Skocz do zawartości

RET BIKE - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

tak - głównie dotyczy to spodni(2006). Kurtka lepsza, choć trochę zastrzeżeń mam.

Miałem też problem z uznaniem gwarancji - tzn. musiałem płacić za naprawę (przynajmniej tanio było) - pomimo, że teoretycznie przysługiwała mi gwarancja na spodnie - zresztą potem znów się rozlazły więc więcej wygłupiać się z naprawami nie będę.

Za to muszę przyznać, że przy przygodzie ciuchy dobrze mnie ochroniły i prawie nie było na nich śladu po tym.

Było o retbike kilka tematów na forum. Generalnie firma stara się wciąż poprawiać swoją produkcję, jednak moi znajomi którzy jeździli dłuższy czas w retbike'ach entuzjastycznych opinii im nie wystawiali.

 

P.S. Ze względów finansowych nadal planuję jeździć w kurtce retbike, tylko dobrać do niej jakieś lepsze spodnie.

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka spoko mam model Retsport z wyprz za 250 zl i po pelnym sezonie jestem zadowolony :icon_twisted: w deszczu nie puszczala i ogolnie spoko tulko ochraniacze na lokcie sie rozpadly na zgieciach a co do spodni to chcialem kupic ale wzialem Probiker'a mam od nich jeszcze pas nerkowy i nakolanniki z ochraniaczami i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...ighlite=retbike

życzę miłej lektury :icon_evil:

 

BTW ja wycofałem się z pomysłu kupienia ze względu na narzekania na: jakość wykończenia odkąd produkcja jest w pakistanie, przesuwające i rozpadające się ochraniacze, mechacenie elementów podlegających częstym otarciom, przeciekanie w krytycznych miejscach czyli np. za zadku, itp itd - reszta w tematach archiwalnych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej kurtce znowu szwy pusciły.................. Ale że mamuśka jest krawcową (z zamiłowania) to połatała tą kurtke, ale tyle co nakleła sie na te klejone szwy to tylko ja wiem ;)

Edytowane przez kiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze retbike ma super podejscie do klienta- jak cos sie psuje to automatycznie wymieniają na nowe albo naprawiają. Co roku chwala sie ze udoskonalają swoje ciuchy(szwy, materiay i sposoby szycia), ale prawda jest taka ze nie bardzo to im wychodzi :crossy:, jak sie nie pruje, to się mechaci itp. Szkoda tylko że tak słabo wykonuja ten towar bo mogliby naprawde podbić rynek w Polsce. Co prawda to my klienci na tym tracimy. Poszukajcie opinii na temat retbike w sieci-jedno wielkie buuuuuuuuu.....

Sprawa jest prosta jeśli Adam Retka nie zacznie pracować nad tymi ciuchami (texty) to klientów nie bedzie miał. Co do skórek retbike to nic nie wiem, chętnie bym sie o jakości i wykonaniu czegoś dowiedział :P. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdaje się mówią o textach, a co ze skórami? Ma ktoś? Ktoś coś wie na temat ich jakości?

 

 

No właśnie, kupiłem sobie ciuchy modeki na początek, ale chciałbym kupić skórę i nie komiecznie z katalogu (jak w przypadku modeki) może cos podpowiecie?? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ... Są coraz lepsi i następne moje ciuchy na 100 % będą od nich

jesli są cora lepsi :icon_mrgreen: to nie chciałbym jeździć w ich ciuszkach z przed kilku lat :icon_mrgreen:. Moje stare skórki hein gerlicke ( z poczatku lat 90) o wiele lepiej sie sprawowały niż texty retbike. Taka jest moja opinia. Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole żeby moje ciężko zarobione sianko zostało w Polsce a nie uciekało np. na zachód.

może jeszcze poprosisz o zwiększenie podatków? Śmieszysz mnie w tym momencie ... Mam kurtke RetBike , spodnie po dwukrotnym użyciu upłynniłem jakiemuś nieświadomemu nieszczęśnikowi na allegro , jezdzić sie w tym nie dało , gorąco jakbyś ubrał plastikowy worek i tandetne wykonanie ... P.S. ciuszki szyte w Pakistanie wiec nie pie**ol o wspomaganiu polskich dorobkiewiczów bo Pakole też na tym zarabiają !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...