Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy to jest typowy pub motocyklistow w szczecinie?? kiedys bylem w Bratyslawie i tam jest pub Hraley Dawidson i tam jest super klimat przed pabem zaje**ty ogrodek jak jest cieplo to panienki tancza na takim malym mostku w piatki a w srodku taki nieduzy ring tam sa dopiero walki a przed lokalem stoi zaparkowane zawsze pare harllejow taka wystawa chyba wlasciciela

 

knajpa ta jest prowadzona przez motocyklistę...

wystrój ma klimatyczny i latem nie trudno spotkać w nim motocyklistów a pod pubem motocykle :D czasami jest nawet całkiem spory tłok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pogoda dziś taka ładna, kuna mam nadieje że choć troszke sie ociepli.. to bedzie mozna troszku pośmigać... no i może sie zapowie ładna sobota... jak mi juz brakuje śmiganka.

 

ps. a do garażu jakoś mnie sie ciezko wybiera.. narazie musze obronić moją inżynierkę, wiec jeszcze pewnie miesiac z głowy ale poźniej... ale bedę szalał :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra do weekendu coraz blizej i pogoda nadal sie utrzymuje :D ja planuję na sobotę mały wypad na pas chociwelski a wy? może sie nawet spotkamy? :D

 

wlasnie.. a ja dzis nie wytrzymalem i wieczorkim musialem posmigac... bylo sucho... ciepło... miodzio... ufff.. :D:) a co do pasa to kusząca propozycja jak bedzie pogoda to może sie wybiorę... cholera najgorsze że zapowiadają pogorszenie pogody od niedzili, znow podobno ma być zimno :D:D

 

A dzis rozmawiałem z kolesiem i ten jedzie na zimowy zlot gdziś pod Słupsk.. hehe ma zdrowie bo tam piz...a jak w Kieleckiem... hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra do weekendu coraz blizej i pogoda nadal sie utrzymuje :D ja planuję na sobotę mały wypad na pas chociwelski a wy? może sie nawet spotkamy? :D

 

wlasnie.. a ja dzis nie wytrzymalem i wieczorkim musialem posmigac... bylo sucho... ciepło... miodzio... ufff.. :D:) a co do pasa to kusząca propozycja jak bedzie pogoda to może sie wybiorę... cholera najgorsze że zapowiadają pogorszenie pogody od niedzili, znow podobno ma być zimno :D:(

 

A dzis rozmawiałem z kolesiem i ten jedzie na zimowy zlot gdziś pod Słupsk.. hehe ma zdrowie bo tam piz...a jak w Kieleckiem... hehe :D

 

hehe wczoraj wieczorkiem pojechałem z kobita z podjuch do Selgrosa ...

... przez Helios i Pomożany :D

 

w planach mieliśmy tylko Selgrosa ale jakos nie chciało się nam wracać jak juz wyjęłem moto z garażu :D

 

w sumie z góra 5 km zrobióło sie jakieś 50km :D

 

dzisiaj do pracy na 7 pojechałem także :namoto: bo było względnie sucho i 9C.

 

trzymam kciuki za pogode na weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj wieczorkiem pojechałem z kobita z podjuch do Selgrosa ...

... przez Helios i Pomożany :D

 

w planach mieliśmy tylko Selgrosa ale jakos nie chciało się nam wracać jak juz wyjęłem moto z garażu :D  

 

w sumie z góra 5 km zrobióło sie  jakieś 50km :D

 

dzisiaj do pracy na 7 pojechałem także  :namoto:  bo było względnie sucho i 9C.

 

trzymam kciuki za pogode na weekend :D

 

Dziś mam nadzieje że też bedzie ładnie... a weekend musi być ładny .. mam nadzieje że tam na górze wiedzą jak nas to ciśnie i choć na weekend sie zmiłują i słoneczka dadzą...

 

ps. a jak bedzie ciepło to może się jakoś zgadamy i razem skoczymy ( na pas albo gdzies polatać) ja tyż kobitkę wezmę. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj wieczorkiem pojechałem z kobita z podjuch do Selgrosa ...

... przez Helios i Pomożany :D

 

w planach mieliśmy tylko Selgrosa ale jakos nie chciało się nam wracać jak juz wyjęłem moto z garażu :D  

 

w sumie z góra 5 km zrobióło sie  jakieś 50km :D

 

dzisiaj do pracy na 7 pojechałem także  :namoto:  bo było względnie sucho i 9C.

