Skocz do zawartości

Wypadek pokazany 04.01.2008 w TVN.


radekss771
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o godz 19 w faktach został pokazany wypadek z udziałem motocyklisty i starej Warszawy.

Komentarz oczywiście piętnujący zachowanie motocyklistów. Na filmie widać jak kierowca samochodu na 3 pasmowej drodze próbuje zmienić kilka pasów na raz po wcześniejszym wyhamowaniu praktycznie do zera . Podczas tego manewru zajeżdża drogę czerwonemu motocyklowi. Zostało to pokazane w taki sposób jakby to motocyklista był winny a nie kierowca Warszawy. I tu mam do was koledzy pytanie. Czy ktoś zna osobę ,która brała udział w tym wypadku? Moim zdaniem zostało tu pokrzywdzone dobre imię osoby poszkodowanej . Dodatkowo takie reportaże tylko utwierdzają ludzi ,że motocykliści to wariaci i trzeba ich tępić i w każdej sytuacji to właśnie motocyklista jest winny. Jestem szczerze oburzony takim podejściem mediów i myślę ,że społeczność motocyklistów nie powinna zostawiać czegoś takiego bez odzewu.

Edytowane przez radekss771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i według mnie, kierowca samochodu stworzył całą niebezpieczną sytuację, nie jestem pewien ale chyba nie miał prawego lusterka ( warszawy nie miały go fabrycznie ) i nie zauważył motocyklisty, ale motocyklista jecha szybciej niż przepisowe 50 i słabo się bronił, po prostu heble i walił na wprost a miał gdzie uciekać. No i nie wykazał się czujnością, musiał widzieć żę warszawa prawie staje i zachowuje się conajmniej dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym wszystkim zaskoczył jeden fakt, że temat jest poruszany w zimie :lapad: :clap:

 

dla mnie to jest jasne -przygotowują świadomość społeczeństwa na nadchodzący sezon :smile: , umiejętnie odgrzewają stereotypy drzemiące gdzieś w tyle głowy puszkarzy

spisek- oczywista oczywistość :)

 

jaszczur uc wyraził to lepiej:

"Bo to pedały są i cioty zasrane z tych telewizji. . ."

Edytowane przez adwent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e motocyklista też dał ciała, bo miał wolny lewy pas i mógł spokojnie ominąc, bo czasu było sporo, a i warszawa też podejrzanie się zachowywała. Nie bronię kierownika warszawy, ale motocyklista też nie zachował ostrożnosci i widać ewidentny brak umiejętności omijania przeszkody, bo tylko klamkę nacisnął i nie próbował ominąć

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to nie było dokładnie tak. redaktor powiedział: ze na pewno wielu motocyklistów umie jeździć ale inni uczestnicy ruchu nie zawsze i tu nastała cisza po której pokazali ta je..ta warszawę i kolesia który w nią wjechał..wiec ja zrozumiałem to w ten sposób, nie jako najazd na motocyklistę, a raczej na to ze nie zawsze oni są winni...

ale fakt faktem koleś raczej jechał szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny jakiś dziennikarz od siedmiu boleści odgrzebał temat dyżurny. Można dokopać motocyklistom bo nie oddadzą. W tym okresie boją się czepiać polityków a czymś trzeba wypełnić dziurę czasową w wiadomościach. Od kilku lat stosuje się w TV i to nie tylko w TVN metodę kopania słabszych bo górnicy z Budryka to śliski temat mogą przyjechać w proteście do stolicy i będzie zadyma. O politykach też za duże ryzyko bo nie wiadomo do końca kto wygra walkę o koryto w mediach i też można podpaść.

Swoją drogą jest trochę winy wśród nas bo kręcenie na pamiątkę filmów to jeszcze mogę zrozumieć ale zanim się go udostępni w internecie wypada dokładnie kilka razy przejrzeć takie nagranie i zastanowić się czy nie ułatwi on i tak łatwej pracy darmozjadom naszej kochanej policji lub jak ja to nazywam partyzantom z AK.

