Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i sobie polatałem w niedzielę! mimo smarków wiszących z nosa i kaszlu i tak sobie pojeździłem z moja kobita :D nawet nie zanotowałem pogorszenia zdrowia hihi!

:D

hehe witam w klubie też sobie polatałem w niedziele... i nawet nie wiem czy Ciebie nie widziałem. bo mi coś czarnego i do SV'ki podobnego mignęło. jeśli goniłeś przez rondo w Zdrojach ok 15 to Cię widziałem.... pozdrowionka :D:)

 

ano goniłem... leciałem z kobitka na pas na drobną polatankę... Przedemna leciał jakiś inny kuń typu cruiser... ale RF nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Joł man!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Juz myślałem że to koniec. :? :? :? :? ale na całe szczęście nie! :D :D :D :D :D

Jestem znowu uffff. Ombre wpadnę dzisiaj. Poszukiwania mieszkania wchodzą w ostatnią fazę. Kto wie może jeszcze w tym roku???????? :D :D :D :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[shadow=red:9b7c03a7f2][/shadow:9b7c03a7f2]halooooo... hehe cieżko sie zgadać. no przyznaje że troszke mnie tu nie było... ale za to dziś w "Garażu" byłem ale nikogo nie było. no może troche wcześnie ale ... :banghead:. Może zgadamy sie w którego weekend'a na jaki "soczek" w Garażu ????

 

Pozdróka Kriso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso napisał:

hiszpan napisał:

no i sobie polatałem w niedzielę! mimo smarków wiszących z nosa i kaszlu i tak sobie pojeździłem z moja kobita nawet nie zanotowałem pogorszenia zdrowia hihi!

 

 

hehe witam w klubie też sobie polatałem w niedziele... i nawet nie wiem czy Ciebie nie widziałem. bo mi coś czarnego i do SV'ki podobnego mignęło. jeśli goniłeś przez rondo w Zdrojach ok 15 to Cię widziałem.... pozdrowionka

 

 

ano goniłem... leciałem z kobitka na pas na drobną polatankę... Przedemna leciał jakiś inny kuń typu cruiser... ale RF nie widziałem

 

HEHE A ja wtedy koło LIDLA stałem sobie na parkingu :banghead::banghead::banghead: no i patrzylem czy sie ogladniesz, ale niestety :banghead::banghead::banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ktos sie jednak pojawił :banghead: cieszę się niezmiernie! co do garazu to zazwyczaj ludziska pojawiaja się tam okolo 20 a najwiecej jest ich w środy :banghead: ale w okresie świąteczno noworocznym to niewiem... :banghead:

 

No tak środy... Ja z Gryfina jestem wiec nie zabardzo mi środy bo w czwartek do roboty trza... ale w sumie można sie poświecić :banghead: hehe... fajnie byłoby sie zgadać na konkretny dzionek i godzine... Może jeszcze ktoś sie odezwie to sie zgadamy...

 

pozdrowionka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miśka, Hiszpana, dr.Big , viperPl oraz wszystkich pozostałych! Chyba ktoś mnie przekonał zeby zacząc pisać czasem na forum.Co do GARAZU to w środę 6.01.2004 kto ma chęć niech się zjawia.Ja na pewno będę gdyż będę wraz z kilkoma osobami robiła mała rekonstrukcje zdarzeń sylwestrowych.Pozdrawaim i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miśka' date=' Hiszpana, dr.Big , viperPl oraz wszystkich pozostałych! Chyba ktoś mnie przekonał zeby zacząc pisać czasem na forum.Co do GARAZU to w środę 6.01.2004 kto ma chęć niech się zjawia.Ja na pewno będę gdyż będę wraz z kilkoma osobami robiła mała rekonstrukcje zdarzeń sylwestrowych.Pozdrawaim i do zobaczenia![/quote']

 

witam! kurcze tylko że środa to akurat 7 styczeń :banghead: hihi ale to nic środa to środa...

być może do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak miło że się ktoś odezwał.Musze troszke poszperać na forum bo dawno mnie tu niebyło.Troszke zakręcone jest forum i szukac musze wszytkiego ale dam rade.w ogóle to wszystkiego naj w Nowym Roku.Aha tak apropo to 76 dni do kalendarzowego sezonu:) choć dla mnie sezon jest cały czas jeśli tylko pogoda dopisuje,teraz pogoda zrobiła ciche dni :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...