Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkiego rodzaju informacji udziela Kriso który jest mieszkańcem tego grodu;).W każdym razie skoro większośc z nas się wybiera to moze co po niektórych których oficjalnie nieznamy poznamy z forum.

W ostatni weekend razem z borasem polataliśmy.Ja ze szczecin drogą 102 niezatrzymując się wcale dotarfłam do połowy drogi gdzie z borasem sie spotkaliśy i potem uderzyliśy nad polskie piene morze.Tam ofkjrs lezanko i odpoczynek w sloneczku.My w skurasach a inny dla odmiany opalali si eh hhehehe.

Miły wyjazd!!!

Boras zapros kolegów zeby przyjechali to wtedy zrobimy pacyfikację Świnoujscia:)

Aha mnie co prawda niewbedzie bo (wiadmo uczelnia) ale w paitek w Swinoujsciu jest jakies ciekawe spotkanie motonitów.Boras poinformuj szanownych kolegow.

Pozdrawiam, milego dnia i latania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze ale mnie dzisiaj SV zawiodła... rano patrzę piękna pogoda no to polece koniem do pracy. ubrany gotowy do drogi naciskam na starter ututu ututu ututu i nic... kilka prób raz tylko lekkie mrum w wydechu i po wszystkim. moto nie zagadało. i do pracy poleciałem znowu autkiem. musze konia pogonić dzisiaj gdzieś troszkę bo akumlator mi zasiarczy sie od stania :) kto wybiera sie wieczorkiem do garazu? moze sie spotkamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

Gitta prawde mowi to byl super wyjazd i ta pogoda............ MIODZIO

a do Świnoujścia zapraszam jak najbardziej PEPE to wszystko organizuje i juz jest na forum http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=12043 tu mozna znalesc zaproszenie od niego ale i ja was zapraszam piwoko sie poleje napewno a jesli chodzi o spanko to cos sie zorganizuje mam dzialke i pare osob moglo by sie przekimac.

tak wiec zapraszam do S-cia. 23 kwiecien.czekamy

jak cos to znajdziecie mnie pod kom. 502255884

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i jak sie latalo w wekend bo napewno ktos gdzies smigal taka ladna pogoda..... ja sprobowale wjechac w las swoim transalpem i z pasazerem bylem i powiem wam ze nie jest latwo..

pozdrawiam i mam pytanko kto z was sie wybiera do Gryfina?? ja bede jzu w piatek w Szczecinie a w sobote mam zamiar sie wybrac do Gryfina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem sobie a jakże... niestety w sobote pogoda nie dopisała ale troszkę pojeździłem. W niedziele było pięknie więc polatałem sobie troszke więcej. Dzisiaj znowu leje :D

W weekand byłem na wymianie membran, po operacji postawiłem konia na rolki i tu udało się wykręcić 225km/h (mam nawet filmik z tego testu). Niestety gażniki wymagają regulacji i dostrojenia. Na tą zabawę umówiłem się za 2 tygodnie! Ciekawe co wtedy powie mi rolka hamowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodz by mialo pada ( tak jak zreszta dzis bylo) to ja napewno jade :) ale mam nadzieje ze w piatek mnie ominie deszczowa pogoda. wydaja mi si eze nic mnie nie powstrzyma ;) do zobaczenia.

ps. dzisiaj tez latalem i omijalem krople dzeszczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Sorki ale troszku mnie nie było.

 

Słuchajcie... oficjalne rozpoczęcie zlotu ma nastąpić w sobotę (01.05) o 16.00. Parada bedzie w niedziele 2-giego w godz. 12.30-13.30. później bedą pokazy... Niestety nasze kochane władze nie wydały zgody na pokazy jazdy :D:) więc pewnie bedzie można postawić moto coby ludzie mogli sobie pooglądać :D:(.

 

Tak nieoficjalnie to my już w piątek z chęcia bedziemy gościć wieczorem wszystkich przyjezdnych, tak więc nikt się nie zawiedzie :). Mamy zamiar w sobotę 1.05 pojechać na granicę na oficjaly wjazd do UNI.... Parada bedzie wg. planu...

