Skocz do zawartości

Spotkanie starej Japonii.


Buber
 Udostępnij

Spotkanie Starej Japonii '08  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie ma być?

    • Karkonosze (u Bubera)
      33
    • Borki
      12
    • Gdzie indziej
      13
  2. 2. W jaki weekend powinno się odbyć?

    • 26-27.04
      7
    • 17-18.05
      12
    • 14-15.06
      32
    • Inny termin
      7


Rekomendowane odpowiedzi

U nas słowo droższe piniędzy (koniec cytatu). Moto 20lat Japonia - może jechać. :buttrock:

Greedo, nie ściemniaj, ja swoim robiłem w 1 dzień do Krakowa i nazad i było git :flesje: , a ode mnie to 400km w jedną stronę. Spoko dasz radę :icon_razz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem. Jako domorosły moderator tematu proszę o nie spamowanie. Jak rownież o konkretne deklaracje, tzn. kto na pewno chce przyjechać. Ponieważ póki co moje skromne progi cieszą się popularnością, to wolałbym znać liczbę ludzi (+ -), bo jakby miejsca zbrakło, to dosłownie za płotem mam ośrodek wczasowy i zawsze coś się załatwi.

 

No i jeszcze raz (żeby potem nie było ;) ) - Japonia pow.20 lat i jest to SPOTKANIE, nie ZLOT, znaczy nie przewiduję konkursów, ostrych popijaw, etc. Palenie gumy - możecie spróbować, ale u mnie jest tylko trawa pod domem :D

 

Za to macie gwarantowaną piękną przejażdżkę i (mam nadzieję) fajne towarzystwo).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się deklaruję

 

jest to SPOTKANIE, nie ZLOT, znaczy nie przewiduję konkursów, ostrych popijaw, etc

 

Ale może chociaż dwa piwa co? Bo mogę nie wytrzymać... :smile: :icon_rolleyes:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym przyjechał... Karkonosze fajna sprawa, ale bardziej w centrum Polski byłoby "sprawiedliwiej" :icon_rolleyes:

No bez piwek to się nie obędzie.

Co do miejsca to Nieborów leży ciekawie i camping oddalony od miasta.

 

pozdro

 

ps. moim zdaniem nie warto łączyć spotkania z długim weekendem i wakacjami, bo mniej ludu przyjedzie.

Browarny, my browarka walnąć to musimy :smile:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się deklaruję

Ale może chociaż dwa piwa co? Bo mogę nie wytrzymać... :) :)

 

Jakby Browarny zgodził się, żeby potowarzyszyła mu blisko 22-letnia CeBula z cebe na pokładzie, to baaardzo baaaardzo chętnie :P .

A te piwa wtedy to musowo :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może chociaż dwa piwa co? Bo mogę nie wytrzymać...

Ale tak, by zachować jaką-taką kólturem i jasnoźdź wypowiedzi.... :icon_question:

 

ale bardziej w centrum Polski byłoby "sprawiedliwiej"

Sprawiedliwie toby było jakbym miał 25 lat i był synem milionera :icon_question: . A będzie nie sprawiedliwie, tylko demokratycznie - patrz sonda.

 

Jakby Browarny zgodził się, żeby potowarzyszyła mu blisko 22-letnia CeBula z cebe na pokładzie, to baaardzo baaaardzo chętnie :smile: .

A te piwa wtedy to musowo :icon_question:

20lat - liczy się. Dziewczyny też powinny być tak tylko ciutkę ponad 20 lat . Moja żona jakoś tak całkiem niedawno 20 skończyła.... :rolleyes:

 

ja co prawda się jeszcze nie udzielałem (ale w Borkach dzielnie piłem ) i jako że moja kawa ma już 22 wiosen to się chętnie zjawię.

No tak, zaraz się wyda że jestem łysy cyklista/faszysta. Chodzi o to z tym pyfkiem, żeby było miło, ale żeby zachować jasność umysłu - żeby była jasność - ja jestem asocjalny i nie piję, ale nikomu nic nie zamierzam zabraniać. Tylko że mnie się widzi tak spokojniej, coby pogadać, a nie rycząc, spadać pod stół.... :smile:

 

W każdym wypadku - dzięki za oddźwięk. Jeżeli finalnie na mnie padnie, to obiecuję naprawdę fajne winkle (w spokojnym tempie na naszych babciach :biggrin: ), ciszę i spokój 300m od granicy parku narodowego. Jak będzie ciepło, to rozłożymy basen :crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że równo to nie znaczy po tyle samo, spoko.

Ja, bury wilk i może ktoś jeszcze do nas dołączy i jadymy :buttrock: choćby w karkonosze. Moja miła z '83 rocznika, ale wieku po niej nie widać :bigrazz:

Buber, jak padnie na Ciebie to obiecujesz fajne winkle, czyli jakiś miły programik będzie?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobrze że ktoś z Warszawy jedzie :P Buber, nie panikuj, ja nawet jak wypiję parę piw to jestem spokojny, niekarany itd :clap: Sądzę że będzie spokojnie, bo ktoś kto lubi klasyczne motocykle i potrafi taki wyremontować MUSI być spokojnym człowiekiem :notworthy:

 

Co do deklaracji, to jeśli w sezonie nic się z moim motocyklem nie stanie, nie będzie nic ciekło, uda mi się w końcu ten chu*owy zapłon ustawić to przyjeżdżam

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...