Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, czy jest możliwość przeszczepiania przedniej lampy, tej okrągłej, ze starszego bandita, do nowego modelu z tą, jak dla mnie dziwną lampą? Czy wszystkie mocowania są takie same? Jak dla mnie lipnie wygląda bandit z tą nową lampą.

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U Magika w bandziorze byla wczesniej okragla lampa zanim go kupil ;) Piotrek tzn poprzedni wlasciciel dorabial sobie sam mocowania. Tylko, ze lampa nie byla chyba od bandziora a po prostu jakas okragla.

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz dzięki i mam nadzieje,że będzie nam dane gdzieś razem polatać. Zapraszam do Polski!!! :crossy:

Jeszcze wielkie dzięki dla:

Klaudiusza i Pawła za cenne rady przed zakupem mojego BANDYTY :notworthy:

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o czujnik temperatury w miejsce korka wlewu oleju mam B12 z 98r jakie parametry trzeba podać by dostać odpowiedni?

Chce kupić na moto giełdzie w wawie w kwietniu a nie przez allegro.

Wiem że był ten temat prowadzony i próbowałem odnaleźć ale ciężko jest się teraz dokopać.

 

Jeśli macie taki czujnik to do jakiej temp. Rozgrzewacie przed jazdą ?

Edytowane przez agent 303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno jakie żarówki wchodzą do bandita 1200s z 98r do na panelu podświetlania prędkościomierza i tych lampek od sygnalizacji włączonych świateł kierunkowskazów itd. jak bym wiedział to nie rozbierał bym 2 razy tylko kupił wcześniej.

Patrzyłem w serwisówce ale tam był inny panel

 

 

Ten temat wymarł czy co ?

Edytowane przez agent 303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono banditowców.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem B12 z 99 roku, jednak nurtuje mnie pare pytań. Wiem że te odpowiedzi już zapewne padły w tym wątku, ale jakoś nie mam weny na przejżenie 182 stron :icon_mrgreen:

Tak więc:

-czy lekkie haczenie skrzyni(bieg wchodzi ale z lekkim oporem) przy przejściu z 4 na 5 to norma w tym modelu, czy może coś jest nie tak?

-na jakim oleju zarówno silnik jak i skrzynia będzie chodzić najlepiej (zaznaczem, że moto śmiga głównie w wysokich temp.ze względu na miejsce mojego zamieszkania)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do tych którzy może przerabiali

w bandycie lampę okrągłej na na dwie soczewy http://allegro.pl/lampa-podwojna-street-drag-chromowana-homologacja-i1544784292.html

 

(1) Chyba najważniejsze jak dla mnie jak one świecą w nocy?

(2) Gdzie pochowaliście te wszystkie kable z lampy ja ma tam taki kłąb że hoho ledwo co wchodzi żarówka lustrem

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - pierwsze km moim nowym BANDYTĄ zrobione :buttrock: - można powiedzieć, że totalna zmiana w technice jazdy... wcześniej jeździłem Virago 750 i myślalem,że ten jest bardzo wygodny ale po zmianie moto stwierdzam, że moja SUZI jest jeszcze bardziej komfortowa (wybieranie nierówności, zbieranie zakrętow itp. bez porownania :-)

post-6307-0-46351500-1302250019_thumb.jpg

 

fot.2post-6307-0-17604700-1302250435_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono banditowców.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem B12 z 99 roku, jednak nurtuje mnie pare pytań. Wiem że te odpowiedzi już zapewne padły w tym wątku, ale jakoś nie mam weny na przejżenie 182 stron :icon_mrgreen:

Tak więc:

-czy lekkie haczenie skrzyni(bieg wchodzi ale z lekkim oporem) przy przejściu z 4 na 5 to norma w tym modelu, czy może coś jest nie tak?

-na jakim oleju zarówno silnik jak i skrzynia będzie chodzić najlepiej (zaznaczem, że moto śmiga głównie w wysokich temp.ze względu na miejsce mojego zamieszkania)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

 

- Jesteś pewny że prawidłowo zmieniasz bieg? Bo moja skrzynia biegów już swoje przeszla, ale jak nogą zaczne lekko naciskać na dźwignie od biegów, wysprzegle, ale nie do konca, zrobie lekki miedzygaz(przy redukcji, w gore nie trzeba) i pewnie wbije bieg, to wchodzi jak w masło, aż miło posluchać. Ogólnie skrzynie w starych suzuki to sieczkarnie i nie beda działały tak jak w hondach, ale są trwałe.

-na upały najlepszy o specyfikacji xxW60 np 10W60, ale w takiej lepkości są chyba tylko syntetyki, co do marki oleju to ilu użytkowników tyle opinii,

 

Mam kilka pytań do tych którzy może przerabiali

w bandycie lampę okrągłej na na dwie soczewy http://allegro.pl/lampa-podwojna-street-drag-chromowana-homologacja-i1544784292.html

 

(1) Chyba najważniejsze jak dla mnie jak one świecą w nocy?

(2) Gdzie pochowaliście te wszystkie kable z lampy ja ma tam taki kłąb że hoho ledwo co wchodzi żarówka lustrem

 

-mniejszy odbłyśnik to gorsze świecenie, praktycznie wszystkie aftermarketowe lampy świeca slabiej od orgianłu(jesli chodzi o halogeny, xenony to juz inna bajka)

-trzeba poobcinać kable i wtyczki

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...