Skocz do zawartości

Indian - REAKTYWACJA v3.0


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buchachaa xD Chyba miałeś na myśli koszty produkcji?

 

 

To miała byc wersja optymistyczna....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowcie co chcecie mi sie tam podoba :clap: Bardzo ladna stylistyka nawiazujaca do tradycji marki, gdybym mial wolne te kilkadziesiat klockow zapewne pozwolibym sobie na to cacko :biggrin:

Mi również się podoba, nawet bardzo :crossy: :icon_question:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również sie nie podoba, bardzo :flesje:

Za kase którą kosztuje taki nowy indyk wolał bym kupic Drifter'a i za reszte kupić zabytkowego indiańca na wschodzie i pewnie starczyło by na remont . Najwyraźniej dobry smak rodzi się z czasem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reaktywacja indiana miała być już w styczniu 2008 roku ale jak widać nie-udało-się czy to będzie udany motocykl? trudno powiedzieć mam nadzieję że zrobią oprócz tych świecących jakieś model retro.

co do silnika to nie widzę powodów aby w obecnych czasach projektować całkowicie nową jednostkę napędową.

ta z HD wydaje się tutaj dość dobrym wyjściem

zresztą tak już było od 99-03 ten model pokazany że niby na 09 to nic innego jak wersja z 03 z drugą tarczą hamulcową innym trochę zacisiekm albo obudową

stoi taki chief z 02 w poznaniu przy bukowskiej

jak narazie nie widzę powodów aby kupować nowego indiana

uważam że dużo lepiej wygląda drifter po drobnych zmianach

za 2 miesiące powinienem składać swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas poprzedniej reaktywacji firmy, holenderski podobno " generalny " dystrybutor udostepnil Chiefa do programu "Motobike" ktory co 2 tyg emitowany jest na DSF'ie. Ekipa troche potestowala ale juz w polowie dnia sprzet zastrajkowal i odmowil posluszenstwa. Totalna klapa, nici z reklamy. Nie wiem jak Wy ale ja jezeli kupuje pojazd to pierwszym warunkiem jaki ma on spelniac to;

 

on ma jezdzic i mozliwie bezawaryjnie.

 

Sa na swiecie ludzie ktorzy wybecaluja 42 000,- € po to aby postawic sobie ta "relikwie" w pokoju czy biorze ) i patrzyc sie w nia jak w ikone. Tak z reka na sercu ilu takich znamy osobiscie.

 

Co do "reanimacji" marki wszystko pieknie, nie potrzeba patrzec daleko, PL Junak 250 ( V2 ) no przeca zajefajna maszyna :biggrin:

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak 250 to nie jedyna renimacja polskiego sprzętu. Pamiętacie wspaniałą WFM - pierwszy polski motocykl na 2 kołach? Teraz tez ją reanimują, pomimo że w PL i przez polskich konstruktorów to jednak połowa podzespołów pochodzi z plugawego Mińska 125...silnik, zawieszenia, koła....czy to nadal jest WFM? Chętnei kupiłbym taką WFM ale pochodzenie częsci mnie przeraża. Miałem do czynienia z czymś znanym jako Mońsk Romet 125 i był to "zły dotyk".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Inicjatywa spoko. Sam jestem zagorzałym fanem polskich moto i mam 3 SHL-ki oraz WFM ale pojazd na takihc plugawych cześciach to porażka. Chętni bym kupił jedną z tych WFM i wstawił spowrotem silnik S 01 np. od WSK. hehe. Ale narazie 2 SHL-ki i WFM-ka czekają w kolejce do remontu. Foto w podpisie...

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...