Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST


Rekomendowane odpowiedzi

Klas, chciałbym miec dwa :) ale tak dobrze, to nie mam. Zmieniłem Tygrysa na Sprintera. Tygrysem nawinołem 18 tys,km. i bede go miło wspominał, ale czas spróbowac czegoś innego. Pstrykne jakąś fote jutro, to się pochwale ;)

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak filipr pisze, 2 śrubki pomiędzy siedzeniem a ogonem, upierdliwe jak ... ale skrytki pod kanapą brak to łatwe ściąganie nie potrzebne.

A jak ściągasz żeby wyjąć/wymienić aku to jeszcze i zbiornik trzeba podnieść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis - na pewno trzeba podnosić zbiornik? Jeśli dobrze kojarzę to przy skomplikowanej gimnastyce dało się wyjąć bez podnoszenia zbiornika. Tylko trochę zabawy z tym było. Nie jestem też pewien czy na 100% dobrze pamiętam.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie zabezpieczenia antykradzieżowe do Sprinta ? Mam łańcuch oxforda (1,5metra ) , zapinałem nim bardzo często swój poprzedni motocykl , zostawiałem pół dnia na różnych "odludziach" i spoko . Myślałem o jakimś mocnym disclock'u z alarmem ( jak zostawiam gdzieś moto na 10 minut , nie dłużej ;) - fajnie jak by się mieścił w tym schowku w owiewce . Poproszę o jakieś wskazówki

 

Inne : Zamontowałem dziś filtr powietrza K&N , dostał mi się w prezencie , stary był jeszcze orginał . Gdy już nadejdzie sezon ( kiedyś to chyba nastąpi ) , to napewno napiszę czy motocykl go toleruje

 

a tu ciekawy materiał , polecam i pozdrawiam

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1311511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K&N miałem chyba u siebie założony i problemów nie było.

Odnośnie blokady z alarmem ktoś tutaj na FM narzekał ostatnio, że alarm załącza się przy słabej baterii samoistnie i jest to wkurzające.

A alarm? Za duża lub zbyt upierdliwa inwestycja?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na alarmach , myślałem bardziej o jakimś jaskrawym disc lock'u .

Tydzień temu widziałem kradzież auta ( a raczej samą ucieczkę , nazwę miasta i markę pominę ) , kierowcy nie przeszkadzał wyjący alarm . Na drugi dzień dowiedziałem się że to faktycznie była juma , jest to fakt autentyczny

Edytowane przez xjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory przetestowałem dwie blokady z alarmem i obydwie działały w miarę prawidłowo tylko w garażu - pierwsza wyła przy każdym mocniejszym podmuchu wiatru na wolnym powietrzu , druga po pewnym czasie postoju w deszczu zaczęła wyć według sobie tylko znanego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory przetestowałem dwie blokady z alarmem i obydwie działały w miarę prawidłowo tylko w garażu - pierwsza wyła przy każdym mocniejszym podmuchu wiatru na wolnym powietrzu , druga po pewnym czasie postoju w deszczu zaczęła wyć według sobie tylko znanego klucza.

 

O tototo :)

Kolejny, który nie jest w 100% usatyfakcjonowany z alarmu w blokadzie..

Warto więc się zastanowić czy faktycznie ten alarm w blokadzie ma sens.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xene z alarmem i nie narzekam, trzeba pamiętać o wymianie baterii co sezon bo jak są słabe to się ten niby alarm buntuje ale poza tym działa.

Fakt że czasem zdarzy się że zawyje bez powodu ale u mnie to tak raz na kilkadziesiąt zapięć.

Alarm w blokadzie jest o tyle fajny że trudno zapomnieć o zdjęciu blokady z koła

Edytowane przez regis70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...