Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

Witka wszystkim... troszku mnie nie było tutaj.. ...ale nie ma to jak dobre powroty

A tak na serio to właśnie zima sobie poszła na dobre wkońcu... i można polatać. prawie kończe przygotowowywać moto do sezonu, a w środę będe składał do kupy:) już się nie mogę doczekać efektu końcowego... do zobaczyska za trasie

 

Ps. Zapraszam na zlocik do Gryfina 1-3 maja - z okazji 750 lecia miasta. Już prawie wszystko dograne, naprawdę będzie świetnie i dużo imprez - nie licząc naszej....:flesje::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja sie ciesze że w końcu wiosna zawita do nas. w sobotę troche polatałem ale jeszcze było troszke zimno. A w niedziele załatwiłem noge i pewnie tydzień mam z głowy, bo dośc poważnie ją skręciłem. No i dupa. Chyba pochlastam się jak bedzie ciepło a ja nie bede mógł chodzić... normalnie jestem wściekły... :evil2: :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po urlopie! teraz w pracy mam nadzieje sobie odpocząc :) a tak na poważnie to wczoraj byłem w Świnoujściu mimo że prognoza pogody nie zachęcała. Było nieco zimno ale i tak ubawiliśmy sie z moją kobitą...

Po drodze powrotnej prawdopodobnie widziałem Boras'a...

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo możliwe że go widziałeś bo ze szczecina wracał do Swinoujscia.Na pasie byliscie?Bo my tylko na chwilke i pojechalismy przed siebie;)

niestety kiszki gnały nas prosto do domku! na pas nie zajżeliśmy nawet na minutkę... dzień wcześniej byłem na pasie ale sam. nikogo nie zastałem i wróciłem do domku... :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was tak to ja lecialem ze Szczecina do domku i tez wiedzialem "hiszpana"

a co do pogody to dzis naprawde jest w kratke raz pada raz slonce a potem naprzylkad grad. milutko a juz mialem wyprowadzac motorek z garazu a tu grad. Ale nei martwcie sie w sobote widzialem przed chwila prognoze pogode ma byc u nas [/size]15 stopni i slonko. ja coprawda chce sie wybrac co Gryfic do rodzinki na swieta ale nie mam pojecia czy tam jest ktos ze sprzetem?? mam nadzieje ze to miasto juz na tyle sie rozroslo (dawno mni etam nie bylo) ze juz ludzie jezdza na :)

pozdrawiam was i do zobaczyska na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...