 

trzymam kciuki za pogode na weekend :D

 

Dziś mam nadzieje że też bedzie ładnie... a weekend musi być ładny .. mam nadzieje że tam na górze wiedzą jak nas to ciśnie i choć na weekend sie zmiłują i słoneczka dadzą...

 

ps. a jak bedzie ciepło to może się jakoś zgadamy i razem skoczymy ( na pas albo gdzies polatać) ja tyż kobitkę wezmę. pozdrowionka

 

w sobote na pas to raczej pojade sam... młoda pracuje do około 15 a potem trzeba by zabrać sie za obiad.

myslalem zeby podjechac na pas o ile nie bedzie padalo okolo 12.00. a zatem jak masz ochote to przylatujcie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote na pas to raczej pojade sam... młoda pracuje do około 15 a potem trzeba by zabrać sie za obiad.  

myslalem zeby podjechac na pas o ile nie bedzie padalo okolo 12.00. a zatem jak masz ochote to przylatujcie!

 

ok ja tez do 12 bede wiedział co i jak wiec jak coś to dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote na pas to raczej pojade sam... młoda pracuje do około 15 a potem trzeba by zabrać sie za obiad.  

myslalem zeby podjechac na pas o ile nie bedzie padalo okolo 12.00. a zatem jak masz ochote to przylatujcie!

 

ok ja tez do 12 bede wiedział co i jak wiec jak coś to dam znać :D

 

w weekend dostępny jestem tylko na 0501947253

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki!Nie pisałam bo coś mi się nie miało czasu tzw.sesja. Niewiem jak wy dzisiaj ale ja latałam ok 3 godzin ale już mnie zaczął deszyk łapać więc na chwile stanęłam, na moje szczęscie przestało padać.Po drodze spotkałam dwóch motobikiersow (jeden kolo granicy lubieszyn a drugiego spotkalam na błoniach i chyba przeszedl szok jak zobaczyl dziewczyne hehehe P.S. Akurat pisalam sms do kolego Dizal(może znacie?GS500e czarny) i niemialam kasku.Jutro planuję również pojeżdzic if will be taka pogoda jak dzisiaj.Pozdrawaim was i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich u nas (Świnoujście) na wyspie taz juz wczoraj pojawilo sie paru zapalencow jak my wszyscy i pojezdzilo sie troszke az sie zsiadac nie chcialo. tego mi brakowalo. kiedy znowu bedzie tak cieplo u nas dzis juz padalo a zapowiadaja pogorszenie pogody :D

pozrdowianka z wyspy. :namoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:czy zna ktos z was księdza na moto?Podobno jest z Gryfina a jeździ czerwoną gsxrka.A co do Garażu to fakt co środa jest tam dużo zapaleńców.Ostatnimi czasy żadko tam bywma ale w tym tygodniu będę.Miłego weekednu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wam wszystkim nawet nie macie pojecia jak jestem wsciekly. wolny dzien od pracy wszystko oki ale ciagle pada nawet nie ma kiedy wyprowadzic maszynki z garazu. :D

ale jest jedno wyjscie poprostu wyjsc z domu i ruszyc gdzies na piwko ta pogoda mnie dobija. A co do garazu to powiedzcie mi czy jest sens isc tam jak jest wekend bo w srody juz wiem ze jest fajnie ale mi raczej nie pasuje jechac do szczecina w srodku tygodnia. pozdrawiam i oby pogoda nam dopisala. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pogoda do dupy. Jak nie pada, to wiatr. Wyciagnąłem moto z garażu dwa dni temu, żeby je trochę przewietrzyć, ale na trasie 40 km dostałem parę takich gwałtownych podmuchów w bok, że dosłownie miałem wrażenie, że zmiecie mnie z jezdni. Dziękuję za taką zabawę!

 

PS. Dzisiaj, w drodze do Szczecina (autem) widziałem twardziela. Jechał jakimś sporym jednośladem (nawet marki nie zdążyłem rozpoznać) w ulewie, ochlapywany przez strugi wody wylatujące spod kół tirów. Chyba z konieczności jechał, biedak. Albo rzeczywiście jeden z tych " prawdziwych motocyklistów", co to zawsze i w każdą pogodę........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...