Skocz do zawartości

KX 125 - Zielona Góra


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam upatrzonego KXa 125 z 99 roku z Zielonej Góry i przymierzam sie do kupna... Ale mógłby ktoś z okolicy podjechać i zobaczyć czy faktycznie warto po niego jechać? Zobaczyć czy wszystko gra z moto i papierami... Stawiam browar 0,66! :icon_rolleyes:

 

Pozdro

Edytowane przez Kamel-WGJG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest KDX!! to jeszcze kogoś z forum nawet te same foty są. Jak kiedyś kupowałem kdx to chciałem go brać ale chciał tyle samo kasy co teraz. Dość długo go sprzedaje ale naprawde ładny.

 

Już wiem kogo to jest http://forum.motocyklistow.pl/krzysiek-1234-m5239.html

Edytowane przez karolb123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorek jednego z forumowiczow, kdx mial wczesniej w tamtym sezonie jeszcze razem jezdzilismy, i niemylcie tamtego kdx z tym kx chociaz wlasciciel jest ten sam,z tego co pamietam kazdy jego motor byl w bdb stanie

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kdx ten kolega miał kdx i wyglądał prawie identycznie http://www.bikepics.com/pictures/1010791/

ale po zerknięciu widać od razu różnicę.

 

 

Aj, to sorka ale podobny nie spojrzałem bo tamten forumowicz też z Jeleniej i tak mi się z kojarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koleś chyba ten sam ale moto nie to co podsyłacie z bikepics tylko ten co podał "nowytzrdt"... Więc co nie warto?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pozwolicie że może to trochę naprostuje... Motocykl jest w moim posiadaniu, jest to Kawasaki KX 125 nie ma nic wspólnego z KDXem. Posiadam do niego dokumenty, ( mały oraz duży dowód rejestracyjny). W dokumentach jest napisane że motocykl został wyprodukowany w 1999 roku. Reszta, tak jak jest napisane na otomoto.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokumentach jest napisane że motocykl został wyprodukowany w 1999 roku.

 

Czy w briefie pisze Baujahr? bo jesli tak to prawda ze rok produkcji to 99 a jesli erstzulassung to tylko data pierwszej rejestracji, niestety ogloszenie wygasło a wiem że tam był skan papierów.

Edytowane przez jurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy jesli widziales ze kazdy jego motocykl byl dobry to sie mylisz:) kumpel od niego kupil husqvarne wr360 i byl taki luz na korbowodzie ze wysypaly sie iglieli zmielil to tlok reszta wiadomo koszt 2tys zl. Wlasciel mowil ze nie bylo nic grzebane przy silniku a byl tam czerwony silikon i polskie lozyska fag-a:) Zrobil na tym motocyklu okolo 200km. Czemu sprzedal? nie chce powiedziec:) Jedynie z tego co mowil to sie okazalo ze byl nowy olej. Wiec wnioski sami sobie wyciagnijcie:)

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sciema, jesli ten "kx" jest z 99 roku to ja mam 60tke na karku

A ja mam drugie wcielenie. :icon_razz:

 

Witajcie. Pozwolicie że może to trochę naprostuje... Motocykl jest w moim posiadaniu, jest to Kawasaki KX 125 nie ma nic wspólnego z KDXem. Posiadam do niego dokumenty, ( mały oraz duży dowód rejestracyjny). W dokumentach jest napisane że motocykl został wyprodukowany w 1999 roku. Reszta, tak jak jest napisane na otomoto.

Pozdrawiam

To żeś chłopie rzeczywiście wyjaśnił. Twierdzisz że KX to z jakiej ty parafii masz te papiery? Tylko nie pisz że chciałeś sobie pojeździć po asfalcie i kupiłeś tą niby homologacje do full cross'a. (co mozna tylko ja kupić do nowego moto :icon_razz: )

 

Jest to rocznik 91, a w dokumentach masz 99 ponieważ zapewne wtedy został zarejestrowany.

:bigrazz: Taa, to ja sobie kupie cross'a z '90 roku i tak teraz go zarejestruje to będzie 2008 rok?? Nie no chyba jutro otwieram salon motocyklowy. :crossy:

Pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...