Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! zlot w Gryfinie zaliczony! Poraz pierwszy osobiście spotkałem się z Borasem. Kriso Ciebie też widziałem choć nie było kiedy pogadać. Ta czerwona RF z No fear i kolesiem lejącym na 50 to chyba Twoja? Impra udana szkoda tylko, że pogoda nie dopisała... Może za rok będzie lepiej? :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! zlot w Gryfinie zaliczony! Poraz pierwszy osobiście spotkałem się z Borasem. Kriso Ciebie też widziałem choć nie było kiedy pogadać. Ta czerwona RF z No fear i kolesiem lejącym na 50 to chyba Twoja? Impra udana szkoda tylko' date=' że pogoda nie dopisała... Może za rok będzie lepiej? :D

Pozdrawiam![/quote']

 

No szkoda troszkę że pogoda tak nam troszku niedopisała, ale myślę że nie było źle. I mam nadzieję że już co rok uda się organizować taki zlocik.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich zlocik sie udal i podobal mi sie. ale powiem wam ze w piatek dowiedzialem sie ze zginol moj koles ze Świnoujścia. wpakowal sie w malucha jak narazie widzialem tylko malucha i nie zaciekawie to wyglada.:D(

ALe zlocik utkwi mi w pamieci wkoncu to moj pierwszy taki wiekszy zlot i powiem wam ze poznalem super dziewczyne:))) Gitta TY wiesz o kim mowie. ( dziekuje Ci za to ze nas poznalas)

 

 

 

PS. Pomyslmy czasem o Tych co z nami juz nie pojeżdzą. ich zdrowie wypijmy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop znocik był fajniusi chociaz byłam tylko jeden dzień . Butków do teraz nie domyłam ( kiedyś miały biały kolorek ) , spać nie miałam gdzie do 7:00 rano :-(( ale za to ognisko podgrzewało atmosferke :-)) [shadow=red:b9ed63a175]Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy siedzieli przy ognisku do 7:00 rano 1.05. [/shadow:b9ed63a175]:-)) :buttrock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *Angel

Witam wszystkich!!!

Jaka szkoda, że mnie tam nie było...po tym co zobaczyłam na zdjeciach to była niezła imprezka :buttrock: ale niestety nie miałam nawet jak przyjechać,cóż ze Szczecina nie znam zbyt wiele osób z jakimi mogłabym sie wybrać...ale mam nadzieje, że jeszcze poznam :mrgreen:

-mógłby ktoś napisać czy w najbliższym czasie są jakieś zloty w okolicy??

P.S. pozdowionka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop znocik był fajniusi chociaz byłam tylko jeden dzień . Butków do teraz nie domyłam ( kiedyś miały biały kolorek ) , spać nie miałam gdzie do 7:00 rano :-(( ale za to ognisko podgrzewało atmosferke :-)) [shadow=red:03d4667da2]Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy siedzieli przy ognisku do 7:00 rano 1.05. [/shadow:03d4667da2]:-)) :D  :twisted:

 

 

Witam wszystkich!!!  

Jaka szkoda, że mnie tam nie było...po tym co zobaczyłam na zdjeciach to była niezła imprezka  ale niestety nie miałam nawet jak przyjechać,cóż ze Szczecina nie znam zbyt wiele osób z jakimi mogłabym sie wybrać...ale mam nadzieje, że jeszcze poznam  

-mógłby ktoś napisać czy w najbliższym czasie są jakieś zloty w okolicy??  

P.S. pozdowionka  :

 

Cieszę się że się wam podobało. Mam nadzieję że uda się nam już organizować taki zlocik na 1-3 maja corocznie. No i serdeczne zapraszam do Gryfina nie tylko na zloty :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielka checia ale jedyna osoba ktora znam z Gryfina przyjezdza do mnie , ja zadko bywam , pozatym pociagiem nie ma zbyt wielkich mozliwosci aby zbyt pozno wrocic :) Chociaz po ostatnim zlocie cos mnie ciagnie do gryfina :mrgreen: , magiczna atmosfera campingu za stadionem ;-) Pozdrowionka dla zlotowcow ponownie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kurcze szkoda, że do domku miałem tak blisko bo zła pogoda troszke za szybko mnie wygoniła... :) jakbym miał ze 150km to pewnie mimo deszczu bym został... No nic w przyszłym roku bedzie lepiej :D trzymajcie się! Ach wybiera się ktos z was jutro do "Garażu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wybiera się ktos z was jutro do "Garażu"?

 

No mam nadzieję że bedzie już lepsza pogoda, bo narazie jest masakra... ale mam nadzieje że wyskoczę choć na chwilkę do garażu posiedziec.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj jest calkiem ladna pogoda...mam nadzieje ze zobacze was jak bedziecie smigac :D ...kiedys do was dołącze :) ,ale to jeszcze troche potrwa ;) zanim sprawie sobie sama jakas maszyne,poki co zostalo mi jezdzenie jako plecak....ale nie nazekam,zawsze moze byc gorzej... :mrgreen:

moze lubi ktos jezdzic we dwojke? :smile2: i mialby z taka osobka ochote posmigac?? :D [glow=darkred:c58a927bb9][/glow:c58a927bb9]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dawno mnie niebyło bo się z kompem pożegnałam na jakis czas przez wiruska.Kriso i ja ciebie widziałam bo masz dośc charakterystyczną te RFke z napisaem.Z tego co widziałam parade i wizyte na cmentarz to ty obstawiles.Ja byłam z fatorsami czyli z tymi co mieli ten śmieszny poobklejany sprzet-Prumpel,z lalka i innym dodatkami.Natomiast ja byłam swoim konikiem i na noc zostałam,ale ku nikogo zdziwieniu w ktoryms momencie straciłam kontakt z rzeczywistością,ale rano sie obudziłam w swoim namiocie na szczecscie,jedynie pogoda byla zlosiwa co i do dzisiaj jest nieteges,jakas taka przeciwna nam.

Kto planuje wybrac sie na Polanow?Jade na 100000...%Tam bedzie sie działo,oj bedzie.

Pozdrawiam weteranow forum oraz tych co niedawno dolaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w tym Gryfinie bylo naprawde udanie, ale nic w nastepnym roku juz przyjadę, w kloncu mam blisko.

 

Do Polanowa to wrecz trzeba jechac - ekstra impreza - polecam tym ktorzy tam nie byli i niech juz się szykują

Impreza odbedzie sie 09-11.07.2004r.

 

szczegóły zlotu na stroce:

 

www.polanow.pl/imprezy.php?kat=Imprezy&p=program_zlot

 

pzdr

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ano pomysł z Polanowem jest niezły... Imprezka pewnie bedzie bardzo udana :) :flesje: :twisted: hehe... trzeba pomyslec i sie wybrac.

 

Pogoda to faktycznie sie na nas uwzięła chyba. Ale ja wczoraj już nie wytrzymałem i musiałem pojezdzic. i oczywiście wybralismy sie na wycieczke i w Schwedt zastał nas deszcz... hehe ale naszczescie deszcz mi nie przeszkadza :):flesje:..

 

A co by nie zapeszczac ale słyszałem że już ma być lepiej... i to dużo lepiej.

W środę chyba ekipą wybieramy sie do Garażu..

 

Gitta a ja Ciebie już wcześniej w garażu widziałem bo w sumie też rzucają sie w oczy 2 dzieczyny na GS-ku :):flesje: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...