Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam - -- do wczorajszego dnia nie można było być niezadowolonym z pogody, wyjeżdżałem kiedy tylko miałem wolną chwilę, nawet parę km aby przerwa zimowa była najkrótsza, mysle, że jeszcze w tym roku będą cieplejsze dni - tak coś prognozują

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno nie pisalem ale jestem i latam codziennie do pracy aleko nie mam ale codzienie pare kilometrow wpadnie na licznik. ostatnio trosze pada ale jezdzic sie da :lol:

pozdrawiam wszystkich i dajcie znac jak zobaczycie czerwona honde CB 500 na miescie

kuzyn sprowadzil 2 tygodnie temu z niemiec ale nie wiem czy juz zarjstrowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 maja - to że nie masz jeszcze prawka nie powinno powodować Twego wycofania sie z tego klimatu, jak lubisz smigać i kochasz motory to teraz najlepszy okres aby o tym bajerzyć, wszyscy powoli robimy przerwę i przygotowujemy się "teoretycznie" do nowego sezony, a prawko zdasz - powodzenia i pozdrawiam.

 

A tak na marginesie to wczoraj trochę polatałem - nie było aż tak bardzo zimno - ale ludzie dziwnie patrzyli no i doczejechałem do: wymiany łańcuszka rozrządu (akurat wczoraj zaczął ostro hałasować) i jeszcze jakiś wielki luz w rejonie główki ramy, dobrze że te awarie akurat teraz po sezonie, na ale do grudnia trzeba naprawić bo zapowiadaja dobra pogoda.

 

pozdrawiam

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich

co jest z wami ?????

ja dzisiaj odpalilem swojego rumaka i dawaj do lasu a puzniej oczywiscie rundka po miescie. ale powiem wam ze troszke chlodno na przejazdzke.

ale co my nie damy rade??? ;)

narazie bateryjke mam w domu ale pewnie jeszcze w tym roku pojezdze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Coś pogoda ostatnio strajkuje... Od ponad tygodnia Sunia stoi nie śmigana bo jak nie pada to wieje tak że auto trudno na pasie zatrzymać... ehhh chyba sie starzeję bo kiedyś mi to jakos mniej przeszkadzało... Jak nie było -10C to śmigałem... No ale i koniki były inne i ja miałem troszke mniej wyobraźni i przygód za sobą... Jutro chyba wstawie SVkę do garażu na sen zimowy... Przed pracą czy do pracy nie polatam bo za zimno i ślisko jak diabli a po pracy też nie za ciepło i na dodatek jak koncze pracę to juz jest ciemno...

Trzymajcie sie ciepło... Byle do wiosny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczow....wiem ze to nie jest miejsce do takich pytan ale poniewaz bardzo zalezy mi na tej sprawie to odwazylam sie umiecic tutaj moj post...a wiec chcialam sie zapytac czy ktoras motocyklistka badz dziewczyna/narzeczona/zona jakiegos motocyklisty nie potrzebuje calego kompletu ubranek na motorek badz jakiejs czesci , pozbywam sie calego sprzetu w jak najszybszym sie da tempie....mam do sprzedania kurteczke ze spodniami ( kurteczka-S , spodenki-M=calosc komplecik dopinany ) , buciki-40 , oraz rekawice i kombinezonik przeciwdeszczowy , wszystko w super stanie , noszone jeden sezon ale dosyc zadko , jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt na e-maila : [email protected] lub na gg-2142579 , a pozatym serdecznie pozdrawiam moto maniakow z zachodniopomorskiego i zycze slabej zimy !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maja a Ty wybierasz się tam może? Kurcze nie mam do nikogo z Outlawsów telefonu (to znaczy mam ale do kilku przebywających teraz w Anglii)... Nie wiesz przypadkiem ilu ludzików mozna sie tam spodziewać? Tłumów czy pustek?

Opłata wyglada na dość sensowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest znikoma szansa ze wybiore sie tam ale to bede wiedziala dopiero pod koniec miesiaca :-))...a ilu ludzikow mozna sie tam spodziewac to naprawde nie mam pojecia...musisz z tym tematem uderzyć do Gitty , ona napewno bedzie poinformowana 100 razy lepiej odemnie :-))) Pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...