Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bigi!A czego się doczekaliscie?Dual mi wczoraj napisa ze jedzie z Siwym na BMT a ty gdzie teraz jestes?Jak w Szcz to może ja bym się z tobą zabrała.No chyba że w Srodę w garazu chłopaki powiedzą ze jadą i mają miejsce w puszcze to jade z nimi.Musze kupić szybkę do kasku Caberga.W szcz niemoeg znależć,chyba że ktoś z was wie co zrobić z porysowanym "oknem na świat"?Moze polerka ale niewiem gdzie uderzac z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedziałeś lub przypuszczałeś że go znam?

Znam sie z Pinkusem dość dobrze... ;):) Kiedyś tam rozmawialiśmy i tak mi przyszło po nicku na myśl...

Ps. Nie wiem czy pamiętasz jak z pinkim kamerkę u mnie w formie podłączaliśmy i testowaliśmy... :):)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobrš pamięć.to było jakieĹ dwa lata temu niepełne.Pewnie że pamiatam.Bardzo mnie to rozĹmieszyło jak się poruszali ludzie jak roboty.On prawko zrobił ale wymiękł i niekupił moto.Za to teraz jakšŠpuszkš jeŸdzi z tego co mi siostra mówiła.KiedyĹ się z nim spotykała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobrš pamięć.to było jakieĹ dwa lata temu niepełne.Pewnie że pamiatam.Bardzo mnie to rozĹmieszyło jak się poruszali ludzie jak roboty.On prawko zrobił ale wymiękł i niekupił moto.Za to teraz jakšŠpuszkš jeŸdzi z tego co mi siostra mówiła.KiedyĹ się z nim spotykała.

 

A no Pinki.... honda Civic - piękan wiśniowa pucha... Może w końcu kupi tego motora... bo nie może przeżyć mojego...hehe... mam nadzeje, bo nie zniosę ;) jak jeszcze raz urwie mi migacza wsiadając ma mojego... hehe :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem szczecińska załogo! fajnie wygląda szczecin zasypany sniegiem prawda? szkoda tylko że po śniego ciężko koniem latać :) zwłaszcza na szosowych gumach ;D

kurcze z tego co widze to sporo ludzi jedzie do Berlina w sobote... ja coby uniknąć tłoku jadę juz w piątek... w zeszłym roku tez tak było... w piątek można było pooglądać wszystko i sporo kupić po fajnych cenach a w sobote były tłumy (kolega był i w piątek i w sobotę a ja tylko w piątek) w piątek np było około 30 szt kasków Uwex za 30% ceny katalogowej w sobotę nie było po nich sladu ;) ciekawe jak bedzie w tym roku?

powodzenia w zakupach !

 

Gitta zadzwoń do chłopaków z Kawasaki (tel. 4391462 pracuje tam mój kolega Bartek a szefem jest drugi Wojtek) bo w Polsce Caberg ma niższe ceny niż w Niemczech (przynajmniej tak było jak ja kupowałem kask) oni mają (a przynajmniej mieli) przedstawicielstwo Caberga więc i szyby pewnie maja od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem szczecińska załogo!

Witka. W koncu cosik sie ruszyło... :)

 

fajnie wygląda szczecin zasypany sniegiem prawda?

A no troszku śniegu nie zaszkodzi... też lubie sie wybrać z kobita na śnieżek :) choć ostatnio zasmarkane zdrowie więc chyba nie wyjdzie za bardzo... hehe. U mine w Gryfinie też tak pięknie... dawno tak nie było :o

 

 

szkoda tylko że po śniego ciężko koniem latać ;) zwłaszcza na szosowych gumach ;D

no i to jest największy mankament pięknej zimy... ale przynajmniej pójdę do garażu' date=' odpale kónia :flesje: i choć posiedzę sobie troszku wsłuchiwając sie w piękny ryk tłumika - jesooo ale mnie na nastalgię wzięło :cry:

 

[shadow=green:16ba8633f2']Pozdrowionka [/shadow:16ba8633f2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;) Wreszcie przerwa 5 minut na papierosa w pracy to zajzalem tutaj, bo ktos mi przypomnial o tym forum dzisiaj :) Znalazlem nawet chwilke zeby do garazu zajsc i poglaskac sprzeta. W srode raczej mnie nie bedzie, ale zaraz zaraz... sroda dzisiaj chyba?? no, dzisiaj, w morde, to napewno mnie nie bedzie. Dobra, czas wracac do pracy, pozdrofka for all i witaj Giciu na forum (jaki ten swiat malutki co? :flesje: ). Ale obiecuje czesciej tu zagladac teraz :flesje:

 

Narka

 

P.S. Gitta: widzialem kiedys dorobiona szybke z pleksi :mrgreen: ale nie o to ci chyba chodzilo :) Ja za to szukam jasnej szybki, bo ciemna juz mnie denerwuje po zmroku nic nie widac i z otwarta jezdze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Misiek... kope lat. hehe. My też na te pifko sie nie zgadamy chyba nigdy ;) ... narazie śniegi nas zapypały to może sie uda jaki termin wykąbinować.. może w łikenda.. co prawda jestem w szkole ale chyba wrócę w rozsądnej godzinie :):)

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Hiszpan ze te informacje,ale juz sie dowiadywałam tam i niestety niemają ;) Jedynie zostaje mi pojechać do Berlina.Planowo jade w niedziele bo mam tylko wtedy transport lecz wolałabym w sobote.

Misiek a świat bardzo mały.W sumie wszysyc się znamy.Niemartw się na pewno przechyle dziś jednego browarka za ciebie zebyś spokojnie pracował bez zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...