Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpan! Pierwszy kotek!!!!!!! Gratulacje!!! :puchar: :) :) :notworthy: :notworthy:

 

nio! jakoś sie powoli dorobiłem kotka... ciekawe co to bedzie jak zmienię pracę? (jeśli zmienię - a to sie okaże juz niedługo). ciekaw jestem czy bedę takze miał swobodę dostępu do netu?

 

 

dodano 2003-11-19 juz wiem że tak szybko to pracy nie zmienię... wczoraj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ale sie nie dogadałem z pracodawcą... szukał wg mnie jednak kogos innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj :notworthy: ja jestem ze Szczecina , troszke mnie nie bylo-- monit mi sie schajcowal i czekalem na cos nowego. WIec jak cos to mozemy isc na browca tylko ze ja bez motorku bede :) juz odstawilem i troszke porozkrecalem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki że mnie nie było w środę ale pracowłem do 24.00 a poprzedniego dnia do 2.00 w nocy. może w sobote wieczorkiem???

 

no a ja się nawet zastanawiałem nad tym czy Cię nie nawiedzić... :roll:

 

PS Ombre masz może rurkowy lub w ostateczności nasadowy klucz 28 8O ? dokręcenie amorka do półki wymaga takiego giganta !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fszystkich :notworthy:

 

Co do tego weekendu to przepraszam fszystkich, ale moja kobitka rozpoczela remont w domciu bez mojej wiedzy no i teraz dupa blada, jestem uziemiony bo do poniedzialku musze go skonczyc... Ale nastepny weekend zaszalejemy :notworthy:

 

Kriso: gdybys czasem dzidowal po Gryfinie to mozesz wpasc do mojego garazu. Czesto siedze tam popoludniami bo aktualnie regeneruje mojego potwora :) Garaz jest na poludniu, te na samej gorze po prawej stronie. Zapraszam takze na jakies pifko niedlugo bede mial prad w garazu i radyjko sie fstawi i grzanca zrobi :) mniam...

 

pozdrofka

 

misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! właśnie wczoraj złożyłem z powrotem swoją SV, pogoda na weekend zapowiada sie niezła wiec moze uda mi się nawet chwilkę pośmigać? Jak sądzicie bedzie tak ładnie jak wczoraj? Kurcze coby tylko zdrowie sie nie załamało po tych jazdach :notworthy: bo nadal zasmarkany jestem straszliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! właśnie wczoraj złożyłem z powrotem swoją SV' date=' pogoda na weekend zapowiada sie niezła wiec moze uda mi się nawet chwilkę pośmigać? Jak sądzicie bedzie tak ładnie jak wczoraj? Kurcze coby tylko zdrowie sie nie załamało po tych jazdach :notworthy: bo nadal zasmarkany jestem straszliwie.[/quote']

 

hello. no ja mam nadzieję że będzie ciepełko.. :notworthy::) już z kolesiem się zmówiłem :):), choć w sobotę może troszkę popadać, to w niedzielę ma byś słoneczko i 10-12 st.

:twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso: gdybys czasem dzidowal po Gryfinie to mozesz wpasc do mojego garazu. Czesto siedze tam popoludniami bo aktualnie regeneruje mojego potwora :notworthy: Garaz jest na poludniu' date=' te na samej gorze po prawej stronie. Zapraszam takze na jakies pifko niedlugo bede mial prad w garazu i radyjko sie fstawi i grzanca zrobi :notworthy: mniam...

misiek[/quote']

 

heja no ja zamierzam w weekend'a pokatać troszkę, więc napewno zajade w te rejony. w sobotę może trochę padać ale w niedziele ma być ładnie:) wiec na 100% jakis mały ride'ing. daj znać w jakich godzinkach siedzisz w garażu to się zgadamy :):) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sobie polatałem w niedzielę! mimo smarków wiszących z nosa i kaszlu i tak sobie pojeździłem z moja kobita :D nawet nie zanotowałem pogorszenia zdrowia hihi!

:D

hehe witam w klubie też sobie polatałem w niedziele... i nawet nie wiem czy Ciebie nie widziałem. bo mi coś czarnego i do SV'ki podobnego mignęło. jeśli goniłeś przez rondo w Zdrojach ok 15 to Cię widziałem.... pozdrowionka :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...