( a kępa, a krzaki - oby tylko radiowóz schować i na flachę uzbierać ).

W ciągu ostatnich świąt na naszych drogach zginęło dużo za dużo a pijanych kierowców było aż lub tylko ponad 1000 ( tych złapanych ) znając wykrywalność przestępstw naszych krajowych mundurowych to w czasie świąt na naszych drogach jeździło co najmniej 10.000 pijanych potencjalnych morderców.

O tym telewizja nie mówi bo byłby to atak na policję.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to ktoś nagrane i może udostępnić??

 

Uwierz mi, że nie ma po co oglądać tych wymiocin. ku*wa w środku zimy, -20 w nocy, Gienkowi zamarzają uszczelki :lalag: , a oni pie**olą o maniakach prędkości na bajkach, nożesz ku*wa co za kraj po**bany :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny jakiś dziennikarz od siedmiu boleści odgrzebał temat dyżurny. Można dokopać motocyklistom bo nie oddadzą. W tym okresie boją się czepiać polityków a czymś trzeba wypełnić dziurę czasową w wiadomościach. Od kilku lat stosuje się w TV i to nie tylko w TVN metodę kopania słabszych bo górnicy z Budryka to śliski temat mogą przyjechać w proteście do stolicy i będzie zadyma. O politykach też za duże ryzyko bo nie wiadomo do końca kto wygra walkę o koryto w mediach i też można podpaść.

Swoją drogą jest trochę winy wśród nas bo kręcenie na pamiątkę filmów to jeszcze mogę zrozumieć ale zanim się go udostępni w internecie wypada dokładnie kilka razy przejrzeć takie nagranie i zastanowić się czy nie ułatwi on i tak łatwej pracy darmozjadom naszej kochanej policji lub jak ja to nazywam partyzantom z AK.

( a kępa, a krzaki - oby tylko radiowóz schować i na flachę uzbierać ).

W ciągu ostatnich świąt na naszych drogach zginęło dużo za dużo a pijanych kierowców było aż lub tylko ponad 1000 ( tych złapanych ) znając wykrywalność przestępstw naszych krajowych mundurowych to w czasie świąt na naszych drogach jeździło co najmniej 10.000 pijanych potencjalnych morderców.

O tym telewizja nie mówi bo byłby to atak na policję.

 

 

Św prawda nie ma co dopisac :crossy:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to widziałem i zakończenie spotu oceniam właśnie pozytywnie. Przygotowujący materiał wyraźnie powiedział, że "na pewno większość motocyklistów posiada bardzo duże umiejętności w prowadzeniu swoich pojazdów, lecz co z tego jeśli nie można już tego powiedzieć o innych użytkownikach drogi" po czym pokazali wypadek który ewidentnie puszka spowodowała. O to nie ma co się ciskać, wystarczy "oglądać i słuchać ze zrozumieniem".

 

Problem jest sam w sobie większy, gdyż motocykliści stają się nowym dyżurnym problemem społecznym, ostatnio nawet doganiają kibiców piłkarskich ( zwracam na to uwagę bo te dwie kwestie podobnie mnie dotyczą :lalag: ). Jak mądrze napisał Pan Dudek, nie ma co pokazywać to warto przyciągnąć pod kolorowe pudło więcej osób pokazując znów sensację (szczególnie w sezonie zimowym przy -10 na zewnątrz ciekawa była wypowiedź a propos lekarza który nie ma tygodnia by nie składał motonitów - sorry, ale to już przesada, może myli ich z narciarzami bo też mają kaski? :clap: ). Do tego zawsze znajdzie się jakiś baran, który dumnie siedząc na swoje erJedynie wypowie się nie tyle co kontrowersyjnie ale głupio robiąc opinie całej grupie :lalag: A tvn tylko zaciera rączki, bo z całym szacunkiem dla wielu programów i dziennikarzy z tego kanału jest to telewizja lubiąca się najbardziej w takich sensacjach...

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...