Skocz do zawartości

Brudne foty!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co to za tor ? Wygląda całkiem sympatycznie ta nawierzchnia

Vislanka na Słowacji tu masz więcej fot z tego toru https://picasaweb.google.com/106234928987685200509/MXVislanka (fotograf to Jaruso13 z naszego forum) Jedno co mogę ci powiedzieć... Zajebista lokalizacja. Można by siedzieć i oglądać widoki cały dzień, zero domów zero cywilizacji (przynajmniej przy torze) :icon_biggrin: Tyle że tor jest teraz troche zmieniony ale jak dla mnie jest fajnie. Ogólnie sypka nawierzchnia, fajnie można bokami polatać, chopy są na naturalnym terenie (może poza dwoma) masz duże trumny, podjazdy/zjazdy i wiele ciekawych rzeczy. Ogółem tor bardzo ciekawy no i za 5 euro możliwość upalania do woli. :rolleyes:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio wbiliśmy na jakiś tor, na południe od Tarnowa, no zajebioza, tor w dolinie i na dwóch zboczach górskich, jakieś 15 km na zachód od wioski Joniny(tam też jest fajny tor u naszych znajomków), ale w okolicach Tarnowa przekozacki, równiutko na zakrętach, szeroko na lądowaniach, dosc szybko sie lata i jest gdzie wyprzedzać, fajnie widać jak róznice odległosci miedzy jezdzącymi jak wjadą na przeciwległą górę. W lubelskich jest pare fajnych torów, ale z małymi wyjątkami są to tory zrobione na płaskich polach, bez skoków w dół itp.

torz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img2361h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

,,teren'' jak lubi michoa :D trochę podjazdów(te z prawej strony wcale nie są niskie i łagodne, na focie tak wygląda bo morze piachu sie zlewa :D -pozatym to nie jest cała miejsćówka)

 

ja takie podjazdy mógłbym męczyć cały dzień (takie jak lubie-dużo miejsca na rozpęd nie trzeba skręcać w czasie rozpędu odrazu za podjazdem nie trzeba hamować na podjeździe jest sypki piach amortyzujący upadek :D no i nie ma drzew, kamieni korzeni :D )

 

jak sie dobrze zapieprza to z tych 2-3 pierwszych idzie fajnie wyskoczyć tylko trzeba mieć sprzęt który sie w tej piaskownicy rozpędzi (latali jakcys kolesie na sx 250 i crf 250 to im wychodziło wyśmienicie )

 

niestety xt 600 chyba za ciężka :D pierwszy raz to odczułem - przednie koło ryje w tym piachu jak pług, ja skręcić nie mogę za to sama na prostej tak myszkuje że nie mogę utrzymać jej w łapach i co chwila leżę, ruszyć z miejsca bez odpychania nogami się nie da bo zakopie się po wahacz a potem ją wyciągnąc graniczy z cudem :D maksymalna prędkość jaką osiągnąłem w tym piachu to chyba 30km/h mimo wbijania się z twardego podłoża z rozpędu :D

 

drz400e w takim piachu latał jak wściekły i wcale nie trzebabyło go piłować żeby jechał szybko, ruszyć z miejsca też było łatwiej no i przedewszystkim tak nie rzucało kierą (trochę też ale nie takie myszkowanie) i dało się względnie prosto pojechać....

 

chociaż xt600 też latały w dakarze a tam właśnie takie podłoże jest więc może kwestia opon....chociaż stare 2kf a 3tb to jak hard enduro i turystyczne enduro taka różnica :D ale może poprostu mnie brakuje techniki :tongue:

 

na drz latanie w takim piachu było przyjemnością i frajdą (chociaż pot leciał po plecach) a na xt jest męczarnią i szybko zniechęca....

 

znowu zapchał sie gaźnik i spizgałem 70km powrotem asfaltem po zmroku -narazie urlop od enduro :D

musze mieć jakieś psujące sie gó***no z wymianą oleju co 10km tłokiem co 100km żeby konkretnie polatać w offie :icon_razz: ?? czy lepiej wziąsć sie w garść i poprostu jeździć i na xt dam radę :D ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak, to kadry z filmiku jedno z kam. na kasku i drugie zdjecie z kamery z ręki.

Nie zmienia to faktu że ujęcia dobre :icon_biggrin: ale żeby nie spamować to i ja dodam coś (co prawda z zeszłej zimy) , ale świeżych narazie nie dodam bo po zachaczeniu o drzewo połamałem nadgarstek w dwóch miejscach i sezon zakończyłem na ten rok :angry: :unsure:

http://www.bikepics.com/pictures/1904382/

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...