Skocz do zawartości

Doktor MENTOS i "szkolenie w jeździe na tylnym kole..."


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o minetosa to nyska nie jest juz zadna ciekawostka ale to cos ponizej to owszem

http://www.allegro.pl/item286172044_zasila...c_naprawde.html

Do dzialu humor z tym :( :( 5 minut sie ze smiechu zwijalem :icon_mrgreen:

Co za koles, ciekawe co jeszcze wymysli? Teleport :icon_evil:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzialu humor z tym :icon_evil: :icon_evil: 5 minut sie ze smiechu zwijalem :icon_mrgreen:

Co za koles, ciekawe co jeszcze wymysli? Teleport :icon_evil:?

 

Hahah... 20 minut się odpala takie "cacko"

 

Wiecie co mnie najbardziej rozbroiło?? :(

 

Pozdrawiam, wasz kontruktor

 

:( :icon_evil: :icon_evil:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o minetosa to nyska nie jest juz zadna ciekawostka ale to cos ponizej to owszem

http://www.allegro.pl/item286172044_zasila...c_naprawde.html

 

 

o FC ! Ciekawe co powiedza panowie na przegladzie technicznym :lalag: 70 pln na 1000 kilometrow :D

 

 

DR Mentos byl walkowany wiele razy :bigrazz:

 

Wesolych Swiat :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że towarzystwo z tych kręgów za nim nie przepada (delikatnie powiedziane) to wiadomo. Na necie jest chyba filmik jak ktos na tym symulatorze jezdzi, jakis taki mlodzian.

 

Ale wlasnie tez mnie zdziwił ten tekst że aukcja dotyczy symulatora....kapitanie czy mamy na pokładzie jakiegoś prawnika?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o FC ! Ciekawe co powiedza panowie na przegladzie technicznym :smile: 70 pln na 1000 kilometrow :icon_razz:

 

Zbyt duza emisja szkodliwych substancji :P A pewnie by go puscili zeby nie umrzec ze smiechu.

A poztym podczas kontroli drogowej niebiescy tez by raczej w salwach smiechu nie pytali o przeglad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadam sie to jest śmieszne ale sądzę że pewnie nieliczni, którzy z tego polewaja byli by wstanie zrobic takie cudo i nawet nie wiedzą jak to dokładnie działa. nie ważne jak wygląda chodzi o pomysł. mnie sie podoba poniewaz sam bym tego nie zrobil. a pisanie że to jest bardzo proste hmm dla mnie pzynajmniej tak to ne wygląda.

 

Wesołych i Spokojnych Świąt for ALL

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co on jest taki nielubiany ?

 

 

Tu, nie chodzi o to, że jest nielubiany. Nie znam to nie mogę się wypowiadać.

 

Chodzi o to, że jest hmmm..."zabawny" :P

 

Dużo osób go nie lubi za konflikt z Raptownym. Raptowny jest cool, a Mentos ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warto, bo z opisu aukji:

"Aukcja dotyczy szkolenia w jeździe na tylnym kole oraz Całego SYMULATORA czyli:

 

- Nysa 522,

 

- Napęd Paralotniowy Fresh Brezie,

 

- Szuzuki GSXR 750 K1

 

- Yamaha R1 2003 - 25.000km,

 

- Yamaha R1 2004 – 4700km,"

według mnie jasno wynika, iż po wygranej aukcji oprócz "szkolenia w jeździe na tylnym kole" staniemy się właścicielami "Całego SYMULATORA czyli: (...) GSXR 750 K1, R1 2003, R1 2004." :)

...chyba, że po zalicytowaniu łobuziak bedzie coś kombinował w opisie aukcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, będziesz miał symulator i co z tego ? Potem całe forum z ABG na czele będzie się z Ciebie śmiało Doktorze M4NIEK :icon_exclaim: :icon_mrgreen: :lalag:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam Mentosa nie lubie ale tu

 

to troche drechy Jak to serio raptowny to deczko u mnie stracił

 

no to jest raptowny niestety. Nie popisal sie tu.

 

I co nikt nie ma ochoty na nyske z 3 motorkami?? Ja bym kupil ale nie mialem do czynienia z sadami nigdy. Ale w sumie to jakby nie patrzyc to jest okazja. A opisu zmienic nie moze skoro juz to wystawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...