Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elwira (starsza pani znająca się najlepiej na ujeżdżaniu motocykla po 2 miesiącach)

 

no comment

 

Czy wystarczająco JASNO ?

 

Jasne i nie dziwie sie Twojej reakcji

 

Niniejszym uroczyście informuję, iż moim szlachetnym złocistym moczem zlewam wszystkie opinie na mój temat. I te takie j.w i każde inne Razz

 

alleluja :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie widze ze jakas zadymka sie zrobiła,no i w porzadalu o ile pamietam w opisie gdzie było o starszej pani był usmieszek oznaczjacy ze nie bylo to pisane obrazliwie ani dokuczliwie ale skoro taka afera z tego wyszla wiec zostal usuniety opis o "starszej pani"

Szacuneczek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue hue hue! ale sie nam klimacik na forum zrobił! Toż to jakies sado maso! Olewanie sie ciepłym moczem itd... ale co kto lubi!

Jako współautor tekstu na haloszczecin musiałem sie odnieść do tych wypowiedzi mimo, że mój tekst pierwotnie nie odnosił się imiennie do nikogo oprócz Kriso. Z tego co widze to autor poprawek juz dokonał ponownych poprawek tak aby nikogo dyplomatycznie nie urażać :P tak wiec temat chyba temat jest już naprawiony...

PZDR i oby do szybkiego przyjścia wiosny! Bo widzę że nerwy już z braku jeżdżenia puszczaja i zaczyna sie niepotrzebna bojowa atmosfera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR i oby do szybkiego przyjścia wiosny! Bo widzę że nerwy już z braku jeżdżenia puszczaja i zaczyna sie niepotrzebna bojowa atmosfera!

 

 

 

 

podzielam twoja uwage i w pełni sie z nia zgadzam :P

 

 

DZIS WALCZYMY NA URODZINKACH U NASZEJ KOLUNI MOTO KAROLI "SZERSZENIA"MYSLE ZE ZABAWA BEDZIE JAK ZAWSZE ZAJEBISTA.ALE JAK TO SIE MOWI JACY LUDZIE TAKA ATMOSFERA :P .POZDRAWIAM WSZYSTKICH :P MOTOMANIAKOW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generał słyszałem że szukasz jakiś pań BI hahahahaha :P , a to się uśmiałem .

Elvira ty zdrowa dupa jesteś a nie jakaś starsza Pani ,więc się nie irytuj :P .Pozdrawiam

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz z innej beczki. Ktoś jutro coś planuje?? Jakieś polatanki?

Wiem, że pogoda nie bardzo, ale może jutro będzie lepiej?

:P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz z innej beczki. Ktoś jutro coś planuje?? Jakieś polatanki?

Wiem' date=' że pogoda nie bardzo, ale może jutro będzie lepiej? [/quote']

Witam! Lepiej. Nie wychodzić z domu. Idzie brzydki niż. Ja jutro na basen. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj skatorzylem sprzecicho TLR i wreszcie poczułem buta, na czym skorzystal tajkze moj samochod bo przestalem go katowac :P

 

Polecam wszystkim Paniom i Panom skatowanie sprzeta dla wyluzowania nerwów słowo na niedziele : "SKATUJ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elloł ewrybady . Włąśnie via gg ( flefulfefu) zostałem delykatnie napomknięty przez kopernika - cytuję " może byś sie łaskawie kuffa odezwał na forum jak cię już dopisaliśmy na stronce co ??"

 

EEE no to siem odzywam .

 

Aha , on coś sugerował , iż ktoś sie podobno pytał , co się ze mną dzieje...

 

Na wszelki wypadek , gdyby była to prawda - Siedzę w łykendy na szczecińskiej Gubałówce i katuję w wolnych chwilach parę quadów .

Zresztą siostra Gitty juz mnie odwiedziła ( hehehehe zostawiliśmy jedno koło luzem - mam teras trike 'a )

Ostatnio fajna pogoda - roztopy na max były , po czwartkowym kulaniu jeszcze mi błoto w zębach zgrzyta.

 

Szacun to all

 

specjalny słowa kieruję do mojego ulubionego forumowicza - KERMADEC'a

oby MOC mechaników , i wszystkich upapranych w smarze była z Tobą .

 

 

A ps.

Generalnie wpadajta - pojeździć - bo tanio , a poza tym - fajna okolica

Tylko zaopatrzcie się w stopery do uszu - na lodowisku od 2 miesięcy puszczają tą samą płytę - kuffa , jakieś "Turzyn top 13,5" MASAKRA

 

aha jakby co - to numer tel ,gg i tych innych irytujących sposobów komunikacji jest w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły są takie : albo piszesz same betony typu "dópa" ' date=' "szacón źom" itp

Albo piszesz poprawnie, czyli : "dołączam"

 

A tak na prawde to sie nie czepiam, witamy [/quote']

 

Czepiasz się paskudo! :P No szacun ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...