Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam b4 :icon_biggrin: .... a b6 tez bylo dla mnie za duze... nie mialam, ale przymierzalam sie...

i to prawda, ze b4 fajnie wyglada.... tak BANDYCKO :icon_question: :clap:

He, he, w Japonii sporo kobitek śmiga na B4 i B25. Nie powiem, często jest to ładny widok (żeby nie napisać: uczta dla oka).

 

Ale zastanawia mnie właśnie to, że chcesz b4, dość nie spotykany model w Polsce i cholernie trudno z częściami.

Tego właśnie bym się najbardziej obawiał przy zakupie B4: że może być trudniej dostać części niż np. do B6. Trzeba by zrobić rekonesans po branżowych sklepach, serwisach itp.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie bym się najbardziej obawiał przy zakupie B4: że może być trudniej dostać części niż np. do B6. Trzeba by zrobić rekonesans po branżowych sklepach, serwisach itp.

 

Byłem na zakupie B4 i popytałęm tu i tam, mechanik powiedział, że dobra maszyna, ale jak w bdb stanie. Robił właśnie przy B4 i cholernie trudno mu było znaleść części. Więc odpusciłem i kupilem B6.

Edytowane przez jokoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze już sie pochwaliłem posiadaniem Bandita, to teraz zapodaję fotki:

http://www.bikepics.com/members/nerq/99bandit600s/

 

Moto było niebieskie, rozebrałem do ostatniej śrubki. Dzisiaj zrobiłem OC i przegląd wiec śmigać legalnie już mogę :-). Wiem że wymaga jeszcze nieco dopieszczenia, wiec wszelkie uwagi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z objuczonego (kufer + tank bag + plecak na siedzeniu pasażera) Bandziorka wycisnąłem na autostradzie LICZNIKOWE 230 km/h, ale było chyba trochę z górki.

 

Cześć,

Za jakiś tydzień wybieram się na wakacje :) i kupiłem taką oto tanią rolkę na tył: http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....&products_id=38

Może znajdzie się ktoś, kto już coś takiego woził na swoim bandziorze? Jak to zamocować? Czy do takiej torby potrzebuję jakiś stelaż, czy wystarczy sie spakować i przymocować ją dwoma pasami (jak tak to do czego)? I gdzie ją najlepiej postawić: za kanapą czy na miejscu pasażera? Pytam bo jeszcze z czymś takim nie jechałem a w opakowaniu nie ma żadnej instrukcji... Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze już sie pochwaliłem posiadaniem Bandita, to teraz zapodaję fotki:

http://www.bikepics.com/members/nerq/99bandit600s/

 

Moto było niebieskie, rozebrałem do ostatniej śrubki. Dzisiaj zrobiłem OC i przegląd wiec śmigać legalnie już mogę :-). Wiem że wymaga jeszcze nieco dopieszczenia, wiec wszelkie uwagi mile widziane

 

Hej jeśli chodzi o szczegóły to poszukałbym na Twoim miejscu oryginalnych luster, naklejki i ciężarków...

Czy ślinik sam malowałeś?

Oczywiście sprzęt zacny w jedynym słusznym kolorze.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Za jakiś tydzień wybieram się na wakacje :clap: i kupiłem taką oto tanią rolkę na tył: http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....&products_id=38

Może znajdzie się ktoś, kto już coś takiego woził na swoim bandziorze? Jak to zamocować? Czy do takiej torby potrzebuję jakiś stelaż, czy wystarczy sie spakować i przymocować ją dwoma pasami (jak tak to do czego)? I gdzie ją najlepiej postawić: za kanapą czy na miejscu pasażera? Pytam bo jeszcze z czymś takim nie jechałem a w opakowaniu nie ma żadnej instrukcji... Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Takowej nie mam ale mam podobną innej firmy, torbe tą albo kladziesz na siedzeniu pasażera i mocujesz pasami (uważaj żeby nie obcierala plastików bo lakier setrze, możesz je zabezpieczyć folią samoprzylepną) lub mocujesz na stelażu za siedzeniem pasażera (jeżeli takowy masz:) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takowej nie mam ale mam podobną innej firmy, torbe tą albo kladziesz na siedzeniu pasażera i mocujesz pasami (uważaj żeby nie obcierala plastików bo lakier setrze, możesz je zabezpieczyć folią samoprzylepną) lub mocujesz na stelażu za siedzeniem pasażera (jeżeli takowy masz:) ).

 

Dzięki za odpowiedź. Nie mam stelaża a jadę solo, więc położę na siedzeniu pasażera. Folię mam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Bandytki i Bandytow...

 

mam do podjecia jakze wazna decyzje odnosnie kupienia nowego pojazdu, i faworytem moich teoretycznych dywagacji jest maly Bandit. Dlatego chcialem prosic Was o komentarze na temat Bandta 650 K7 - czyli tego z woda i wtryskiem. Starsze, wiadomo, nie do podrobienia, ale te nowe? Niektorzy z Was juz sezon na nich przejezdzili, wiec cos do powiedzenia macie na pewno.

 

Dodatkowo interesuja mnie wrazenia z jazdy osob w miare wysokich, 185cm+ - miescicie sie wygodnie na swoich pojazdach? Dluzsze trasy nie mecza? Wiem, wiem, usiasc i sprawdzic, ale siedzenie na sucho wiele nie wnosi, a 'do jazd testowych jest Karawana' w ktorej nie ma B6... Co z tego, ze sie B12 powoze, jak chce kupic B6 nie B12.

 

Ostatnia, najbardziej przyziemna sprawa - pieniazki :-) Co Wam sie udalo wynegocjowac kupujac nowy pojazd? Od kiedy, jezeli w ogole, moge miec nadzieje na jakies bonusy z okazji konca sezonu?

 

Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam i do zobaczenia na drodze!

 

-- T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: czy to ma być Twój pierwszy motocykl?

Ostatnia, najbardziej przyziemna sprawa - pieniazki :-) Co Wam sie udalo wynegocjowac kupujac nowy pojazd? Od kiedy, jezeli w ogole, moge miec nadzieje na jakies bonusy z okazji konca sezonu?

Gdy kupowałem motocykl (na jesieni), udało mi się wynegocjować darmowe: gmole, stelaż pod kufer (co do stelaża, to nie jestem na 100 % pewien, nie pamiętam już dokładnie) oraz alarm (miałem do wyboru: to albo trzy pierwsze przeglądy gratis), oprócz tego urwałem 500 zł z ceny salonowej (przed sezonem motocykl kosztował 500 zł mniej, z nieodgadnionych dla mnie przyczyn cenę później podniesiono, ale udało mi się ją stargować).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: czy to ma być Twój pierwszy motocykl?

Nie, to ma byc następca Kawasaki EX 500 (na polskie GPZ 500 chyba). Pierwszy nowy i pierwszy w Polsce :P Tak na marginesie, to rownolegle sie przymierzalem do FZ6S2 i ER6f oraz CBF1000 (ta ostatnia mi na sucho najbardziej pasi na wielkosc, ale stwierdzilem, ze moze zaczne z mniejszym hukiem).

 

Dzieki za info o wynegocjowanych znizkach, mam nadzieje, ze sie przyda. Ten moto przy ktorym tak negocjowales to byl ten B6 z siga? :evil:

 

-- T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...