Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! ja jeżdziłem od czwartku do soboty włącznie. w sobote byłem nawet na pasie przetestować sprzęt po zainstalowaniu K&N. test wypadł pomyślnie. teraz musze jeszcze przed sezonem zrobić regulacje i będzie OK. szkoda że znowu zima nas szturmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siemanko chłopaki!

Czy wy nie mieliście takiej chęci jak ja dziś pojeździć?Słonko wyszło i odrazu pierwsze co na myśl przyszło to wsiadać i jechać' date='ale jednak po otwarciu okna wrrrr zima!!!![/quote']

 

też już mam dość tej zimy i z chęcią bym polatał, ale dziś idę pogrzebać przy bike'u (wpadłem na pomysł żeby wypolerować to i owo :buttrock::) - przynajmniej jakieś obcowanie z maszynką -hehee) i jak bedzie słoneczko to napewno się nie obejdzie bez kilku śmignięć - heh choć z 8 st. jak by było..... ale już już niedługo :D:):(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w weekend sobie polatałem. prawie cały zbiornik paliwa poszedł w atmosferę podgrzewając lekko klimat :buttrock: przy okazji byłem na pasie i obserwowałem wygłupy chłopaków z Gryf Tuning Club. Udało się im spalić troszke opon, kilka sprzęgieł i rozbic 2 autka. :) Ku mojemu zaskoczeniu było kilka aut które nie dość że wyglądały całkiem sympatycznie (nie ociekały szpachlem i dennymi spoilerami) ale do tego nawet ładnie jeździły . Ale jak może być inaczej jak do Golfa II włoży sie silnik 1.8T z moca w serii 150 koni? :D

nawet poczciwy Taunus z V6 2.5 dzielnie dawał radę. szkoda że nie wyglądał tak jak mógłby (ciekawe ile mógłby kosztować remont kapitalny tego autka przywracający mu świetkość wyglądu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! jakos dawno nie zaglądałem do działu poświęconemu i prowadzonemu przez "krajanów". Chciałem sie pochwalić że od wczoraj mam nowego kompa z Linuxem. Rany ale ten program jest magiczny w porównaniu z Windowsem do którego jestem przyzwyczajony... Wczoraj kilka godzin siedziałem i próbowałem włączyc dźwięk. Mam kartę dźwiękowa i głośniki ale nadal mam ciszę... Chyba jednak wrócę do znanego mi środowiska... tam jednak wiem gdzie czego szukać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plum!

Coś dawno niezagladałam do was.Hiszpan chyba bylismy w tym samym czasie na pasie ale ja autem wracalam ze swinoujscia i wiedzialam jak jakis madry koles wjechal w drgie autko.

Pozdrawiam i pytam kiedy pogoda bedzie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiedzcie mi gdzie jest ten pas

duzo razy juz jezdzilem na trasie Świnoujście Szczecin i na zaden pas nie natrafilem.

widze ze jednak ktos odwiedza moje miasto a juz myslalem ze tu nikt nie zaglada

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ostatnio ty byłeś czarownikiem od pogodny;) tak więc wyczaruj dobrą pogodę bo mnie juz trafia. Dzisiaj niebyło za upalnie ale R6 dziś niebieska widziałąm ze latała po sprzymierzonych

 

no dobra tym razem długoplanowe czary... od przyszłego tygodnia (po 19 III) ma być ciepło bo idę na 2 tygodnie urlopu i życzę sobie (i wam) ładnej pogody ;)

wykonać o trudnościach nie meldować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki uklon w strone hiszpana to z pogoda to podzialalo i jest slonko i cieplo jest ogulnie super ide wlasnie do garazu i trzeba polatac

pozdrawiam i milej jazdy :smile2: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! oj było sympatycznie na dworze w weekend! polatałem sobie że aż miło... kurcze asfalty jednak nie sa tak przyczepne jak powinny być. Gumy zimne i chyba się odzwyczaiłem bo w szybkich albo koniem buja albo mam pietra ;) muszę na 100% skontrolować ilośc powietrza w oponkach. ogólnie na zamkowej przy góra 110km/h czułem że moto chce popływać w odnogach Ordy... a latem taka prędkość na zamkowej to pryszcz!

mimo wszystko ubawiłem się że aż miło!

licze że po tym tygodniu będzie jeszcze ładniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...