Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

No więc... co ja mam mówić? To wy powinniście mówić.. Piaffe się jeszcze dopisze, ale generalnie uważam, że nam się fuksło z piękną pogodą i fajnym towarzystwem.

Spotkanie odniosło zamierzony skutek, czyli bylo fajnie, pojeździlismy po fajnych zakątkach, pogadaliśmy i nikomu (z wyjatkiem off-siderów :biggrin: ) film się nie urwał.

 

A w ogóle to myślałem że jakieś fatum nas dopadło. Najpierw Browarny sobie amputuje palce, potem duże nieszczęście trafiło grupę Barnabego, a to co Ucio miał, to już czysty humor.... normalnie zacząłęm się w piątek lekko załamywać... ALE jak już ekipa dotarła to potem było z górki :)

 

Na pewno zapytacie co dalej? Hmmm.... już obmyślamy miejsca na ewentualne nestepne razy... :) Z naszej strony spoko - chętnie Was ugościmy jeszcze raz.

 

Bury - a da się jakies hasło do tego albumu na PW do tych co robili zdjęcia? Wtedy wszystko będzie w jednym miejscu i łatwiej oglądać... sprawdź czy tak sie da - byłoby fajnie zebrać zdjęcia do kupy.

 

Aśka - Niuniek ciągle się pyta gdzie jest ta pani w której on się zakochał. Co mam mu powiedzieć?

 

A dla tych co nie dotarli (z różnych powodów) - cóż, postarajcie się ciutkę lepiej na nastepny raz bo naprawdę warto było!

 

Dziękuję Wam, że chciało się Wam telepać tak daleko, ale mam nadzieję że było warto i że spodobało wam się nasze miejsce i nasze zakręty (spoko Aśka, dasz radę :) )

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze podziękować Piaffe ;) za pyszne kanapeczki na drogę.

 

Przejechane 1268km czystej przyjemności z jazdy :crossy: .

 

Kilka moich zdjęć.

 

Jeśli ktoś chciałby fotki w większej rozdzielczości proszę się nie krępować, liczę na wymianę.

 

 

P.S. W drodze powrotnej w niektórych wstąpił demon prędkości :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Gospodarzy za Wspaniałe spotkanie:):D :banghead:

Przepraszam że padłem za szybko,za długo przebywałem na wolnym powietrzu,ja zwierze pomieszczeniowe:):D zatrucie powietrzem

 

jesteście Wszyscy Wspaniali:):D :biggrin:

 

Ludwik :)Czekam na zdjęcia "starej kanapy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dopiero dzisiaj dotarliśmy na miejsce. Było międzylądowanie w Oleśnie i parę niespodzianek po drodze o których szkoda opowiadać. Jeszcze się nie rozebrałem a już muszę iść do pracy, więc bez rozpisywania dla wszystkich serdeczne podziękowania za wspaniały weekend. Jak ostygnę i zorientuję się o co chodzi z tymi zdjęciami to dorzucę swoje.

Dzięki, dzięki, dzięki... i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak prozaicznie :DZIĘKUJĘ:)). :biggrin: Było bardzo fajnie i sympatycznie. Dziękuję, że przytelepaliście się taki kawał, dziękuję Agnieszce za nieustającą pomoc, Asi za rozpieszczenie jednego z moich dwóch psów (jest teraz na odwyku. Stopniowo zmniejszamy mu dawki pieszczot, żeby się chłopak zupełnie nie załam. Po za tym nie wiadomo jakie efekty uboczne mogłoby przynieść nagłe odstawienie :buttrock: ...) Chłopakom za humor, kulturę, towarzystwo, bezpieczną jazdę i za to, że Wszyscy daliście się po prostu poznać. Było super!! No i ten FAZER!!! Gdyby nie Wy to pewnie nie złożyłoby sie i nie byłoby jazdy;))

Nasz dom jest zawsze dla Was otwarty i do zaobaczenia mam nadzieję za rok :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powolutku przesyłam fotki na maila [email protected] hasło aska123, więc włazić i sobie oglądać :flesje: a że zdjęć jest od groma i wrzucam je będąc w pracy, to skończę to robić zapewne pod koniec tygodnia :]

 

Można tam dołożyć parę swoich skromnych fotek? Będzie w "kupie" :biggrin:)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...