 

Jeśli chodzi o nasze wewnętrzne imprezki to wiadomo jak na zlotach.. bedzie dobra muza ( mam nadzieje), mamy kilku znajomych grających całkiem zaj....iście. A jeśli ktoś sobie zażyczy to bedzie mógł sam zaśpiewać :):) hehe... będą konkursy, pifko, jedzonko... no i przedewszystkim dzięki nam wszyskim zajebista atmosferka. Na zlot mamy wydzielony zamknięty teren, który jest ogrodzony ( oraz plażę :D:) i troszku zwykłego placu) więc nikt oprócz nas się nie bedzie pałętał.

 

Jak dojechać:

Jeśli ktoś zna Gryfino choć troszku to wie gdzie jest stadion sportowy... przed brama wjazdową na stadion trza skręcić w prawo i tą drogą do końca.. traficie na nasz ośrodek...

 

Zapraszam serdecznie... choć jestem zdruzgotany zapowiedziami pogody... ale co tam pierdzielony dzeszcz nam zabawy nie popsuje...

 

Do zobaczyska na placu ;):D :D

 

Ps. Jutro tj w środę pewnie bedzie ekipa z Gryfina w Garażu, więc pewnie i ja będe... to bedzie można sobie pogadać dokładniej... Szukajcie czerwonej RF'ki hehehe:):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mnie tez dluuuugo nie bylo tutaj :D

Wlasnie siedze i patrze przez okno. Zawinalem sprzeta do garazu tuz przed solidna ulewa. Chcialem wymienic swiece, ale cos mi sie wydaje ze jednak zostanie juz w garazu a ja wroce na piechote. Taka zrabana pogoda. Chociaz, a co tam wkoncu to I zlot w Gryfinie, wytrzymam do konca :D No to tylko obiadek dokoncze i dluuuga :D

 

Pozdro

 

PS. Mialem do ciebie Kriso napisac ale wcielo mi numer GG. Myslalem ze cie poznam wkoncu :D Choc pewnie wczoraj gdzies kolo siebie popijalismy jedynie sluszny napoj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj z kolesiem wrocilismy z dlugiej jazdy, w sobote zaliczylismy otwarcie sezonu w bydgoszczy - pokazy motodawców, wyscigi na 400m, parada itp. a w niedziele bielawa - ktora w tym roku byla super!!! i tylko zal ze z calego woj. zach-pom. byly tylko dwa motorki,--- moze wiecej ale nikogo nie spotkalismy,

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wlasnie sie dowiedzialem ze wczoraj w szczecinie na ul.taczaka byl wypadek z udzialem motocyklisty . :D :D :D :D

""Trzy osoby nie zyja,w małego fiata uderzył motocykl, który jechał z ogromną prędkością. Prawdopodobnie mały fiat zajechał drogę motocykliście. To kolejna tragedia w tym miejscu. ""

czy ktos wie cos wiecej bo siedze na statku i nie wiem kto sie rozwalil :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka...

 

Zlocik, zlocik i po zlociku... Nie myślałem że imprezka tak się uda... byłem zszokowany że tyle ludzi się zjawiło na imprezce która była I-szy raz... I mam wielka nadzieję że bedzie już się powtarzać cyklicznie... nawet nasza kochana policja (która za nami nie przepada) nie miała zastrzeżeń... :D:):D heheh było wyrąbanie, szkoda tylko że pogoda troszke do bani była, ale to nam nie przeszkadzało... Jedynę co to trzeba moto dobrze wypucować bo moja suzi po 2 dniach w deszczu i błocku wygląda jak po rajdzie Paryż-Dakar. Troszku fotek jest na stronce:

http://kaskader23.w.interia.pl/xfiles/zlot/zlot.htm

 

Pozdrowienia.

 

Ps.

"Zapal świeczkę, za Tych, których zabrał los" :D:(

Ku pamięci tym, którzy odeszli od nas :D:( ---- dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...