Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot w Bagiczu był przecudowny , nauczyłam sie jezdzić na motorku i teraz choruje na tym punkcie , ludzie i atmosfera ogólna bombowa , kto nie był niech ŻAŁUJE !!!!! Warto było , naprawde , pozdrowki dla tych z Gryfina ktorzy byli i super sie bawili.....Marchewa , Kermit , Ryba , Marek , Anatol , Radek , Carlo itd..... fajnie było pobawic się z Wami , no i dla tych którzy omineli ta super impreze równiez poozdroofki , mam nadzieje ze do nastepnego zlotu.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Bagiczu był przecudowny , nauczyłam sie jezdzić na motorku i teraz choruje na tym punkcie , ludzie i atmosfera ogólna bombowa , kto nie był niech ŻAŁUJE !!!!! Warto było , naprawde , pozdrowki dla tych z Gryfina ktorzy byli i super sie bawili.....Marchewa , Kermit , Ryba , Marek , Anatol , Radek , Carlo itd..... fajnie było pobawic się z Wami , no i dla tych którzy omineli ta super impreze równiez poozdroofki , mam nadzieje ze do nastepnego zlotu.... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

No Kasia, ja juz zaczynam zalowac ze nas nie bylo... ale czasem i tak wychodzi. A i masz pozdrowienia od Ryby... :):):), byliśmy dzis z nim na pifku i badzo milo mu sie wspomina... :):):D. A tak na uboczu przesyłamy także Tobie pozdrowionka... Musimy sie wszyscy kiedy umówic na pifko w garażu... daj zanc kiedy Ci pasuje, to podjedziemy. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje codziennie :mrgreen: mam wakacje do października wiec kazdy dzień wchodzi w rachube , w sumie teraz nie ma pogody to z wielka checia spotkalabym sie z wami w lokaliku i wypiła piwko , moze dzisiaj (sroda) slyszalam ze najwiecej ludzi w srody przyjezdza albo jutro ?? Zostawiam termin Wam do wyboru :-)) No i czekam z niecierpliwością na odpowiedź , pozdrawiam serdecznie.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagicz tego roku był super, naprawde warto tam jechać, zostałem tam i wróciłem z Kołobrzegu dopiero dzisiaj i już sie szykuję do BRna na MotoGP - wyjazd w piatek o 5.00

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw chcą sie umówic , pozniej nie odzywaja sie , reszta to juz chyba wogole zapomniala o forum :-((( To pewnie dlatego ze ja tu dolaczylam hihihi........a tak na powaznie jakis pomur w forumowiczach ze szczecina nastal ?? Ja swoimi postami ratuje nasze Szczecinskie miejsce na forum aby nie spadlo za nisko :-((( Pozdro for @ll........ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy śmigają :D. We wtorek (wczoraj) zerwałem łańcuch w swojej Svce. RK XRing wytrzymał zaledwie 10500km. Na szczęście padł niedaleko od domu (jakieś2-3km) i przy ruszaniu więc nie narobił strat w ludziach i sprzęcie. Ale wnerwił mnie ostro. Postanowiłem reklamować to cudo inżynierii napędu bo padł po upływie ponizej roku. że o przebiegu nie wspomnę.

poprzedni DID wytzrymał 20.000km i wymianiłem go bo osiągnął kres mozliwosci naciągu. RK niby nadal mogłem naciągać ale nie dał mi tej szansy.

wszystkim moge jednak polecić zebatki japońskiej firmy JT. moje po wykończeniu łańcucha nadal dośc ładnie sie prezentują i niczym nie przypominają zębów rekina, żyletek czy szpilek u szczeniaka. niestety kolejny zestaw napedowy to koszt około 600zł co w skali roku niezbyt mi sie podoba. no nic nie ma co biadolić trzeba wymieniać i latać. szkoda czasu bo zima jakby coraz bliżej.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wszyscy smigaja chociasz ja tez troszke jezdze tyle co rano do pracy i z pracy a na wekendy to albo jakies weselicho i pojezdzic nie ma jak albo pieniedzy brak

ale wiem jedno za rok sobie odbije wyruszam z kuzynem (jesli kupi maszyne) na mazury i na slowacje ale to dopiero za rok

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie. :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odbieram Svkę z motomaru po wymianie łańcucha. plusem dla Motomaru jest to, że pomogli mi dostarczyć SVke do nich (przyjechali po nią autkiem załadowaliśmy moto na przyczepke i po sprawie). Tak wiec sprawa zostanie załatwiona szybko i sprawnie. Niestety RK nie moge reklamowac bo nie znalazłem paragonu a na moich zapiskach znalazłem, że zakładałem go w lipcu 2003. Na weekend zapowiadają ładna pogode więc może sobie polatam, czego i Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja po wielkiej przerwie nie odzywania sie.Faktycznie niebywa sie na forum ze wzgledu latanie sprzetem,bo po co siedziec na kompie jak mozna sobie posmigac.

No to jak z tym weekendem?Moze sie ustawimy na jakies latanie,poki pogoda jeszcze dopisuje???Boras przyjezdzasz???Hiszpam lepiej zrob szybko ten lancuch.A moze w srode wyskok do Garazu a potem do Hormona na Zhormonienie sie piwkami lub innymi dodatkami

 

Duuuuze pozdrowionka dla wszystkich z naszego forum a dla Borasa thx za koszulke "forum motocyklistow Gitta" ktora zrobila ogolne zamieszanie na ostatnim zlocie w Złociencu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj odebrałem SVkę z Motomaru. Łańcuch z zębatkami wymieniony i Sunia śmiga znowuże aż miło. Pogoda dopisuje wiec polatam pewnie troszke w weekend. Acha mój poprzedni łańcuch pękł na płytce w okolicy otworu na nit. Nikomu wiec nie polecę RK. Obecnie znowu katuję DID'a. Aha z kolei mogę śmiało polecić zębatki stalowe firmy JT. te zdjete wczoraj wygladały jak nowe tyle, że były wytarzane w smarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wybiera się na pas (Chociwel) :D :D w niedziele mam nadzieje że będzie troche ludzi już po wakacjach więc frekfencja powinna być niezła, ja się wybieram i mam nadzieje że i wy będziecie. :namoto:

 

 

[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...