Skocz do zawartości

Brudne foty!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gleba była tutaj, desant przez kiere :P

581571_472918709407379_150420016_n.jpg

 

Co do startów to 3 oraz 2 lata temu startowałem w pucharze polski cross country. Później trochę finanse się posypały i zeszły rok nie startowałem nigdzie. W tym roku okazjonalnie startuje w OML. W planie start w ostatniej rundzie 21 października jak sztuka wytrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

faca28689951e066med.jpg

w środku puszczy rozleciało mi się łożysko w tylnym kole, trochę popękala piasta ale tylko na wysokosci zimmera, 150km od domu, brak znajomych w okolicy, przed nami bagno, za nami bagno, wybiłem jakims drutem zewnętrzną bieżnię, kumpel w tym czasie znalazl w najblizszym miescie odpowiednie łozysko(łatwo nie było, sobota po południu) i pojechalismy dalej, ale było ciepło :D wcześniej zanim jeszcze dojechałem do puszczy jakis patyk czy kamien skrzywil przewód hamulcowy i tarcza go posiekala, na szczęscie niedalko miałem zakład Steców (rajdówki), chłopaki "zarobili" kawałek przewodu i ogień dalej, jeszcze później kumplowi przweinęło wentyl w deerze w przednim kole, znalezc dętkęw niedzielę ie jest latwo, ale dało radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

img2575wq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

26 grudnia centralna Polska 10 stopni i słońce :D

 

a przez ten lód na dnie kałuż to teraz siedze z mokrym zimnym ręcznikiem na kolanie któremnie nap***la kosmicznie :D jest +10 ale grunt w sumie nie rozmarzł i jest masakryczny potop a na dnie kałuż jest lód no i zachciało mi się gumy, poderwać poderwałem ale jak wpadłem na lód na tylnim kole to był koniec świata :D

 

i z wiosny -jak naprawić linkę gazu :D

 

50401149.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

urwała się przy samym rolgazie -rozmonotwałem rolgaz to co zostało prowizorycznie zawiązałem w manetce i zabezpieczyłem trytytka , pancerz trytytka do kierownicy i jazda :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...