Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cięzkiej dla Ciebie chwili generale włącz Radio Maryja i ojciec dyrektor bedzie z Toba !!!

 

[ Dopisane: 14 ]

Ale żem sie zalkoholizowal.......jutro o 13 na pasie slyszalem :P jedyny twardziel w towarzystwie przyjedzie sprzetem jak zwykle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMANKO BRACIA I SIOSTRY DZIS SPRZEDAŁEM SWOJE KOCHANE VIRAGO TR1 980 I JEZDZI JUZ NA MAZURACH' date='CZEKAŁO NA GOSCIA 3 LATA NO I JUZ JE MA [/quote']

No to Generał Gratuluje , dwóch się cieszy :mrgreen:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysleliscie kiedys zeby zalozyc specjalny temat "ZACH-POM" lub "SZCZECIN"??

 

Nad tym nie musimy myśleć ani nie musisz się pytać wystarczy że założysz nowy temat, po jakimś czasie zobaczysz czy sie przyjmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim! Obudziłam się trochę z zimowego snu, który mnie ostatnio ogarnął... Chyba nie tylko mnie, bo coś tutaj za dużo się tez nie dzieje... Chyba wszyscy cierpicie po troche na zimową depresję i brak słońca 8) Chciałoby się już polatać, nie?! Oby jak najszybciej...

 

Gorąco pozdrawiam, lekko zmarznięta, ale już przebudzona... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim! Obudziłam się trochę z zimowego snu' date=' który mnie ostatnio ogarnął... Chyba nie tylko mnie, bo coś tutaj za dużo się tez nie dzieje... Chyba wszyscy cierpicie po troche na zimową depresję i brak słońca 8) Chciałoby się już polatać, nie?! Oby jak najszybciej...

 

Gorąco pozdrawiam, lekko zmarznięta, ale już przebudzona... :D[/quote']

 

Oj przydało by się, przydało... W niedzielę miałem juz zamiar na pas polecieć ale lód mnie powstrzymał. Po drodze autkiem napotkałem kilka miejsc w których gleba murowana.

Podobno idzie ocieplenie - zobaczymy!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...