Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Domell ! A Ty to tylko wirtualnie z nami, czy zobaczymy się w Polanowie , albo w jakimś innym miejscu w realu? Nie mylić pojęć. Bo moja mordka za Twoją się z tęskniła. Pozdrawiam.

 

 

SIEMKA SIEMKA

 

Moja tez sie za wami stęskniła, cały sezon wyjęty z życiorysu, konia swego nie widziałem już 3 miechy, chętnie bym z wami pifko strzelił, bede w kraju w okolicach pażdziernika mam nadzieję to napewnio sie odezwe i zawine ze flaszeczką, bawcie sie i nie zapomnijcie domelka dzieciaki wszystkiego naj i kilometrów

 

pozdrowionka z Irlandii :biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE

Mam zajefajne długopisy do wypełniania biletów postojowych. Cokolwiek napiszesz, pod wpływem ciepła znika bez śladu. Dla chętnych możliwośc zaprezentowania. Tusz nawet po 2 dniach schodzi z biletu. Cena to 10zł/szt

a testowałas co się dzieje w taki skwar za szyba z biletem? czy aby tez nie znika? bo wówczas kłopoty gotowe.

 

No właśnie miałem taki długopis i jak się tylko cieplej zrobiło to tusz sam wyparowal z długopisa :>

Z tymi twoimi też tak bywa?

A właśnie drogo strasznie to sprzedajesz tamten kupiłem za 8zł(pod urzędem:)) i dostałem gratis zapalniczke :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA SIEMKA

 

Moja tez sie za wami stęskniła, cały sezon wyjęty z życiorysu, konia swego nie widziałem już 3 miechy, chętnie bym z wami pifko strzelił, bede w kraju w okolicach pażdziernika mam nadzieję to napewnio sie odezwe i zawine ze flaszeczką, bawcie sie i nie zapomnijcie domelka dzieciaki wszystkiego naj i kilometrów

 

pozdrowionka z Irlandii :biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Witam Szeryfa , już zrudziałeś czy jeszcze nie ?

 

Jak ci jazdy brak to kupuj konia tam i dawaj do mnie do Londynu. Pojedziemy do Ace Cafe , albo na zlot do Birmingham na Bulldog Basch co ty na to kocie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szeryfa , już zrudziałeś czy jeszcze nie ?

 

Jak ci jazdy brak to kupuj konia tam i dawaj do mnie do Londynu. Pojedziemy do Ace Cafe , albo na zlot do Birmingham na Bulldog Basch co ty na to kocie ?

 

Pozdrawiam

 

 

 

Siema Angol

konia jeszcze ni ma ale bydzie bardzo szybko, do kiedy tam siedzisz? moze ty zawiniesz do mnie zapraszam na flaszeczke, jeszcze nie zrudziałem :icon_biggrin: a na buldoga bardzo cheetnie bym wyskoczył ale nie dam rady nietsety jak tam u ciebie cherbatniku skrobnij coś

 

pozdro

 

 

 

 

a tak nawiasem kolejny link, ale mocno przesadzony gość i koń też

http://www.extremevideos.org/media139.search.htm

Edytowane przez domell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszły weekend ponoć ma być impreza w Stepnicy

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto administruje stronką Halo Szczecin ??

 

Chętnie stane do konkursu o ilość km przejechanych w sezonie (i tak szans nie mam bo startuje pół sezonu później ale tak dla zabawy ..... :) ).

Stan licznika podczas zakupu Hoodny : 56600km

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.Ten tekst o "opowiadaniach o mechanice" też mógłby zniknąć .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto administruje stronką Halo Szczecin ??

 

Chętnie stane do konkursu o ilość km przejechanych w sezonie (i tak szans nie mam bo startuje pół sezonu później ale tak dla zabawy ..... :) ).

Stan licznika podczas zakupu Hoodny : 56600km

 

Pozdrawiam ALL

 

P.S.Ten tekst o "opowiadaniach o mechanice" też mógłby zniknąć .... :)

 

Konkurs rozpoczął się na Woświnie.

Nic nie bedzie znikało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie,że nie o to chodzi na Halo by sobie robić na złość......

 

 

P.S.Cytuje "kermadec (ulubieniec forumowiczów, który swoimi opowieściami o mechanice potrafi wszystkich do łez rozbawić)".

 

W "składzie" grupy mnie nie ma faktycznie więc tym bardziej ten tekst mógłby zniknąć.Albo rybka albo ... akwarium.Prosze o konsekwentne podejście do sprawy.Jeśli tekst o "ulubieńcu" pozostaje to poprosze mnie dopisać do "squadu" :).

 

Nikt na siłe nie trzyma ale na siłe wpychać też sie nie będe :)

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermadec ty nie pyskuj bo do Admina napiszą i dostaniesz bana :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...