Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich milosnikow banditow,ostatnio kupilem sobie bandita 1200 -2004 rok za 16 tys powiedzcie mi czy jest to dobra cena i czy ten motocykl jest dobrym sprzetem :)pozdrawiam wszystkich motocyklistow:)

 

mam pytanie wydech yoshimury to dobry wydech:)pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich milosnikow banditow,ostatnio kupilem sobie bandita 1200 -2004 rok za 16 tys powiedzcie mi czy jest to dobra cena i czy ten motocykl jest dobrym sprzetem :)pozdrawiam wszystkich motocyklistow:)

Chyba czytam pierwszy taki post. Kolo kupuje sprzeta a później pyta się czy dobrze zrobił? :crossy: :clap: :clap:

W tym przypadku zrobiłeś a w zasadzie podjąłeś jedyną słuszną decyzje :icon_mrgreen:

Bandit jest wcieleniem ideału :icon_mrgreen:

No dobra koniec tej wazelinki ;)......cena jest chyba normalna jak za ten rocznik.

mam pytanie wydech yoshimury to dobry wydech:)pozdrawiam

Bardzo dobry :banghead:

No i witamy kolejnego LosBanditos...niech Ci sprzecik służy jak najlepiej i jak najdłużej :buttrock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czytam pierwszy taki post. Kolo kupuje sprzeta a później pyta się czy dobrze zrobił? :crossy: :clap: :clap:

W tym przypadku zrobiłeś a w zasadzie podjąłeś jedyną słuszną decyzje :icon_mrgreen:

Bandit jest wcieleniem ideału :icon_mrgreen:

No dobra koniec tej wazelinki ;)......cena jest chyba normalna jak za ten rocznik.

 

Bardzo dobry :banghead:

No i witamy kolejnego LosBanditos...niech Ci sprzecik służy jak najlepiej i jak najdłużej :buttrock:

Pozdrawiam

 

dziekuje serdecznie za odpowiedz -pozdrawiam

 

powiedzcie mi jakies najwazniejsze rzeczy musialbym wymienic przed wiosna ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Mam mega prośbę o oblukanie sprzęta : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M581402

Sprzęt można oglądać w Warszawie do wtorku lub od piątku.

 

Pzdr.

Cena bardzo kusząca - ale czemu...

 

Praktycznie nowy motocykl :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ...

Starsze Bandity z 2005 roku w za naszą zachodnią granicą kosztują ok. 16-17 tysięcy.

Nie pojadę z Poznania żeby znów się przekonać że to szmira.

Koleś przez telefon mówił że czacha była malowana. Zdjęć w jakim stanie było moto sprowadzane nie mógł odnaleść ... A gdy zapytałem dlaczego nie ma na przednim błotniku naklejki ABS stwierdził że "ktoś musiał odkleić" ... :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Od jakiegos czasu gdy mocniej odkrece manete podczas jazdy, gdy stane czuje zapach jakby spalonej gumy. To samo jak na luzie stoi i sie grzeje przy okolo 2.5-3 tys obrotow na ssaniu. Dodatkowo jak jest na luzne to czuc takie lekkie drgania i taki jakby szum, zanika jak sie wcisnie sprzeglo. Zdiagnozowalem, ze to wlasnie sprzeglo jest niedociagniete i sie tarcze ocieraja lekko przez to ten smrod na wiekszych obrotach i na luzie na ssaniu. Podciagnalem z deka linke przy skrzyni biegow. Szmery i drgania znaczaco sie pomniejszyly aczkolwiek dopiero przy wcisnieciu sprzegla calkowicie milkna. Co robic? Podciagnac mocniej? ale czy wtedy nie bedzie sie sprzeglo slizgac?

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ,jedni mowia ze bandit 1200 duzo pali drudzy ze to nie prawda:)wiec jaka jest prawda:)pozdrawiam

A tu widzisz bywa bardzo różnie u mnie oscyluje w granicach 6,5 L/100km do 8L/100km w zależności od jazdy….. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ,jedni mowia ze bandit 1200 duzo pali drudzy ze to nie prawda:)wiec jaka jest prawda:)pozdrawiam

 

bandziorno nowy banditowcu

 

co do spalania pojeździsz zobaczysz. Przecież już masz Bandita :)

 

wszystko zależy od tego jak jeździsz :D niektórym spali 8 tam gdzie tobie może spalić 6, może też być odwrotnie

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jak jest na luzne to czuc takie lekkie drgania i taki jakby szum, zanika jak sie wcisnie sprzeglo. Zdiagnozowalem, ze to wlasnie sprzeglo jest niedociagniete i sie tarcze ocieraja lekko przez to ten smrod na wiekszych obrotach i na luzie na ssaniu. Podciagnalem z deka linke przy skrzyni biegow. Szmery i drgania znaczaco sie pomniejszyly aczkolwiek dopiero przy wcisnieciu sprzegla calkowicie milkna. Co robic? Podciagnac mocniej? ale czy wtedy nie bedzie sie sprzeglo slizgac?

W samochodach za to odpowiada docisk sprzęgła, w motongach pewnie też. Jak sprężyna jest juz zbyt mocno wyrobiona to tak będzie.

Panowie. Od jakiegos czasu gdy mocniej odkrece manete podczas jazdy, gdy stane czuje zapach jakby spalonej gumy.

To jest właśnie ten POWER który daje B12......nawet nie wiesz kiedy palisz gume :) :buttrock:

Co do spalania to się tym nie przejmuj. Ja sie przez jakiś czas interesowałem tym zagadnieniem. Odpuściłem sobie. Nie warto. Liczy się FUN :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY SZANOWNI KOLEDZY BANDITOWCY MOGLIBY ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE - CZY BANDITKA 600 S JEST MNIEJSZA OD 1200 S ?

CHODZI KONKRETNIE O SAMĄ WIELKOSC MOTOCYKLA - PYTA SIE 192 CMETROWIEC , ÓW MOTO BEDZIE SŁUZYŁO GŁOWNIE DO JAZDY W MIESCIE I TO INDYWIDUAL BEZ PLECACZKA WIEC STAWIAM RACZEJ NA WIELKOSC NIZ MOC ;-) A CHCE RACZEJ NORMALNIE WYGLĄDAC I STĄD TO PYTANIE...

PROSZE O POMOC I INFORMACJĘ ;-)

SŁOWA KRYTYKI OD WAS...JAK NAJMILEJ PRZEZE MNIE WIDZIANE ;-)

 

Ja sam mam 198 cm wzrostu :buttrock:

Jeździłem banditem 650 s który pożyczyłem w PolandPosition w Piasecznie i muszę powiedzieć Ci że czułem się trochę ciasno.

Różnica pomiędzy 650 a 1250 (oraz pomiędzy 600 a 1200) jest taka, że w 1200 możesz podnieść kanapę o 2 cm co w sumie nie jest bez znaczenia przy naszych gabarytach

 

Tak jako ciekawostkę powiem Ci, że przymierzałem się do VFRki VTEC i naprawdę jak dla mnie było dużo lepiej.

 

pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...