowanym czyms tam. ;) :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze sprawdze i nie cwaniakuj tak bo ten pantofel moze cie mocno nadepnac i juz nie pojezdzisz w tym sezonie na chromowanym czyms tam. :icon_biggrin: :cool: :banghead:

 

 

 

 

.................. albo nic juz nie powiem...........(obiecałem)

pozdrawiam pa ;)

do zobaczenia na POLANOWIE :clap:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie było mnie przez jakis czas wię zaległe wszystkiego najlepszego wszystkim którym nie złozyłem życzeń a powinienem! 100 lat 100 lat!

W weekend ponownie podbijałem Choszczno i spedziłem tam naprawde miło czas. Jakby ktos nie wiedział to jest tam naprawdę zacne jeziorko! Ale nioe tylko nad jeziorkiem byłem. Zresztą kto wie o co chodzi ten wie a reszta niech myśli że byłem na weekend nad wodą :icon_biggrin: hihihi

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie było mnie przez jakis czas wię zaległe wszystkiego najlepszego wszystkim którym nie złozyłem życzeń a powinienem! 100 lat 100 lat!

W weekend ponownie podbijałem Choszczno i spedziłem tam naprawde miło czas. Jakby ktos nie wiedział to jest tam naprawdę zacne jeziorko! Ale nioe tylko nad jeziorkiem byłem. Zresztą kto wie o co chodzi ten wie a reszta niech myśli że byłem na weekend nad wodą :clap: hihihi

PZDR!

 

Ja wiem o co chodzi :banghead: ;) A ja około 20.30 wykańczam dzisiaj oponkę. Kupa dyma będzie. :icon_biggrin: :cool:

Polanów zaplanowany więc do zobaczenia na miejscu. Planowany wyjazd pomiędzy 16,00 a 17,00 w piatek.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

W weekend ponownie podbijałem Choszczno i spedziłem tam naprawde miło czas. Jakby ktos nie wiedział to jest tam naprawdę zacne jeziorko! Ale nioe tylko nad jeziorkiem byłem. Zresztą kto wie o co chodzi ten wie a reszta niech myśli że byłem na weekend nad wodą :cool: hihihi

PZDR!

 

Nad tym jeziorkiem sie wychowywalem :icon_biggrin: Moje strony :]

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajna zabawa, ale nie w naszym kraju gdzie zaden katamaraniarz nie uzywa migaczy :icon_mrgreen:

 

P.S.

Zauwazyliscie reakcje francuskich kierowcow? wszyscy probowali mu zjezdzac z drogi, czy zaowazyliscie cos takiego w naszym kraju mlekiem i miodem plynacym? :icon_mrgreen:

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...