Skocz do zawartości

Cos dziwnego ?? RM 250


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mozna mi cos powiedziec na temat tego motoru http://www.allegro.pl/item300480030_suzuki_rm_250.html

cos tania cena :? a i 2 pytanie jak to sie wogule sprzedaje bo widze ze koles dlugo go sprzedaje i cos niema zainteresowania :/ pomocy :::::::icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kto do cholery zamyka tu tematy bez jakiegokolwiek wytłumaczenia??? Nosz k... mać!

 

obaj jesteście z Poznania , więc pojedz oglądnij ,a nie zasmiecaj forum :buttrock: toż to nie jest drugi koniec Polski

pozdro pawel

 

 

A co to ma wspólnego z zaśmiecaniem Forum? Czlowiek zadał pytanie, należy ocenić motocykl. Od tego to miejsce jest. Więc zamiast "śmiecić" podobnymi puentami, wciśnij może raport, jeśli uznajesz coś za niestosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto do cholery zamyka tu tematy bez jakiegokolwiek wytłumaczenia??? Nosz k... mać!

A co to ma wspólnego z zaśmiecaniem Forum? Czlowiek zadał pytanie, należy ocenić motocykl. Od tego to miejsce jest. Więc zamiast "śmiecić" podobnymi puentami, wciśnij może raport, jeśli uznajesz coś za niestosowne.

no fakt ,masz racje Dominik Ty to wniosłeś do tematu , i co ktoś z drugiego końca Polski Ci oceni moto na pdst dwóch zdjęć ,bez posluchania silnika itp :notworthy: jesteś z Poznania i też nic nie pomogleś FosGate-owi .heh.........

ps . skoro przywróciłeś temat "Co kupić, wybrać " to wiesz gdzie Piasektt takie tematy umieszczał .

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem moto....ale cos dziwna niska cena :/ po ile stoi 2005 rok??? niewiem czasem cvzyu nie jakas kradziona;/ albo cus a jeszcze pytanie do dominika bedzie ktos ze sokola latac w najblizszy weeekend na poligonie??? czarny albo ty??? widzialem ze czarny se miska kupil:]

Edytowane przez FosGate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem moto....ale cos dziwna niska cena :/ po ile stoi 2005 rok??? niewiem czasem cvzyu nie jakas kradziona;/ (...)

Nie no szokujesz mnie chłopie. :icon_idea: Oglądałeś git, moto jest git, cena git, rok młody= wszystko git a ty co?? Cena jest normalna. Weź też pod uwagę to że moto jest sprowadzone ;) i z tond taka cena. A czy kradziony to Ci nie powiem ale pewno można jakoś to sprawdzić. To jest wyczyn i jeśli gość pisze normalnie umowę i nic nie wskazywałoby w jego zachowaniu czy kręceniu że jest kradziony to kupuj.

Dodam że tak już go obserwowałem ale nie kupiłem bo kasy nie mam tyle.

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak młodym motocyklu nie widze możliwości zeby coś mogło być uszkodzone w takim stopniu zeby naprawa sie nie opłacała.

Może wystarczy mu tłoka i korbę zmienić co będzie kosztowało max 1500zł a właściciel będący realistą i świadomym rzeczywistości dał dobrą cene.

W 3 lata neiewiele można zepsuć takich rzeczy które byłyby w tej chwili nieopłacalne w wymianie.

Jak chodzi i rama nie jest pęknięta a hamulce działają to trzeba brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jest taka sprawa że zawodnicy mają duże upusty na motocykle , dla tego też cena jest taka a nie inna

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 lata w wyczynie na prawde duzo moze sie stac. Jak szukałem yz dla siebie to widziałem motocykle które po roku czasu miały np nikasyl wytarty a z wygladu były sliczne

no w porządku :) ale nicasil to nadal jest koszt który da się wytrzymać przy tak niskiej cenie motoru. cały remont silnika wyniósł by ok 2200zł max licząc nicasil. co da w sumie powiedzmy 11000zł i będzie to kwota zblizona do wartości rynkowej a motocykl będzie jak nowy. A założę sie że nie jest z nim tak zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...